• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

19. októbra 2017 
ja som mala huggies no a sestricky potrebovali okolo 7 plienok na den tak s ipriblizne prerataj. po sp pustaju na 4 den a pri cs na 6, den porodu sa nepocita. ale si myslim, ze budu vasi okolo vas behat a starat sa :sweat_smile:
4. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j1110: ďakujem...prepočítam...za mojej mladosti sme niesli 5 látkoviek a basta :grinning:
4. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Llucia, nemusia byť pampersky :grinning: hociaké aké chceš, ja som mala fixies :slight_smile: , ak Ti bude 1 balík málo, upozornia Ťa a niekto Ti z domu prinesie :wink:
4. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte baby...vy ste nedostali tu prenatal box?a potom ten po porode?tam su vzorky kremov..atd..letaky...

ja uz mam vsetko zbalene..uz len cakam kedy sa malej uraci :wink:
5. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dicinka :wink:
Takže si už zbalená? To je dobré :slight_smile: keby niečo, tak schmatneš tašky a ideš :dizzy_face: Držte sa, papa :sunglasses:
5. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, tak som tu nasla par znamych tvari. zuzana17ako sa mate, co maly?
yravas uzmusime niekedy zajst spolu do toho MC, len este mam 2 skusky a potom budem mat viac casu. A to ako satam chodi, len tak vezmem babo a idem? Ci sa tam zapisuje alebo nieco?
6. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nikuska (Veronika???) - dúfam, že sa nemýlim :grinning: Malý bol teraz chorý, ale je to už lepšie a vy ako? :wink: Aj my chodíme do centra, iba zoberieš malú a ideš :grinning: Chodíme do MC Anjelik - v pondelok a v piatok, od 10.00 , vezmi pre malú prezúvky a tiež chodíme do MC Budíček - škôlka pri Jase, v utorok od 9.00 do 11.00, tiež treba, aby si mala pre malú papučky, alebo bude bosá ak jej to vyhovuje :grinning:
6. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozrela som foto, ste to vy :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, my sme nemylis sa :wink:
6. máj 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obnovujem :grinning:
Dnes je na námestí Míľa pre mamy, od 15.00 do 18.00 h. :wink:
9. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :wink:
12. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som rodila v snine 19.4, muselo to nakoniec po dlhych hodinach byt na cisarsky, ale vsetko je v poriadku aj malicka, dicinka...prenatal box som dostala v nemocnici, ale musis si ho pytat lebo vedia na to zabudnut, drzim ti palceky :slight_smile:
12. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska...ok dakujem ti...

baby ako vam odisla hlienova zatka :confused:
12. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Jaruska blahoželám k bábu :wink:
Dicinka, mne zátka neodišla :grinning: a ani voda mi neodtiekla, museli mi ju prepichnúť na sále, malému sa nejak nechcelo ísť von. Prenatal box som dostala 1 u Dr. a 1 v nemocnici :wink: Drž sa :dizzy_face:
12. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka..mne napriklad odisla zatka uz v piatok rano a potom mi postupne odchadzala cely cas v nemocnici, kde som bola od soboty rana pol tretej a porodila som 19.4 o 15.30h. vodu mi tiez prepichli :grinning:
12. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..tak som zvedava co to teda bolo... :frowning2:
12. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruska: blahoželám k Alexandre :wink:
12. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska..aj ja gratulujem..a pridaj fotky malej :wink:
12. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dicinka. Preco si zo Sniny? Ja som bola dnes presvedcena o tom, ze som ta dnes stretla na antolskej :grinning:
12. máj 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neeeeeeeeee ta co si.... :wink:
13. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia..., dicinka..dakujem, chcela som uz pridat ale maju vacsiu velkost ako 700 neviem coho tak mi to nechcelo zobrat, neviete ako sa to robi :confounded:
13. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jaruskasv ako sa mate v piatok sa možno stretneme u ortopeda ani som nevedela že aj ty chodiš na konika

dicinka už sa ti to krati zachvilku aj ty budeš mat už svoje slniečko pri sebe :slight_smile:

ja som rodila 20.4 tiež na sekciu
13. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand..ahoj, to si ty...no vidis ja som tu chodila aj cele tehotenstvo, no urcite sa tam stretneme, ako sa ma maly?
13. máj 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipka boli bruško ma koliku tak hlavne večer plačka ale inač sa mame dobre už sme pokrsteny a inač to ujde a vy ako malička poslucha
ja som sem zašla len sem tam chodila som viac do témy o endometrioze a potom k tehulkam z endometriozou
13. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zellam malemu, nech to prejde, my sa mame fajn, v noci je celkom dobra mala, cez den da trosku zabrat, ale inak v pohode, jaj aha tak tam som ja nechodila, skor som chodila do tem o porodoch, ako prvrodicka som chcela nieco sa dozvediet, aj tak je to celkom ine...ked uz je to naostro. tak sa majte, zajtra sa mono uvidime :slight_smile:
14. máj 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
obnovujem :grinning:
18. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...práve som sa dozvedela v májovkách, že lasenka má už Jakubka na svete...blahoželám :wink:
18. máj 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj, Lasenka blahoželám :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
Veľa zdravia obom :sunglasses:
18. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lasenka, aj ja sa pripájam k blahoželaniam :wink: aj keď sa nepoznáme :grinning:
... inak baby - kde ste všetky???
21. máj 2009 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok