Podpolanie a okolie. Nájde sa tu niekto?

kika3
18. sep 2008

najdu sa tu maminy, snažilky ci niekto aj z Podpolania a okolia??

petocka
18. sep 2008

ahoj 🙂 ja som z podpolania 😀

miroslava2
12. okt 2008

Čaute Kika a Petocka. Už som si myslela, že tu ani ten náš región nenájdem. Kika, tak ty to už máš čoskoro. Už sa iste veľmi tešíš. Ja ešte pohlavie bábätiek neviem, ale snáď sa to už čoskoro dozviem. Zatiaľ všetko v pohode. Maj sa krásne a držím palce.

sluniiicko
20. okt 2008

som si ani nevsimla, ze aj nas region pribudol...
sice zijeme v Ba, no Detvu v sebe si nezapriem...
kika:
kde chces rodit? uz sa riadne gulkas....?
(😉 co tam nosim salamku,alebo spekacik?papaj vela kapusty a zuvacky si davaj tiez---- spisovatelska chvilka mojho draheho) 😀

drobcek niekedy ked mi na nervicky zabrnka si spomeniem na tie chvile ako som sa ani obut sama nevedela chichi a on si sladucko tichucko plaval... moj skerko nadherny...

dali sme meno Petko, takze sme rodinka Petkovcov

e.vacka
10. nov 2008

jééééj aj Detva je tu??? Aj ja som z DT, ale bývam v BA, ale DT je DT.

kika3
autor
11. nov 2008

e.vacka no vidis aj tento kraj sa najde 😉 ja už tiež nebyvam v hrinovej ale na rodne miesto sa nezabuda 😅 ty si detvanka origos alebo okolie???

barborka je zlatunkaaa aj ja už chcem 😉

e.vacka
17. nov 2008

Ahooj, ja som z priamo z DT, ale žijem v BA... ale doma je doma...zatiaľ som viac u rodičov v DT ako v Blave.Tebe sa to kráti... už sa dočkáte aj vy toho zázraku... TBruško sa Ti hroooozne hodí 🙂 ... Kde budeš rodiť?

kika3
autor
18. nov 2008

ahojky no krati sa mi to 😨 jaj ani nehovor už nech som doma z nemocky aspon chcem to mat za sebou 😕
z dt ma brat frajerku 😀 ja budem rodit v nových zamkoch do hrinovej sa dostanem až neskor niekedy neviem kedy ked bude moct maly von tak možno na vianoce 😀

ale vy to tiež nemate až tak davno po porode ako si sa zotavila? kde si rodila a aky si mala porod?? som ja zvedava 😀

sluniiicko
27. nov 2008

e.vacka:
i ty zijes v Ba, i ja.. a kde tu...
i ja by som bola zo zaciatku viac doma pri nasich, nez tu, no mala som pred statnicami.. tak sa to nedalo... bola som tu v ba pri spoluziackach velkych mozgoch...
ako to, ze nemas foto - mozno sa i pozname...

kika: neboj zotavis sa rychlo.. iste to sestonedelie ti bude stacit - ja som cintlavka - ja frflem este stale...
ale kamoska sa mi smiala uz po 2 tyzdnoch - sme rodili spolu s 30min odstupom...

kika3
autor
8. dec 2008

ahojte len sa chcam pochvalit už to mame za sebou, oliver sa narodil 26 o 10,05, s mierami 3,60 kg a 50 cm už sme domka a vychutnavame si jeden druheho 🙂 inak je slniečko stale spinka a papa place malicko len pri kupkani a ked je veeeeeeelmi hladny spinka mi aj 4 hodiny vkuse dnes v noci od 23tej do pol 6 🙂 niekedy ho musim budit, nech mu to len vydrží 😵 tak sa držkajte
hodila som aj nejake fotky

e.vacka
21. dec 2008

Ahojte... Kika blahoželám vám a prajem veľa veľa zdravíčka drobčekovi a mamine kopec krásnych zážitkov. Neodpisovala som, lebo sme nemali comp a teraz sme už tretí týžden s malou v nemocnici. Kuknem si foto...

e.vacka
26. dec 2008

kika blahoželam k prvému mesiačiku Oliverkovi. Je rozkošný...

kika3
autor
28. dec 2008

evacka dakujeme teraz sme sa len dostali k netu svitka pokoja a samy zhon 😀 každeho treba navstivit jaždy cgce navstivit nas... 😀 😀 preco ste v nemocnici ??????? dufam že nič važne 😕 držkajte sa

e.vacka
30. dec 2008

kika no co ti poviem. po dvoch mesiacoch nastal zlom. Začalo to zelenou stolicou a vracanim tak nas hospitalizovali a po týždni na infekčnom odd. malu previezli na JISku v kritickom stave. na tom infekčnom ju totalne zanedbali a ja v tom, ze v nemocnici sa nam nic nemôze stat som bola pokojna. No presli sme peklom, uz sme tu mesiac a malinka stale nie je v poriadku, nechce papat uz stratila saci reflex, lebo papala cez sondu, tak sa trapime. A co maly? Určite vam robi radost, ze? Pekne papka? Rastie?

kika3
autor
4. jan 2009

no tak my sa mame popri vas dobre, to co sa u vas stalo? od coho sa to zacalo? preco ta stolica zelena? na Jisku?? ako vas zanedbavali? sa stazuj nech vas nezanedbavaju ich tam nakop hovadka co si dovoluju ved ide o tvoju malu idioti a kde ste v nemocke? jaj strasne ma to mrzi ☹ ☹ chudatko mala a verim že aj ty si riadne unavena a na nervy z toho , mi rozpis vsetko co sa vam stalo ako sa to stalo úrečo od coho som ja zvedava, budem na vas mysliet a drzat palce nech to už dlho netrva a nech ste z toh co najskor von
držkajte sa

katka444
20. apr 2009

ahojte,

je tu nejaka snazilka detvianka a okolie?

katka444
21. apr 2009

takze ziadne babenky z okolia detvy ☹

e.vacka
30. máj 2009

Katka444: držíme palce, aby sa čoskoro podarilo... 😉

pajinka23
11. jan 2011

vaaav aj tu uz dlho nikto nebol ☹ ☹

annie13
31. júl 2011

@katka444 babenky z dt potrebovala by som nieco zistit z dt nepomohli by ste mi
4 augusta budete mat monster truck show v detve potrebujem len vediet kde presne a o kolkej dakujem vam

graceful9
3. aug 2011

baby, nejak je nás tu málo 😒

annie13
11. aug 2011

baby z detvy chodite sem?
neviete ci v detve v kine budu davat cars?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre