Recept na únavu v tehotenstve

arasidka123
19. okt 2018

Ahojte žienky 🙂 síce už mám dve detičky ale pri nich som nebola taká unavená ako teraz...viete nejaký "recept" ktorý by ma postavil na nohy?

bobricek1979
19. okt 2018

@arasidka123 no možno máš nízky tlak alebo si daj pre istotu skontrolovať krv ak máš ale toto oki jednoznačne prechádzka v tomto počasí je skvelá plus možno pikates joga samozrejme opatrne veľa tekutín a relax

arasidka123
autor
19. okt 2018

@bobricek1979 mám nižšiu hladinu krvných doštičiek a tlak celkom v norme aspoň podľa toho čo si sem tam odmeram..

anve
19. okt 2018

@bobricek1979 a vies co je dobre na nizky tlak? Kedze ja ho mam 60/50😦

bobricek1979
19. okt 2018

@anve no tak veľa tekutín môžeš takú slabšiu kavu pohyb sladké ak nemáš diabetes no samizrejme s mierou.. Mne pomáha aj magnézium no veľa ľuďom práve tlak znižuje

trashpanda
19. okt 2018

A čo železo, ako si na tom? A štítna žľaza? Niekedy sa v tehotenstve zníži funkcia a to spôsobí únavu. Ja som bola v tehotenstve strašne unavená a príčina sa nenašla, jednoducho to v poslednom trimestri samo odišlo.

anve
19. okt 2018

@bobricek1979 dakujem pekne...no magnezium beriem,ale nie vo velkom mnozstve,pomaha mi pri krcoch v podbrusku ...kavu si davam max jednu denne a kazdu kontrolu mam nizsi tlak..😕

bobricek1979
19. okt 2018

@anve v tehotenstve to tak býva veľa tekutín a pohybu

bobricek1979
19. okt 2018

@anve mávam to podobne a k tomu aj závrate ale vraj lepšie nízky ako vysoký

asia83
19. okt 2018

@anve Museli ste napísať zlé údaje, taký tlak nemôžete mať, to už by ste tu neboli.

anve
19. okt 2018

@asia83 vazne na poslednej poradne mi sestricka odmerala a bol 60/50.

asia83
19. okt 2018

@anve Bože môj, že ste ešte na nohách.

anve
19. okt 2018

@asia83 som neskutocne unavena cele dni a toci sa mi v hlave...neviem ako a co robit,aby sa to dostalo do normalu😕

asia83
20. okt 2018

@anve Musia byť lieky na taký tlak, veď to nie je normálne. Doktori to predsa nemôžu nechať tak. Že káva zvyšuje tlak, vám hovoriť nemusím.

anve
20. okt 2018

@asia83 no presne to mi povedali,ze si mam dat aspon jednu kavu denne a,ze mam vela vela spat a oddychovat co aj robim,kedze som nonstop unavena...

ivankomonika
23. okt 2018

Aj ja by som chcela nejaký recept, už 2 týždne fungujem tak ze do 12 hod dom ôk a od 12 mam slabosti až do večera, čakám kedy to prejde lebo už nevládzem takto fungovať

eliska13
23. okt 2018

@anve aj ja mám nízky tlak 86/60 viem ako sa cítiš akoby si nezila, ale toto už je extrém čo máš ty.neposlali Tá za internistovi?
Veľa vody, čierny čaj, slabú kávu, ráno sprcha a rozprúdiť krv od spodku noh hore s hubkou dobre vysuchať nohy.Zacvicit si s rukami nohami nech sa prekrvis.u mňa oddych spánok je ešte väčšia únava musím niečo aktívne robit

anve
23. okt 2018

@eliska13 uz sa mi to trosku zlepsilo mala som tento tyzden 80/60.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre