Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
14. máj 2009

tak si dajte aj za mna, dobru chut 😉

tilly
14. máj 2009

OK, ale to si nestíham umyť vlasy, čiže prídem ako cigánka 😅

janne6969
14. máj 2009

Aj ja ich mam neumyte, lebo som vcera do pol jedenastej umyvala akvarium a potom som uz bola taka mrtva, ze som sa ledva osprchovala. Ziadne umyvanie a susenie vlasom nehrozilo 😅

janetka
14. máj 2009

tak dnes bude spolok mastnych vlasov, arus, pridas sa ? 😉

janne6969
14. máj 2009

😀

erika1983
14. máj 2009

aj ja pridem .
😀 😀 😀

tilly
14. máj 2009

erika aj ty máš mastné vlasy? výhoda je, že keď nám prinesú málo mastné jedlo, tak si môžme domastiť 😀

toto počko mi fakt nerobí dobre 😝

janne6969
14. máj 2009

Vidim 😀
Ja asi primastovat nebudem 😝 Idem sa konecne prezliect z pyzamka. Vcera som v nom bola cely den 😅 O 11:00 som tam 😀

janetka
14. máj 2009

ja idem zbalit matkovi lizatko hroznove, lebo je uz ochrapkany, tak aby to tam s nami vydrzal 😀

arusska
14. máj 2009

jezis baby uz o 11? tak to nepridem lebo uz je po jedenastej
boze ved ja ani nestiham sledovat ako to tu menite

tilly
14. máj 2009

fuj, ale som sa najedla, aj keď za takú hoidnku budem zas hladná... už mám aj vlasy umyté a hor sa do učenia 😝

janne6969
14. máj 2009

No ja som stale strasne prejedena 😅 Vlasy umyjem az vecer, teraz sa ucim. Ale dnes mi to celkom ide. Mam pocit, ze moja seda kora mozgova uz konecne pochopila, co je jej ulohou v nasledujucich par dnoch 😵 Teda aj potom, ale teraz viac, ako kedykolvek predty, 😉

tilly
14. máj 2009

ja ti tak závidím, že máš len jednu štátnicu...

janne6969
14. máj 2009

No ja mam dve, len to mam v jeden den 😉

tilly
14. máj 2009

máš to jedným stresom naraz...

janetka
14. máj 2009

jaj, baby, tak sme boli s miskou na prvom vystupeni zo skolky ku dnu matiek... sme aj slzicky vyronili.... 😉 zlate boli tie deticky

janne6969
15. máj 2009

Baby hodte nejake foto z besiedky 😀

janetka
15. máj 2009

janne: fotky su uplne zle.... sero tam bolo... ale mame pekne videa, a to zas sem nejde vlozit....
Inak vcera som bola este raz v tej pizzke na veceri a veru ze bez chuti bolo to jedlo.... som solila a korenila jak blazon, to som si dala cestoviny...

tilly: ako ste to poriesili s dominikom? uz je u babky?

janne6969
15. máj 2009

Jaj tak nic. Moj muzo ale pochvalil tu pizzu, tak aspon to tam robia dobre 😀

tilly
15. máj 2009

janne, mám video na fcb 😉

janetka, už je u babky, ja sa mučím v robote, som tak nasraná, kúpili sme nový toner a nejde a ja potrebujem vytlačiť asi 200 strán... 😠 nemohol by mi to števo vytlačiť? 😅

inak sa mi kopia problémy... ja neviem prečo práve teraz, ale všetko sa serie...

janetka
15. máj 2009

tilly: a ake problemy? pracovne?
boli sme dnes v mc a len my dve...
😉

janne6969
15. máj 2009

Tilly to je fajn, ale netusim ako ta na FB najst 😅

tilly
15. máj 2009

jani, som tam ako michaela fitosova 😉

janetka, videla som vás odchádzať, tak vám bolo dobre...

problém mám s tou tlačiarňou, už išiel tatko ten toner reklamovať, potom som zistila, že mám jedny celé otázky zle urobené, hlavne, že do stredy stíííham a najlepšie je, že mi ráno dano povedal, že u svokry je podozrenie na rakovinu hrubého čreva... už bola na nejakom vyšetrení a dopadlo zle a teraz má ísť na ďalšie... znie to blbo, ale dovolenka je v prdeli 😠

janetka
15. máj 2009

tilly: jaj, chuda, to je dost blbe... kamoskina mama to mala v pokrocilom stadiu, bola na tom velmi zle, a odvtedy je to uz asi 10 rokov a drzi sa... znie to blbo tieto porovnavacky, ja viem... ☹ mozno to uz dano vedel predtym a bol z toho taky nervozny

janne6969
15. máj 2009

Juj tak to je ozaj blbe. To su take obdobia, ked sa to proste ruca... Ale potom sa to zastavi a uz to bude len lepsie. A dovoleniek si este uzijeeees. Ani ja tento rok nikam nejdem, tak nebudes jedina. Idem kuknut ten FB 😉

tilly
15. máj 2009

ja som si hned spomenula na satiského...

inak, pri tom jej stravovacom režime... zožrať čo najviac za čo najkratší čas a také chuťovky, že masť po vyprážaní lyžičkou... 😝

kuknite ten FB, jari je tam aj kubko, večer tam pohádžem viac tých videí, len včera som už nevládala a doma mám taaak pomalý net 😝

janne6969
15. máj 2009

Jake su krasne deturence 😉
Skoda, ze mi nepusta zvuk, ked pozeram nieco na nete. Ale zajtra to nesiem opravit, tak potom si to pozriem kompletne 🙂

tilly
15. máj 2009

ono im aj tak nie je moc rozumieť, to len my sa tam smejeme 😀

ale boli takí neskutoční, také to bolo originálne, deti sa mýlili, občas nevedeli čo, učiteľky im pomáhali, klobúk dolu pred nimi... ja moc so škôlkou ako takou spokojná nie som, ale tieto učiteľky... to by mohla byť najsamlepšia škôlka, keď je personál na prd, tak sa tam ani dieťa necíti dobre, naše deti majú gabinény a agnešku radi...

janne6969
15. máj 2009

Gabinény 😀 😀 😀 😀 😀

janetka
15. máj 2009

tilly: ja mam jedno super video, idem ho skusit dat na net FB, tam sme sa so stevom skoro usulali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre