Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

kira0039
24. okt 2008

no ved..uz nevydrzim a myslim ze ani velkost nie je vyhovujuca (36-38)...ale dakujem..idem si kupit, to j ejasne, len ma poburuje ta drzost a este aj to, ze za tie peniaze nic vynimocne "pekne"

aruska1
24. okt 2008

no to slnko sa asi nekona nakoniec 😠

nic sa mi nechce, ani ten obchod sa mi nechce ucit - beziiiiii ☹ ☹ ☹

bezaz
24. okt 2008

aruska obchod je v pohode, pokial sa nemusis ucit financka 😉
kira a druhe rifle som si kupila v cinskom obchode u nas v PD za 450,-, fantasticke 😀

kira0039
24. okt 2008

😀 bezaz...tak to zavidiiiiim

tilly
24. okt 2008

beziiiiii, mám na teba jednu big prosbu 😀 keď si tak už urobila toho občana, neposunieš mi za slušnú cenu materiály? 😉

a ešte jednu otázku a to, že kto vám robil tú vstavanú skriňu a za koľko? teda bola to dobrá cena?

alebo baby, nepoznáte nejakého stolára z okolia šamorína, čo robí dobre a relatívne lacno? lebo náš stolár berie objednávky na koniec januára 😖 spodok sme mu dali robiť, ale na rolldor do hosťovskej a detskej sa mi čakať nechce

aruska1
25. okt 2008

tilly ja mam kamoska co pracuje s komandorom ale robi to sam -tak ked chces dam ti kontakt do IP, je relativne lacny

bezaz
25. okt 2008

miska obcana v pohode posuniem, mam vypracovane otazky {samozrejme bezodplatne}, len musim ti povedat, ze je lepsie sa ucit z knihy, hmota - Lazar, proces - ta nova ficova+OSP+exekutorsky a notarsky poriadok, rodina - Lazar.. pravo dusevneho vlastnictva mam vypracovane, len to je taka besna oblast prava, ze u nas ludia, co si to vytiahli, tak vsetci vyleteli 😝
skrinu nam robil jeden stryco z BA, oni to chodia uz len montovat, my sme spokojni.. dodavka cca 2tyzdne aj s namontovanim.. ta velka skrina v spalni, co je do L, 135x270 ci kolko to bolo nas vysla 30, mam vnutri aj vytahovacie kosiky

janetka
25. okt 2008

aruska: aj mne daj, sice ja chcem az tak po novom roku

kira0039
25. okt 2008

fiiiha, tu sa u kzadeho vo velkom preraba...robiii 😀
esteze my to mame za sebou ... nezavidim...hocijaka malickost sa v dome ide robit, vzdy je z toho neporiadok.

kira0039
25. okt 2008

jo a dievcataaaa.....Pekny WEEKEND vam prajem 😉

tilly
25. okt 2008

arus, bezi, hodte kontakty do IP, môj stolár brutálne nestíha...

janne6969
26. okt 2008

Dobre ranko.
Dnes je zasa hnusne vonku. Ani do obchodu sa mi nechce. Asi uvarim nieco z mrazaku 😉

beznadejna
26. okt 2008

janne aj ja rozmýšlam nad tým mrazákom 😀
chcela som urobiť zemiakové pagáčiky ale ako som ráno zistila nemáme zemiaky a nejak sa ani mne do obchodu nechce ist
skúsim počkať kým sa priatel zobudí či by sa jemu nechcelo 🙂
janne a čo ti tak skoro horé?

beznadejna
26. okt 2008

ináč aj my sa chystáme wc prerábať všetko je už kúpene len čakáme kym budeme mať viacej času 😀

janne6969
26. okt 2008

No muzo isiel na ryby a zobudil ma. Tak teraz pozeram telku. Juj nastastie aj my uz mame poprerabane aspo na nejaky cas 😉

bezaz
26. okt 2008

jani ze ako to, ze nezavolal peta 😀

janne6969
26. okt 2008

Juj moja tak to ja neviem. 😅
Boze musim ist do obchodu pre ryzu ale nevein sa k tomu donutit. ☹

aruska1
26. okt 2008

aj moj muz bol na rybach 😔 😔 😔

janne6969
27. okt 2008

Dobre ranko.
Juj aky je dobry ten posun casu. Som nemala rano problem vstat 😉

tilly
27. okt 2008

aj my sme boli ráno o siedmej hore, len potom tie cirkusy... domčo si povedal, že chce pozerať psíčka a mačičku... ach jo, obdobie vzdoru je blbé 😝

aruska1
27. okt 2008

moj prave tlaci parky
😀 😀 😀

kira0039
27. okt 2008

ahojte dievcata..
tak? aky ste mali vikend?
my celkom fajn. krstny syn mal 2 roky, tak bola vcera oslava 🙂
skoda len, ze to pocasie nam nestuplo blizsie k aspon 18 stupnom..chladno bolo 😒

janne6969
27. okt 2008

No uz bude len zimsie a zimsie. Ale ja som celkom rada. Tesim sa na sneh 😀 Budem sa gulovat 😀 😀 😀

kira0039
27. okt 2008

no, sneh aj ja lubim 🙂
dufam, ze tento rok nieco bude

janne6969
27. okt 2008

Som si to na tento rok vybavila 😀 Tony snehu 😀 😀 😀

kira0039
27. okt 2008

😀 😀 😀 super...krstniatku chcem kupit sanky... riadne si to uzijeme 😀 😀 😀

tilly
27. okt 2008

janne, nestraš, ja chcem 20 stupňov a od marca už len teplejšie 😀 ale tak od 19.12-10.1. môže snežiť stále, teda každú noc a cez deň nech je pekne slniečko 😀
a 11.1. by sa mohlo začať oteplovať a potom už len teplúčko a teplúčko

aruska1
28. okt 2008

bre ranko, dnes sme vstavali strasne skoro a malemu sa nechce spat teraz tak cakam kedy mi zaspi tuna na sedacke

janekta nejako nestiha sem chodit, co sa stalo???

tilly
28. okt 2008

arus, janetke sa nič nestalo... asi nestíha, keď má kubka v škôlke 😀

mkg
28. okt 2008

AHojte baby, bývam v Kvetoslavove /pri Šamoríne/ a rada by som začala chodiť na aerobik v Šamoríne, neviete mi prosím Vás poradiť býva tam niekde? majú nejakú webovú stránku? alebo prosím dajte mi nejaké info. Len s aerobikom nemám skúsenosti tak ak by sa dalo také cvičenie kde nechodia samé profíčky, lebo to by som sa nechytala 😝 potrebujem len zhodiť pár kg 😉 za každú info vopred dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre