Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
26. jún 2009

ahojte, nam sa darilo bez plienok asi 5 dni, a potom ako keby utalo a Oliverkovi sa prestalo chciet pytat cikat, tak ja uz tomu fakt nerozumiem. Konecne je trosku teplo, len je stale zamracene ☹

monca301
26. jún 2009

tak my sme boli uz aj vonku be plienky a pekne sa pytal. Dufam,ze mu to aj ostane.

Poculi ste,ze MIchael Jackson zomrel? 😢 Ja sa normalne nemozem z toho spamatat. Nie,ze by bol niekedy moj naj spevak,ale pesnicky ma pekne.

kakatka1
26. jún 2009

Maminy len vydrzat, chce to trpezlivost a hlavne dietatko po kazdom uspechu chvalit. 😉

sakura77
26. jún 2009

veru,tu plienku je najlepsie zrusit hned aj "na von" nech nie su z toho domotani,ze raz ma raz nie-kiko sa pekne pyta,ale aj tak vzdy so sebou nosim nahradne slipy-keby nieco 😉

jej,kati,diky -predbezne 🙂

no,mišo to ma uz za sebou,nooo,skoro dost teda.....

zusska80
26. jún 2009

ahojky...
aj nam sa celkom dari bez plienok, doma nemame vobec ale na von som sa bala, ale vcera som to riskla a isla vzdy na travicku. tak dufam, ze uz to pojde lepsie a lepsie. uz to chce len doladovat...lebo sa nam stalo, ked som jej dala na von plienku a doma uz nemala, ze bola smutna, ze nevidi, ako jej ide do travicky cik. radsej budem nosit nahradne veci ako plienky, no nie? teraz v lete sa da...
veru, mne to prislo dost luto s tym jacksonom. bola to moja spevacka hviezda spolu s madonnou, ked som bola mala. a vidite, madona je pomaly ako 20rocna a jacko takto ☹ ☹ ☹

kakatka1
26. jún 2009

Ako je u nas? Tu v NR je riadna burka 😠

rosinka
26. jún 2009

baby nemáte niekoho dobrého známeho ktorý robí v autoškole?

petrastudent
26. jún 2009

Luci asi bych na chvilku přestala- pokud jednoduše nechce on, tak ho nasilu nenuť. A o týden bych to zkusila znovu. My jsme bez plenky od marca, ale slipy nosíme také stále nahradní- občas mu pár kvapek ujde když si hraje 😠 ale už má asi 14 dní i noční plínku suchou tak to asi zkusíme i v noci bez plenky- jen se bojím aby mi nenachladol, kdyby se pocikal. 😒
Jo jo Jackson byl i můj idol- za mlada, ale písničky měl některé opravdu dobré. Byl by tu určitě déle nebýt tolika plastik 😉
My jdeme v pondělí k Dr. na preventivku a budeme řešit i "pipika" tak už teď mám strach. Jelikož se to za ten rok nezměnilo ani o milimetr. Ach jo chudáčci chalani. ☹

lucinka82
autor
27. jún 2009

Peti, ved to je jasne, ja si myslim, ze to sa ani prinutit neda, ale cika pekne do nocnika, ked ho dam, ale hadam uz coskoro ho to prejde, ved zajtra mame 2 roky 😉
Ja idem za chvilu do prace, mame svadbu, tak do rana to isti, Oliverko ide k svokrovcom. Dnes nehlasili nahodou 29 stupnov? A preco potom prsi? 😅 ☹ 😒

lucinka82
autor
27. jún 2009

Ozaj, aj my ideme v utorok na ockovanie a na 2 rocnu prehliadku, tak som tiez zvedava, co nam dokina povie na pipika, lebo ani nam sa ta kozka nechce ani pohnut ☹

petrastudent
27. jún 2009

To je otrasné počasí- my chtěli jet dnes do Bojnic 😠 Neboj prejde ho to určitě i Mates měl takové období a co ho to přešlo už je to OK. Napadlo mě- co takhle udělat u vás "Prázdninové hrátky" Já jsem to dělávala s dětmi z Dětského domova- když jsem tam pracovala tak aby se přes prázdniny nenudili a měli se na co těšit. Pokud chceš něco vymysíme 😉 - Matesovi se u vás s dětmi moc líbilo a stále to vzpomíná. a u vás to nezáleží na počasí máte velký prostor i uvnitř kde se děti mohou hrát. 🙂

miruliacik
27. jún 2009

Ahojte.
po dlhom case sa zase hlasime.
Vsetci sa mame fajn. Vo stvrtok ideme na 4D sono, uz sa tesime. Hadam sa dozvieme co nosim v brusku.
Petka dobry napad 😉
Lucka asi vas nebudu ockovat. Uz sa to povinne "trojrocne" ockovanie, na ktore sa chodi jeden den po druhom roku zrusilo. Takze vas len odvazia a domeraju a pokecate s pani doktorkou.... 😀
My sme bez plienok uz cca dva mesiace a hned sme aj na noc vynechali. Proste mi povedala, ze mami, nedavaj mi na noc plienku. A od vtedy ziadna nehoda nebola. Ani cez den ani v noci.... 😵 Som z toho normalne nadsena. Len sa obavam ako sa zbavime dudule. na nej sme riadne zavisli, hlavne ked je Hanka unaven... To bude tvrdy oriesok.
Inak pocasie nic moc. To otrasne dusno ma ubija.... 😖
Tak prajem pekny vikend...... papa.

petrastudent
27. jún 2009

No my se zbavily plenky nejdříve přes den a pak asi za týden na odpolední spaní a teď asi i noční plenku- několikrát už mě v noci vzbudil, že se michce- cikaaaat. Tak uvidíme.
A dudlík- snad si to nezakřiknu- ťuk ťuk ťuk- nemáme skoro 14 dní a to jen díky tomu, že si ho zapatrošil v hračkách a nemohli jsme ho večer najít tak šel bez- zkoušel plakat, ale za chviličku sám žekl, báo paja- dal ho pájovi pro bábo. A tím byl dudel vyřešený. Až se sama divím a to jsem z toho měla tak velké obyvy. Ale zase musím říci, že mnohem hůř spinká zase se budí častěji v noci- ale to se snad časem zlepší. 😉

monca301
28. jún 2009

oliverkovi prajeme vsetko najlepsie k narodeninam. Hlavne vela,vela zdravicka.

kikaz
28. jún 2009

Jééé Olinko všetko naj. 😉

No my sa zatiaľ pekne pýtame aj kakať aj cikať dokonca dnes v noci suchá plienka aj poobede. Na spanie dávam ale von vôbec nosím veci aj troje lebo neviem ešte či už sme v pohodičke alebo nie.
Dudulu aj na noc aj na ukludnenie máme ale ja si myslím že nejak ju aj my zapatrošíme. máme akurát problem že sa zamokrí vodou alebo zašpiní a to hneĎ musíme prezliecť takže dnes je to asi 6-te triko 😒

petrastudent
28. jún 2009

Oliverkovi krásné narozeninky a mnoho sluníčkových dní 🙂

zusska80
28. jún 2009

ahojte. aj my sa pripajame ku gratulantom a prajeme Oliverkovi vsetko vsetko naj!!! hlavne nech je zdravucky a semtam nech ho aj rodicia posluchaju... sarinka posiela krasavcovi pusinkuuuuu 🤐

kakatka1
29. jún 2009

Dobre ranko! Oliverkovi dodatocne vsetko najlepsie k 2 narodeninkam. 😵

petrastudent
29. jún 2009

Tak naše obavy s pipikom se naplnily- máme doporučení k urologovi- ale podle názoru pí. Dr. to vyzerá na operaci. 😨 ☹ ☹ ☹ prosím nevíte kde je dobrý urolog? ´Dnes se mu to snažile Dr. přetahovat- chudinka tak strašně moc plakal, že jsem i já měla nakrajíčku, ☹

lucinka82
autor
29. jún 2009

ahojte, Oliverko vsetkym dakuje, vcera dostal traktor, kamion, tak sa vytesoval, boli sme na zmrzke, len skoda, ze tatik vcera robil, ale oslava riadna bude o 2 tyzdne 😉
Peti, my ideme zajtra k dokine, tak som zvedava, ale aj sa bojim toho urologa 🙄

zusska80
30. jún 2009

ahojte. tak my sa hlasime po dnesnej poradni. vsetko je ok. doktor nam robil aj velke sono a a ako tak skumal vsetky organy, nasiel tam aj pipika. tak sa vytesujeme, hlavne tatino. ten je stastny, ze zachova rod 😀 😀 😀

sme prave prisli z mesta, a sara sa nam nejako nezdala, tak sme zmerali teplotu a ma zvysenu. tak sa ideme trosku preliecovat. dufam, ze to nebude vazne a ze to budu uz posledne zuby...

tak papa

kakatka1
30. jún 2009

Zuzi, tak super 😵 Chlapcek na ceste, tesim sa aj ze vam to vyslo a bude parik 😵 Sarinka nech sa rychlo prelieci.

monca301
30. jún 2009

ahojte

Zuzka to je super,ze to bude chlapcek,gratulujem. 😵

Filip ma nadchu. V noci kazdu chvilu plakal a nevedela som preco az ked som sa rano zobudil,som zistila preco. A teraz aj parkrat zakaslal a aj kychal. Dufam,ze to neprejde do nejakej vacsej choroby,ale bude to len nachladnutie. Teraz uz spinka a myslim si,ze aj dost dlho bude po takej noci.

sakura77
30. jún 2009

ahojte!

zuzi moc moc gratulujem 🙂 tak budete mat parik 😉

ja som sa dnes rozhodla ze koncime s "dudulkou"-v noci trikrat plakal co ju hladal,a akoze ma to uz fakt nebavi vstavat a hladat kde mu zapadla a tak ze idem na to,tak som mu odstrihla ten koniec,hladal ju uz od rana,pred spanim som mu ju nenapadne podhodila,hned si ju strcil do ust ale hned aj vyplul ze je pokazena,chuda,cely nestastny,tak som mu povedla ze mravec mu ju odhryzol,tak sa trocha vyreval,zaspal sice ale spal len tristvrte hodku,tak uvidime vecer-ale pytat ju nepytal,len reval ze nejde spinkat,ni uvidime ci vydrzime-hlavne nas tatino ze ano,ten ked zacne plakat tak by mu hned utekal kupit novu 🙂 tak drzte palce

monca301
30. jún 2009

Moni Filip uz nema cumel nieco vyse mesiaca. Jednoducho som ju schovala a ked ju hladal tak som mu povedala,ze kuku zobrala macicka pre svoje maciatka. Vzdy vecer ked si ju pytal som mu to povedala a nie je ziaden problem. Ale vzdy ked zbada macku,tak si spomienie na nu,ale neplace.
Drzim palce. 😉

My zas mam e problem s cikanim. Vcera som si myslela,ze ako pekne sa pyta a dnes konec. Uz sa mi asi 4x pocikal na dlazku. Nic ine nerobim,len ich umyvam. zahadou je,ze vonku sa pytal pekne cikat. 😠

zusska80
30. jún 2009

diky baby, manzel prijima gratulacie... 😅 😅 😅 ten je z toho taky happy,ze chodi po byte a rozprava o tom, ako robil chlapca... sa smejem na nom... len stale neveri, kym neuvidi na vlastne oci...
mne to bolo v podstate jedno, ale som rada, kvoli muzikovi.

moni, a ty kedy ides na to velke sono?? hadam sa aj tebe ukaze malinke...

lucinka82
autor
1. júl 2009

Zuzi, Radim musi byt v siednom nebi, co?
My sme boli vcera na poradni a dokina nas poslala k urologovi s pipikom ☹ Sa toho normalne bojim 😖

zusska80
1. júl 2009

ahojte. tak lucka, to mi je luto. to vam nezavidim s tymi chlapcami. chudatka... ale nechapem, ze to tym doktorom akoze nedochadza. ved to maju skoro vsetci chlapci s tym problem. tak asi treba nieco na tom zmenit...

monca301
1. júl 2009

veru nepoznam chlapca,ktory by s tym nemal problem. ☹ Aj nas to pravdepodobne caka,pretoze Filip si odmieta si ho dat pretiahnut a aj to co mal mu zasa zarastlo. 😠
Ja som mu to robila skoro od malicka a problem s tym nebol,ale potom mu to dr stiahla nasylu a to ho uz bolelo a odvedy s tym ma problem,ani dotknut sa ho.

petrastudent
1. júl 2009

A babaenky nevíte o dobrom urologovi? Luci kde pojdete vy? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre