Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

iwkaa_97
10. okt 2020

@kovalovapetra s Klacikom je každy momentálne spokojný 🙂 ja sol rodila tohto roku v júli... akutnou sekciou kvôli hypoxii plodu pri zástupkyni primára a doktorke Hrehovej.. jedna veľka katastrofa... mal tiež prisť Klacik alebo dr. Magdolonič k pôrodu ale ani jeden to nestihol😂

harvanovasimona
21. okt 2020

@iwkaa_97 ahoj ja som rodila 2017 natrafila som na vtedy zástupcu Horňaka prístup super nechal ma rodiť samu a čo som rada lebo telo vie čo má robiť... Ako som vyššie uviedla fakt super prístup a tiež som ho prosila umrtviť pred šitim čo mi vyhovel a fakt šitie som necítila ako pri prvom pôrode myslela som že vyskočím z porodného kreslá... Ale to bolo pred 5r.... Ale záleží od lekára čo ma službu... Za mňa max spokojnosť...a som rada ze ma Dr Horňak nechal takto rodiť... Tiež chodievajú lekáry skontrolovať pacientku po pôrode ci je všetko okk aj mimo vizity... Aspoň mňa tak bol pozrieť mudr Magdolinič keďže som tak isto jeho pacientka....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre