• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

19. októbra 2017 
zuzana: dakujem a nevies ako to je s detickami ako ich nosia?
6. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulqa-nosia ich na kojenie kazde tri hodiny.aspon ta co so mnou lezala tak jej tak malu nosili
7. feb 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka dakujem, ja som tam uz v nemocnici rodila ale maleho mi nosili na cely den, zistujem ako to je keby som bola na nadstandardnej izbe hlavne koli navstevam
7. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no navstevy tam mozes mat kedykolvek ale ked budes sama tak aj pri babu asi ale ked budes s niekym tak nie ked bude kojit....
8. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja som mala pred siedmimy rokmi Lauru na cisara teraz som v polovici siesteho mesiaca a som zo sniny porodu sa bojim su tu iny lekari ako predtym ale ja im verim !Chcela by som porodit normalne a nie zasa vsetko prespat...a kto tvrdi ze cisar je lepsi ako normalny porod ten si asi nezazil to co ja a to co som videla ze sa stat moze aj teraz mam mensie problemi vdaka cisaru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte stevi drzim palce pri porode :wink:
10. máj 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obnovujem....
Som tu rok nebola....fúha?
Natálka je už velká slečna...3. pôrod v pohode, rodil ma dr. Klacik...dovtedy som ho nepoznala :sweat_smile: Šlo to celkom rýchlo...rodila som aj s plodovou vodou, kedže mi neodtiekla a malá sa už tlačila...takže sme mali na sále kúpalisko :grinning:
Môj pocit? ....za tie roky sa tam nič nezmenilo...stará dobrá nemocnica :wink:
12. júl 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S touto pôrodnicou som veľmi spokojná. Milý personál, príjemní lekári, hlavne primár a tiež sestričky sú veľmi priateľské a milé. Rodila som tam dvakrát apríl 2008 a február 2011, prvý pôrod sekcia-počas kontrakcií sa to skomplikovalo, druhý pôrod opať sekcia, ale v spinále už plánovane. Nemám výhrady voči tejto pôrodnici. Odporúčam. Aj keby sme sa presťahovali niekde na západ, rodiť by som opať prišla tu :slight_smile:)))
21. feb 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som rodila v Snine pomerne nedávno-20.10.2010 a musím povedať,že som nadmieru spokojná a rozhodnutá pri ďalšom bábu opäť pre SV! :sunglasses:
Pôrod prebehol pomerne rýchlo,malá mala pup.šnúru okolo krku,no všetko dopadlo OK! :wink:
Sestričky dosť pomáhajú,pri pôrode boli 2+doktor. Rodila som priamo pri primárovi...Som nadmieru spokojná. Dokonca aj detské oddelenie je na úrovni. K detičkám sa správajú ukážkovo,dokonca im jedna milá pani často aj spievala-NADMIERNA SPOKOJNOSŤ :grinning:
20. mar 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky, chcela by som sa spytat ako to je teraz s nadstandardnou izbou kolko stoji a ci mozem mat navstevy aj na izbe. A co sa tyka babatka ci napriklad krem alebo bavlnene plienky potom pri odchode vracaju spat alebo nie??? a ci moze ist babo domov v autosedacke alebo musi byt perinka lebo doma mi tym zeru nervy mama aj teta :D dakujem za odpoved :slight_smile:
16. feb 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thempting ahoj neviem kolko stoji nadstandartna izba ked ju budes ziadat a bude volna povedia ti cenu su tam 2postele telka a vlastna sprcha s WC.mozes mat navstevy na tejto izbe kedykolvek okrem vizity na inych izbach nie. vratia ti pri odchode zvysne plienky /stacia ti male balenie plienok/ aj krem aj vlhcene obrusky najprv ty aj na druhy den po porode das vsetko sestricke plienky obrusky masticku a asi o 2dni da tebe sestricka naspet nalepia a napisu na to meno alebo mozes aj ty doma si napisat lebo uz hlavne ako prvorodicka aby sa naucila prebalovat...dobre ked si zoberies aj 2ks.bavlnene klasicke pienky . to ako si babo zoberies domov je natebe . vacsinou beru novoredenca s nemocnice v perinke a do vanicky s kociara alebo na rukach do auta a domov. malo by byt dieta v autosedacke je to na tebe. :slight_smile: inac skoro po roku si obnovila temu :slight_smile: a drzim palce
22. feb 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za odpoved :slight_smile: no skoro po roku :slight_smile: no tak mam este mesiac a idem tak si vsetko zistujem a dufam ze to pojde raz dva hlavne ten porod :slight_smile:
28. feb 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, úplne ste ma tu natešili, čakáme mimčo v júli a plánujem rodiť v Snine, takže Vám ďakujem za skvelé príspevky, povzbudili ste ma, keďže idem rodiť prvýkrát a absolútne neviem do čoho idem :slight_smile:)) Všetkým " čakateľkám" prajem samé zdravé detičky a veľa radosti !!!
15. máj 2012 o 11:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
halooo, halooo? uz tu dlho nikto nebol.. snincanky, tehulky, je tu niekto? :wink:
28. aug 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeny9999 ahoj jedna sa hlasi :wink:
28. aug 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina822 jeeej, ahoj :slight_smile: takze ty uz cakas druhe? a uz v novembri? akoto, ze este nevies pohlavie? nechces?
28. aug 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeny9999 ano druhe v novembri asi to bude dievcatko ale na 100percent je to az pri porode. v 20tyz. ked pojdes na sono ak sa opytas doktor ti povie. ci cakate chlapceka alebo dievcatko ......
28. aug 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina822 a ku komu chodis prosim ta? ja k Lukymu a on mi uz minule povedal, ze on nerad prezradza kym si nie je 100% isty.. takze pochybujem ze mi o tyzden povie :slight_smile:
28. aug 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeny9999 ja ku Kubalikovi. :wink:
29. aug 2012 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky aj ja sa hlasim :slight_smile:
Čakáme druhe....a mal by to byt chlapcek....tak sa tesime lebo prvu mame princeznu...ma 3 a pol roka :slight_smile:
Termin mam 5. januara.....takze pomaly sa to bliži....prri prvej dcerke som mala akutny cisarsky...tak teraz uvidime..ale asi tiez. Celkovo som bola spokojna....ale tiez som uvazovala o nadštandardnej izbe tentokrat...ale este sa neviem rozhodnut :fearful:
6. sep 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nie je tu niekto kto rodil v SV plánovanou sekciou? Vyzerá to tak, že to čaká aj mňa, lebo moja malá je otočená KP a chcela by som vedieť ako to v Snine prebieha, či sa čaká na termín pôrodu alebo sa naplánuje o niečo skôr a tiež či je potrebná nejaká správa od môjho gynekológa pred prijatím do nemocnice, či je lepšie si zazmluvniť lekára a na čo všetko sa mám vlastne pripraviť. Ozvite sa niekto, každá rada sa mi zíde. Ďakujem. :slight_smile:
8. okt 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravujem všetky sninčanky v očakávaní :wink:
9. okt 2012 o 18:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sninskú pôrodnicu môžem len odporučiť. prístup lekárov a sestričiek je skutočne úžasný....v iných nemocniciach nájdete jedného alebo dvoch dobrých pôrodníkov...no v sninskej sú odborníkmi všetci....aj sestričky majú toľko skúseností, že by bez problémov i samé odrodili. :slight_smile:
13. feb 2013 o 17:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som rada, že tu čítam také pozitívne hodnotenia... viete mi prosím poradiť taký nejaký základ, ktorý potrebujem so sebou do pôrodnice? ďakujem :slight_smile:
20. feb 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwqa veci pre seba...niekoľko nočných košieľ, popôrodné nohavičky, veľa popôrodných vložiek a tamponov do podprsenky, podložky na posteľ, plátnené plienky, plienky, kremik na riťku bábätka, vlhčené obrúsky, ...oblečenie pre bábätko na odchod z nemocnice :slight_smile:))
21. feb 2013 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veľmi dobré skúsenosti,rodila som pred 5 rokmi pri Dr.Lukáčovi primárovi,ale nemôžem povedať jedno krivé slovo...pôrodnica v Snine má dobré meno aj v okolí,chodia sa tu operovať aj rodiť pacientky z okolitých miest.Humenné,Stropkov,Svidník,Vranov atď.naozaj ja som sa cítila dobre.
4. mar 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemam dobre skusenosti, sestricky su vsetky mile,zlate,ochotne ale co sa tyka lekarov hroza, vobec neinformuju o vasom zdravotnom stave, skor mi pridu taki, ze pacient ich velmi nezaujima, velmi sa to v Sníme zmenilo-NEODPORUCAM.
3. máj 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Obnovujem....:slight_smile: Ziadne nove prispevky.... Som zvedava ako tu robia planovany cisarak so spinalkou
14. nov 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka89 ja som sice mala neplanovany cisarak so spinalom ale bolo to v pohode, bola som pri vedomi, malu som sice videla az v perinke a manzel stal v podstate za mnou, bol tam,kde beru babätka umyvat takze malu si aj nahral,nafotil :slight_smile:
1. jan 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia501 aj ja to uz mam v pohode za sebou :slight_smile:
2. jan 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok