Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

gianni
27. nov 2008

ahojte
nestíham všetko čítať len tak rychlo to posledné
náš malý chodí spávať kolo 20:00 +,-,pol hodina,potom sa budí papať kolo polnoci,o tretej a o šiestej,tiež kedy ako,uvidíme ked začneme s príkrmami
ináč čo som vtedy spomínala že ma pobolieva brucho a mala som aj výtoky tak som už dostala v piatok mrchu ☹ ,ale zase lepšie ako nejaký zápal
21.11.sme boli v poradni a mylý mal 7,40kg,myslím že celkom dobre,5.12.sa ideme zase zaočkovať
zajtra idem do Zvolena ku priatelovej sestre,lebo môj drahý ide do TO na venček svojej dcére tak ma po ceste "vyhodí" a mne sa nechce byť zase samej doma ,ale inak by som išla do Revúcej
13.12. máme krstiny,ešte neviem čo si mám obliesť a už vôbec neviem čo malému,nechcem mu velmi niečo také kupovať čo už potom nevyužije,posedíme v RV myslím že sa to volá Rebeka či ako,majitel je Balog,už sme tam raz boli na oslave
vždy máme niečo tak potom nestíham ani pc,včera bola tiež návšteva
zatiaľ sa majte,idem sa najesť kým malý spinká

sbosorka
27. nov 2008

Tinuš s tým termoprádlom máš pravdu, napíšeme Ježiškovi???
Gianni, viem kde je Rebeca a poznám aj Milana, chodí s jednou mojou kamoškou. Majú to tam v reštike pekné.

My sme ešte nekrstili, nejak to stále odkladáme, hlavne preto, že chodí manželík na týždňovky a ešte neviem či som ho presvedčila na krst v evanjelickom kostole 😒

Azurmanka gratulujem Emmke k narodeninám, všetko naj naj naj a hlavne zdravíčko 😉 😀

marcela.m
27. nov 2008

My sme boli s Kajkou dnes trocha vonku-peso.Mame to blizko tak v poho.Ale naspat som ju aj niesla,uz ledva sla.Asi budem predsa len bravat kocik,hoci neviem,ako s nim pojdem po snehu.Bola som aj s Barborkou a este jednou mamickou v MC.Vcera som kajke kupila v kik vetrovku-je super a hlavne dlhsia,ze jej zakrije aj zadocek.A za super cenu.Boli sme aj s muzom autom hned rano,kedze nebol v nocnej a nespal.Potom som nakrmila kajku,uspala,muz uz zaspal na gauci pri tv-naobed!,a ja som zas vyrazila do mesta zhanat vetrovku na seba,lebo co mam,tak su mi velke,kedze som vela schudla po porode.A jednu som kupovala ked som bola tehu,tak je fakt vpredu sirokanska.Asi ju dam Barborke ked bude chciet.Tak som dost nakupila za tie tri dni.2 pulovre /800sk a 650 sk/,vestu bez rukavov,rifle,termotricko,cizmy,kabelku,bizu,ciapku-so siltom,vcera konecne vetrovku.4 tisicky aj viac islo...Joj,tak by som vedela minat,keby bolo co,pravidelne.Zavetrila som super bizuteriu aj s doplnkami,tak som tam kazdy den.Uz aj na vianoce som si dala kupit,a este dam aj manzelovi 😀 Uz chapem moju sestru.Ja by som si vedela z kazdej farby kupit vsetko 😀 A krasne opasky...No snivajte s nami.

azurmanka
27. nov 2008

Marceklka o akej bizu to hovoriiis????To ja mozeeem 😉 daj tip!!!!!

No babenky vcera som ani nedopisala co som chcela,lebo mala mi tu tak zvracala z kasla,ze som nestihala prezliekat ju aj periny,to bolo strasne 😖
No a maly mal zasa rusnu noc,ale dnes som oknecne nahmatala zubky,vcera este nic a dnes uz cinkali o lyzicku.Takze zrejme to bol dovod vsetkych tych mrzutosti...

Ale poviem Vam uz aby boli zdravi,lebo uz mi to nejak prerasta cez hlavu 😖

No dnes mi na obedik spapal drobcek uz 2 mrkvy a vecer som musela este kasu prirabat 😀

Ozaj,aby som nezabudla,od dnes do utorka su v Tescu zlavy na hracky,na vsetko 25%

Sme tam amlej kupili k narodeninam taky detsky anglicky notebook a puzzle a malemu tie hracie kluciky z Fisherprice pod stromcek.
Tiez to daju pred vyplatou,ma to nastvalo 😠 !!!!!!

No idem si dopozerat moju oblubenu ordinaciu 😀

V ktorom MC ste boli Marcelka?

sbosorka
27. nov 2008

Budem musieť do Tesca asi zaskočiť a podokupovať vian. darčeky...už sa to riadne blíži. A aj sladkosti dokúpiť na mikuláša 😉 🙂 .
Gratulujem Marcovi k prvému zúbku 😉 😀
Budúci týždeň by sme už mohli zorganizovať nejaké to stretko v MC, čo vy na to??? 😉

azurmanka
27. nov 2008

No jo veru,dufam,ze my uz budeme zdravi.Emmka ma zasa rosadu,reve tu jak o zivot,verim jej,ze je nervozna z kasla,ale taketo vystupy su uz aj na mna prilis 😠

sbosorka
28. nov 2008

Dobrý ránko
Chudatko Emmuška, však keď si inak pomôcť nevie. ☹ Už aby bola zdravá.
Ženičky, čo budete robiť cez víkend?? Dajte nejaké tipy, lebo už nechcem sedieť doma. 😀 😝 😔

azurmanka
28. nov 2008

hehe,my ideme ku nasim,straaasne sa tesim,ideme oslavovat Emmuskine narodky.
Ty uz budes mat muzicka doma cez vikend?

sbosorka
28. nov 2008

no budem ..a on by najradšej bol celý víkend doma keďže je cez týždeň preč, no ja sa už doma nudím. On je takýýýý lenivý...a teraz ešte viac odkedy je preč...

tinuska123
28. nov 2008

čaute, nejako sa nám tie Vianoce blížia, nakupovanie mám rada, len keby bolo viac peňazí... Ináč tie kľúčiky z fisher price máme aj my, zatiaľ sa na nich zabávame skôr my ako malý. Tesco musím tiež omrknúť.
Markovi blahoželáme k prvému zúbku a Emke k narodeninám - hlavne sa už vyzdravte.
Nuž my cez víkend budeme mať tiež návštevu- príde brat s manželkou z Ružomberka, teším sa na nich aj že sa vybláznia s malým. Sborsorka mám tip na víkend ale neviem či sa Vám bude hodiť. My sme sa pravidelne chodili kúpať minulý rok do Aquacity Poprad, teraz s malým ešte je skoro, ale Tami už by snáď mohla. Škoda, že tu v RV nie je žiadna plaváreň, ja to proste zbožňujem. Chodila som plávať aj tehotná, trošku na mňa ľudia čudne pozerali, ale dúfam, že Oliverko bude v tomto po mne a že sa mu vodička bude páčiť.Aj by som privítala plávanie s bábätkami, v iných mestách to fičí a tu nič.
Ináč my bývame na tom sídlisku, kde je Rebeka, vážne je tam celkom pekne v tej reštike. My sme sa nekrstili a ani sa nebudeme. Dodko pekne priberá, chutí mu papať, keď máš krámy?
Marcelka, koľko si schudla po pôrode, väčšine báb ostanú nejaké tie kilá, ja som skôr z druhej kategórie- už mám len 1kg navyše a som dosť chudá, jem dosť veľa, ale asi všetko vykojím. Tak som dúfala, že mi niečo ostane.

marcela.m
28. nov 2008

Chodim to toho evanjelickeho centra na namesti.Fakt sa tam deticky super vyhraju.Ani domov nechcu ist.
Matka,ta bizuteria je na Safarikovej,ako je detsky raj,hronec,a tam take pekne sklenene dvere.Aj solarko tam maju.A aj celkom dobre ceny na to,ze to su kvalitne veci.V nedelu robim oslavu u salikov o 16h.Uz dufam poslednu.Ide mi navsteva tak koncim.

sbosorka
28. nov 2008

Tinuska to nie je zlý nápad, uvidím čo povie manželík. Máme v Poprade aj dobrého kamaráta, tak by sme ho šli trošku kuknúť.
Žienky to ste všetky po pôrode schudli?? Na mne sa tie kilá držia potvory, chcelo by to nejaké cvičenie, ale to až od januára, už sa normálne neviem dočkať 😀 😝 . Som dúfala, že to pôjde dole pri kojení, ale aj keď som kojila pred tým každé 2 hodiny (Tami bola stále hladoš) tak nic.

marcela.m
28. nov 2008

Tinuska,pred tehotenstvom som mala 68 kg.Teraz neviem ci mam 54 kg.Chudnem,aj ked nechcem.A trepem do seba tolko cokolady a sladkosti,ze az horor.Zvlast teraz,ked som dostala toho vela na narodky.Nemam problem na posedenie zjest celu cokoladu alebo dezert.

sbosorka
1. dec 2008

Ahojte babenky...nejak to tu cez víkend zamrzlo 🙂 . Aký ste mali víkend. My nic noc...výlet sa nekonal. V sobotu som si bola kupovať topánky a poobede sa mi vydávala kamoška, tak som ju bola kuknúť. No a v nedeľu sme boli gratulovať starkej k meninám (skoro by som bola na to zabudla). Dnes som hrozne unavená, neviem či to je z toho počasia alebo na mňa niečo lezie. Dúfam, že to bude tým počasím.
Marcelka, ty snáď z tej čokolády chudneš 😀 😝 To ti závidím...Ja sa celý týždeň so sladkosťami ovládam, ale keď príde manželík domov a nakúpi si sladkosti, tak to už vááážne neodolám. 😔
Moja sesterka je zase veľmi chudučká a vôbec nevie pribrať. Dokonca pila detský sunar aby trošku pribrala, ale nepomohlo to. To budú asi gény. 😀

tinuska123
1. dec 2008

Dobré ránko, každé ránko. 😀 No my už spíme, ráno bol malý hore už o pol šiestej, a keďže ja som šla spať o pol dvanástej, viete si asi predstaviť ako vyzerám. Už sa neviem dočkať,kedy bude večer a pôjdem spať. Víkend ušiel,bol tu brat aj so ženou, pohodička. Včera som sa nadlávila slaninkou - snáď sa na mňa niečo nalepí 😉 Mimochodom ja mám 51 kg. Dosť málo, ale som po otcovi aj on je taký chudý.

gianni
1. dec 2008

ahojte
bože to počasie,my sme neboli vonku od piatka,no ked nepočítam cestu autom ,bola som v tom Zvolene,brala som aj kočík ,ale najprv husto snežilo ,potom pršalo,teraz som sa tešila že už konečne pôjdeme von a zase len prší,no hrozné
tinuška: Dodko sa nesťažoval že mu nechutí papať 🙂 ,ale vážne našťastie som nezbadala nič,papá ako stále,i ked som čítala že cez menzes zvyknú deti odmietať mliečko,som naozaj rada že nie som ten prípad,aspoň zatiaľ,ale volala som ženskému za výsledky steru a povedal že tam mám infekciu tak ho musím navštíviť ☹
s tými kilami,no pred tehotenstvom som mala 54kg +,-, kilo,teraz mám 60 kg,čo ma serie,lebo už som mala aj 56,5kg a potom som zase pribrala,ale jem toho dosť veľa,aj sladkosti ale neviem odolať,možno ked malý začne behať tak niečo zhodím alebo ked nastúpim do práce,fandím si čo?
baby máte adventnú knižku do DM drogérky?dnes začína akcia ale neviem kedy sa dostanem do RV,ani sa mi nechce v takom počasí a možno to aj dovtedy vypredajú ,myslím tie lacnejšie veci
zatial sa majte ,idem kuknúť tv,malý spí a má začínať Eliza z Rivom...IIčasť

marcela.m
1. dec 2008

A v RV je DM drogeria?Ja o tom neviem,ze by bola.Ak ano kde?

marcela.m
1. dec 2008

My sme vcera oslavovali u salikov.Bolo nas 30 dospelych,6 deti,a 1 chalan ako animator pre deti.Takze dost.Ked som vsetko dala na stol,co som od rana chystala,mala som pocit ako na svadbe.Ale dopadlo to super.Aspon ja som bola spokojna so vsetkym.Dufam,ze kazdy tiez.Aspon zatial som mala dobre ohlasy.A tolko darcekov som ani necakala.Krasne kytice a mnam sladkosti-dezerty,cokladky...Budem mat zasobu 😀 Dostala som toustovac,salky na kavu,vazu,kozmetiku,bizu,knihy,sviecku,vianocne prestieranie.No nad moje ocakavania.Vlastne som to ani necakala.Aj flasu vina,od hosta na koniec oslavy,ktory trocha meskal 🙂 Ale hlavne ze prisiel.Dnes tam musim ist poupratovat,poumyvat riad.Tak to uz bola posledna oslava.Teda aspon si myslim,ze uz ma nikto neprekvapi.No idem jest,pokial Kajka spi.Majte sa.

azurmanka
1. dec 2008

Aj tak som Maci stale zaskocena tym,ze uz mas 30rokov,Ty mi na to nepripadas ani nahodou 😉
T si mala riadnu oslavu ,ze 30 ludi,ako mala svadba.A kde bola Kajka zatial,tam?

No DM-ko je hore v tom novom nakupnom centre najuhu.

A oake poukazky ide gianni??????O nicom neviem 😕

No my sme sa vcera vratili od nasich,bolo super,ale velmi kratko 😖 Ale ta oslava stala za to 😉

No co sa tyk tych kileciek,tak ja som pred tehotenstvom s Emmkou mala 60kg,po porode som sa dostala na 62,nizsuie to uz akosi neslo a teraz mam 63,ale chcela by som zist pod 60,ale to sa mi asi nepodari 😒
Ale maskrtim ojojoj,takze sa ani necudujem,ze este stale mam kilecka navyse 😀 Sladkosti to je moje....

gianni
1. dec 2008

ahojky
k tej adventnej knižke: ked zbieraš tie nálepky pri nákupe nad 100,-sk a máš ich všetkých 15 na hracej karte tak si neuplatni zlavu ale pýtaj si tú adventnú knižku,len teraz neviem či to neplatilo len do konca novembra,fakt neviem,ale spýtaj sa,je podobná ako tá bonusová knižka 2008,sú tam dobré zlavy,ináč je tu aj otvorená téma :bábätká: DM-bonusová knižka,tam píšu viac,vlastne tam som sa aj dočítala o tej adventnej knižke

sbosorka
1. dec 2008

Marceli taká oslava, no to je niečo 😉
Ja tiež tú adventrnú knižku mám, no zatiaľ som ani poriadne nekukala čo v nej je. 😝
Ja som mala pred pôrodom 59kg a dostala som sa až na 86 😀 😝 😔 . Už som priberala aj z vody a to som si dávala pozor na to,čo jem. Teraz mám 68 a chcem späť 59 😢 ☹ . No doma sa neviem prinútiť cvičiť 😒 😠 . Azurmanka ako sa majú detičky??? Už je to dobré???
Zajtra ráno idem na Slnečnú kuknúť svoju bývalú šéfku, ktorá pred mesiacom porodila, už sa teším.

azurmanka
2. dec 2008

No nazdarek,tak nase deturence by uz mali byt v pohode.Marco je uz zdravy,Emmka este trosku sopli.

No kedy dame to stretko?Neviete,ci nahodou v niektorom MC,nebude v piatok Mikulas?

sjuzan2
2. dec 2008

ahojte, tak sa k vam pridavam aj ked mam pocit,ze uz vsetky ste tu maminy... 😀

gianni
2. dec 2008

ahoj sjuzan2
no väčšinou áno,síce ešte jedna baba by mala mať cisársky s dvojičkami teraz niekedy ale to neva,nebavíme sa len alen o deťoch,spokojne sa pridaj,
ináč máš skoro taký termín pôrodu ako ja ked som rodila ale bude s ročným odstupom ,ja som rodila 28.júna,

cherry01
2. dec 2008

giani, áno to som ja...a idem vo štvrtok.

sbosorka
2. dec 2008

ahojte žienky...sjuzan2 vítam ťa medzi nami 😉 my sa vlastne aj poznáme ešte z čias keď si chodila s G.M. 😀 😝
No dnes som bola na návšteve u bývalej šéfky. Jej synček je úplne iný ako bola Tamarka. Je malinký, chudučký..až som sa ho bála vziať na ruky. Tamarka tam štvornožky všetko preskúmala 😉
Ak by ste šli na Mikuláša do MC tak sa rada pridám 😀 ... som zvedavá ako bude Tamči reagovať 😀

mimusiacik
2. dec 2008

Turne plodnosti s OZ BOCIAN

http://www.bocianoviny.sk/

Vyborna sanca napisat na listok svoju otazku na diagnozy a sledovat Dr.odbornikov na plodnost ako zareaguju v roznych centrach...pritomni dr.z centier,urolog,embryolog,neonatolog...

Ucast zadarmo,nemate co stratit ,len ziskat

marcela.m
3. dec 2008

Kajka bola s nami samozrejme.A kde by som ju nechala 🙂 ?No,ked som sa vydala,tak sa ma jeden pan opytal,ze ako to,ci som sa mohla tak skoro vydat.Ze ci uz mam 18 rokov.A ked som mu povedala ze skoro o 10 viac,tak mi nechcel verit ani za nic.Ale hadam uz vyzeram trocha starsie ako mamicka.Teda aspon zrelsie 😀
Tak do tej DM sa pojdem zajtra pozriet.Mame s Kajkou naplanovanu cestu ku kamoske na juh,tak skocim.V jysku budu mat 50%-ne zlavy na vianocne ozdoby.Tak aj tam chcem ist.Stromcek nam dnes idu nasi kupit v ke na blsaku.Tam su najlepsie ceny.Cakam,ze mi zavolaju na 3G,aby som videla ake su,a vybrala si 🙂 Dobra vymozenost tie 3G telefony,nem?
Mikulas bude v piatok v salezianskom kostoliku.V MC neviem.A v sobotu vraj bude Mikulas na Zdravotnej skole.Ale mi nemozme ist,lebo v sobotu je salezianska konferencia,tak tam musime ist.Nemusime,ale patrilo by sa,kedze mam muzicka spolupracovnika.

tinuska123
3. dec 2008

ahojky, Sjuzan2 vitaj, želám krásne tehulkovanie 🙂
cherry, tak to sa ti už kráti, normálne Ti závidím /nie ten cisársky, ale ten pocit ako budeš prvýkrát držať drobcov v náručí/ držím palčeky a rýchlo sa potom ozvi, čo a ako... 😅
dnes sa ideme očkovať, som zvedavá ako Oliverko zareaguje, minule tak plakal až mu slzičky tiekli, horúčku síce nemal tak dúfam, že aj tentokrát sa bez nej obídeme ☹
A dnes máme narodeniny- 5 mesiačikov. Strašne to letííí!!

marcela.m
3. dec 2008

Baby,este ma napadlo,poculi ste o menstruacnom kalisku?Ja som si ho kupila,ale gynekologicka mi ho neodporuca,tak ho chcem predat.Na volnej diskusii sa o nom pise-tema "Menstruacni kalisek".Zeny si ho velmi chvalia.Keby ste niektora chcela,tak vam ho predam a zadarmo k tomu 13ks jednorazovych kaliskov.Stal 950 sk.Je to dost,ale v podstate sa to vrati.Tak mi dajte vediet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre