Púchov. Hľadám nové kamarátky

m.p.
9. aug 2007

Pomozte mi hladam si nove kamaratky Puchov a okolie 😀

mata0312
18. jún 2010

@11dara no jasne moja dnes mi aj evka volala ... 😀 boli sme vonku aj ked poprchalo malicky spal cely den... a teraz sa nam nechce... 😉

11dara
18. jún 2010

@mata0312 - ok tak sa niekedy ozvy a skúsime sa zladiť všetky tri+vaši drobci 🙂 😉 .

mata0312
20. jún 2010

@11dara no jasne zlatko uz sa tesim... 😀 😀

11dara
24. jún 2010

dobré ránko tu je to stále na boda mrazu? 😝

11dara
24. jún 2010

chcela som napísať na bode mrazu 😀

mata0312
24. jún 2010

ahoj zlatko ... 😀

11dara
24. jún 2010

@mata0312 -ahoj ako mamča 😀 ?škoda že nebývaš v Pú,nechceš sa presťahovať máme tu pekné ihríská 😀 😀 😀 .

mata0312
24. jún 2010

@11dara joj moja aj mna ide porazit lebo vsetky kamosky s kočarmi byvaju hore na ROzkvete a je to dost daleko a ja som zasa bez auta a tak sa tu nudim sama na hlinach... ale poobede idem kocikovat s kamoškou čo som sa zoznamila v nemocke.. 😀 teraz pisem bakalarku a nohou kolišem maleho v kocíku... 😀

11dara
24. jún 2010

@11dara - no ty si šialenec mňa by už nedonútili učiť sa.Ešte že máš doma anjelika a nie vrešťadlo 😀 😀 😀 .
Tiež sa nudím ani upratovať sa mi stále nechce 😝 ,ale už príde krpec zo školy tak si isto čosi vymyslí 😀 .

mata0312
24. jún 2010

@11dara no moja praveze sa maly zacal menit uz neni taky dobrucky uz vie aj spustit a to nehovorim o zaspavani večer... 😉 ale to asi musi podstupit kazda mamina... a beriem to sportovo ale niekedy mi tecu slzy s nim ked to je uz take styri hodiny... 😀

11dara
24. jún 2010

@mata0312 - no aspoň vieš že máš doma riadného chlapa čo sa vie ozvať 😀.Neboj to sa ustáli a bude lepšie.Chlapci maminy maznáčikovia a vyžadujú si vééééľa pozornosti, ale by som ho nemenila ani za svet 😀 😉 🙂 .

mata0312
24. jún 2010

@11dara ani ja moja teraz som uz stastna ze mam chlapa ktory je cely po mne... 😀 😀 teraz krasne spinka v kociku tam je najlepsi a ked sme vonku tak je ticho aj cely den... 😀 😀

11dara
24. jún 2010

@mata0312 - tak si riadne užite pekný dniček 😎 .a pekne sa uč neulievaj sa 😀 .papa

mata0312
24. jún 2010

@11dara tak diky moja ... 😀 aj tebe pekny den... a ozvem sa ked budem mat auto a skocim do PU.. 😀

11dara
24. jún 2010

@mata0312 -beriem ťa za slovo, už sa teším 😉 🙂 😀 .Isto sa ukážte,len nie v útorok to som celý deň v nemocnici v Martine(kôli hematologickým vyšetreniam-potom vysvetlím) 😝 .Tak pekný deň 😎 .

mata0312
26. jún 2010

@11dara ahoj zlatko no tento tyzden to asi nebude lebo drahy je doma robi len v stredu a vtedy idem akurat ku kamoske na rozkvet ale na ten dalsi tyzden robi tri obdenky tak jeden den sa utrhneme.... 😀

11dara
8. júl 2010

@mata0312 -ahoj kráska mala som pokazený PC,tak bola dlhá odmlka 😒 😠 .Keď budete mať s drobcom náladu a čas
ozvy sa išli by sme konečne na to kafe 😉 .

mata0312
8. júl 2010

@11dara no jasne moja len ked su tieto tepla tak nemozeme moc chodit cez obed von a maly sa uz pokazil uz nevydrzi tak ako ked bol uplne mimi teraz uz je naročnejši a je to s nim komplikovanejšie... 😉

aneet112
18. júl 2010

tak pozeram po dlhom case su tu nejake nove baby ze by to tu konecne ozilo?aj ked cez leto je kazdy radsej niekde pri vode tu je kupko celkom dobre malej sa tam pacilo aj ked sme museli utekat domov lebo ju postipala vcela ale s pomocou cibule sme to rychlo zvladli tak baby ste priamo z PU?

11dara
18. júl 2010

@aneet112 -ahoj no o ožití sa moc nedá hovoriť,stále žiadna sláva 😠 ,Púchovčanky asi nie sú na koníku.
Možno keď bude škaredo a budú musieť sedieť doma 😀 .Aj keď ja som šťastná že sa konečne ochladilo 😉 .

aneet112
18. júl 2010

a odkial si mala mi uz spi tak mam cas na net

11dara
18. júl 2010

Som Púchovčanka,ty tiež?

aneet112
18. júl 2010

ano musi ti byt v tych horucavach hrozne tada mne byvalo zle aj v zime nie tak teraz

11dara
18. júl 2010

No nič moc,tie horúčavy moc dobre neznášam 😝 .Preto som si dnešný deň vychutnala 😀 .Snažila som sa zo synom vypadnúť na kúpko nech má aspoň niečo s prázdnin.Ale už sa musím viac šetriť nech vydržím doma aspoň do konca prázdnin 😀.Zle mi býva celé tehu niekedy viac inokedy menej dá sa to vydržať 😉 .

aneet112
18. júl 2010

na to uz len spominam bolo to hrozne vzdy to prislo v nespravny cas dnes sa mi na kupko zdalo zima tak sme boli na bicykli sa troch vyvetrat inak mala sa rada kupe a kupko je tu dobre tak budete mat 2 chlapcov ja mam prveho syna a traz dcerku

11dara
18. júl 2010

dnes sme na kupku neboli.Myslela som tým že počas tých horúčav som sa tam s krpcom trepala každý deň. Tak som si dnes vychutnala ten príjemný chladný vzduch 😀 .Ja som tajne dúfala ,že druhé bude tiež dievčatko,ale nevadí hlavne aby bol drobček zdravy 😉 .

11dara
18. júl 2010

@aneet112 -ak sa ti zajtra podarí mrkni večer na net,ja si už musím vystrieť chrbát tak idem do postele.dobrú noc 😉

aneet112
18. júl 2010

tak dobru aj ja veru idem 😵

11dara
19. júl 2010

@aneet112 -ahoj kde chodíš s deťmi na výlet,ale len blízke okolie,nemôžem moc chodiť hneď som unavená.A mám časovo ohraničené vychádzky 😝 .

mata0312
19. júl 2010

@11dara ahoj zlatko ako sa mate???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre