Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
12. okt 2009

juj aru, macková je tvrdý oriešok 😀

jeeej chruminkaman, ĎAKUJEME za info, pozdravujeme a držíme palce 😉

janne6969
12. okt 2009

Ahojte.
Jej tak chrumi este drzi pokope? Som na nu dnes myslela 🙂
Tak kdo ide v tu stredu vsetko cvicit?

majusa
12. okt 2009

ahojte,

dlho som tu nebola, ale čítam všetko. Hlavne sledujem chruminku. Držím palce, nech sa všetko podarí 😵

... ináč my soplíkujeme už týždeň, a dnes som našla nový zub. Dolnú dvojku, ale mám pocit, že aj horný šiel. Len tá naša potvorka nechce ukázať 😀 .

janne6969
13. okt 2009

Dobre ranko.
Zuzi kocik uz mam doma, tak ked budes chciet skusobnu jazdu, povedz. Som veeeelmi milo prekvapena 🙂 Som ozaj cakala horsie 🙂

bezaz
13. okt 2009

jeeej jani, neskocime dnes do operativy? sa dohodneme aj na ten zajtrajsok 😉

janne6969
13. okt 2009

No prave mi volal Robo, ze mi nevylozil kocik, takze tu mam len ten novy a bojim sa dat malu do neho, lebo aj strasne fuka. Tak asi zajtra. Dnes mam domace vazenie 🙄

bezaz
13. okt 2009

ak chces, mozem ti pozicat moj a ja ninku vezmem do manduci 😉 a chlapi nesli spolu?

janne6969
13. okt 2009

No asi nie 😉
Ale aj ty mas len sportak, ci nie? Mas este aj ten stary dobry hlboky? 😉

bezaz
13. okt 2009

ved do sportaku ju mozeme dat do lahu, mam aj nanoznik 😉 a mam aj ten stary, len ten by som asi nestrepala sama dolu 😅

janne6969
13. okt 2009

Tak do lahu ju mozem dat aj v tom mojom. Aj tu mam nanoznik. Tak za hodinu budeme asi papat a potom Ti zavolam.

bezaz
13. okt 2009

no vidis.. 😀 aspon ho uvidim v akcii.. tesim 😉 u nas sa nespi, tak neviem, ci zasa bude spat az v kociari alebo co

tilly
13. okt 2009

hrozné počasie 😠

skoro ma odfúklo z cesty za šamorínom...

a malý kričal, maminka, ty máš červenú fomulu, pridaaaj 😀 no a potom dodržuj predpisy 😅

erika1983
13. okt 2009

ahojte
bezi dnes tak vies zbehnut pre malu ????
bola by som ti vdacna, alebo by som ti ju aj doniesla keby ti to vyhovovalo

tilly
13. okt 2009

jaj, som tak strašne nasr. sama na seba 😠

bezaz
13. okt 2009

erikka ako chces, mozeme sa dohodnut, ze pojdeme spolu ju vyzdvihnut, ty sa vratis do roboty a my skocime kdesi na ihrisko, len aby nas neodfuklo 😉
misi uplne ta chapem, som stratila nausnicu, co som dostala od peta na 30tku 😢

tilly
13. okt 2009

bez, to je nepríjemné, preto nenosím náušnice a vlastne žiadne šperky...

tilly
13. okt 2009

hmm, tuším mi niekto práve nacúval do auta... vidím ho tu z okna a niekto sa pokúšal zaparkovať vedľa mňa, niečo sa tam zatriaslo a ten niekto rýchlo zdrhol...

kedy sa už konečne aspoň niečo podarí? mám pocit, že v poslednej dobe sa všetko všecičko len serie 😠

janne6969
13. okt 2009

Zuzi dufam, ze nie tu, co mame rovnake? Boze a Peto o tom vie? 😅

tilly
13. okt 2009

jarka už máme tie plienky, vo štvrtok idem pre ne 😉

bezaz
13. okt 2009

jani presne tie 😝 hej, uz som mu napisala ☹

janne6969
13. okt 2009

Ale este sa snad najdu.
Mne nejde na FB uploadovat fotky 🙄 Neviem kde je zasa problem.

tilly
13. okt 2009

baby, idete do tej operatívy? dajte potom vedieť, čo mali 😉

janne6969
13. okt 2009

Pojdeme ked sa Ninka zobudi. Ale vlastne aj Viki, lebo ta tiez spi ako zarezana 😀

janne6969
13. okt 2009

Fotos pridane 😀 Konecne asi na 30-ty raz 😀

bezaz
13. okt 2009

misi rada by som, len ako vzdy mi dieta "prihodne" zaspalo, tak cakam, dokedy bude spat a potom snad pojdeme 😅
jani uz moc nedufam, lebo som prehladala byt, takze skoncila asi v kanalizacii, ked som si rano umyvala vlasy ☹

erika1983
13. okt 2009

ahoj tak sa mozme dohodnut ze vybehnem vyzdvihneme a utekam naspat do roboty. a potom sa mozme tu stretnut v parku.

angua27
13. okt 2009

zuzi, tak to mi je ľúto náušnice. viem ako sa cítiš. ja som tiež stratila náušnicu, čo som dostala v lete od našich na 30-tku a to som ich mala asi 2 týždne. som presnorila celý byt, odmontovala som dokonca sifóny vo vani a v umývadle a ništ. a nakoniec po 2 týždňoch ju moja mama objavila za postelou, kde vôôôôbec nelehávam. neviem ako sa tam dostala. ale tipujem na krpca. tak som bola happy ako blška.

miška, tak hádam sa Ti už začne dariť. 😉

tilly
13. okt 2009

už by mohlo, už to trvá príliš dlho ☹

tilly
13. okt 2009

idem asi aj ja do tej operatívy

domčo je s babkou, strašne tam chcel ísť, tak sa nemám kam ponáhľať... nikto ma doma nečaká...

tilly
13. okt 2009

baby, bola som v tej operatíve, no nič moc, tie krásne roláčiky už nemali, škoda, chcela som mamine kúpiť na narodky...

ale mali krásne pánske bundy, ale tak skôr na môjho muža ako na poriadnych chlapov... stáli tak cca. 45 eur, Tom tailor...

a mali krásne kompletíky lyžiarske dievčenské od 104ky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre