• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

26. februára 2017 
Ganehs, byvame v Samorine 7 rokov a musim sa pridat k pozitivnym ohlasom. Sme tu velmi spokojni, rano je viac moznosti ako sa dostat do BA, najrychlejsi je regiojet z Kvetoslavova. ja robim pri Poluse, takze vystupujem na Novom Meste, (5 min. do Kvetoslavova autom a potom cca 20 min. vlakom). Ale vacsinou chodime autom cez most pri bratislave. malokedy narazime na zapchu, cesta rano autom trva tak 35-40 min ale odchadzame o 8 zo samorina. horsie je to vecer, tie zapchy su vacsie, hlavne v BA. ale tiez je to okolo 45 min. Cez prazdniny som v praci autom do 30 min.
Co sa tyka vybavenosti je tu vsetko co potrebujes, skolky, skoly, obchody (billa, lidl, jednota, dm ma sa stavat kaufland), posta, stavia sa tu akvapark... mozno viac zaujmovych kruzkov pre deti a pre maminy s detmi by bolo fajn, ale aj tu su nejake moznosti. Mesto je pekne, kopa zelene, vela mladych rodin s detmi. do prirody sa da ist k Dunaju na hradzu, do parku Pomle... ja by som sa uz do BA nevratila. Drzim palce pri hladani domceka.
24. mar 2014 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ano autom :unamused: tak neviem, kade vy chodite. Rano sa este nejak dostanem cez most, ale poobede po stvrtej potrebujem zo zahradnickej polhodinu kym sa dostanem vobec po Rovinku. Takze za 40 min byt v Samorine je pre mna utopia. Zapchata Slovnaftska aj Gagarinka aj cesta do Rovinky. Ja by som sa uz do Ba nevratila. Stat vsak este raz pred volbou, tak si asi nezvolime nehnutelnost tymto smerom. Cas, ktory travim denno denne v zapchach by som mohla byt s malou....
24. mar 2014 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bafinka a neskusala si niekedy ist po "opileckej"? to je poza hlavnu cestu... my tade chodime, ked na waze vidno brutus zapchy, inak klasika chodime po slovnaftskej cez rovinku
24. mar 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz skusala :frowning2: ale velmi to nepomoze. Vsetko som si casovo merala. Ziskam 5-10 min az vobec. Ono problem je, ze ked sa vymotam z jednej zapchy na Slovnaftskej/Gagarinke o par metrov koncim v druhej do Rovinky... Aj ked pojdem popri hlavnej musim cez mesto najprv.
24. mar 2014 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bafinka a cez mierovu si to skusala? aspon gagarinku obist
24. mar 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz aj to. Ja uz som isla snad vsade. Vies lezie to na nervy, lebo ked si hladam novu pracu. Vacsinu ponuk musim vytriedit lebo dalej ako do Ruzinova sa mi uz ozaj nechce chodit. Preto som aj pisala, ze to treba dobre zvazit. Nehnutelnost nie je investicia na 2 roky. Teraz si myslim, ze v pohode a za 2 roky mozem mat inu prac dobu, firma sa moze prestahovat a komplikacia je na svete. Nehovoriac o tom ze nehnutelnosti tymto smerom su tazko predajne. Nas sused predava uz 5 rokov, bratranec v Kalinkove 4 a kupci sa velmi nehrnu.
24. mar 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bafinka tak ti ostava uz len chodit vlakom :wink:
24. mar 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iris17 ahoj, dozvedela si sa nieco o tych tehotenskych cviceniach u pani janekovej? ci to este funguje? dakujem :slight_smile:
1. apr 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja031 ahoj, nie, nemam ziadne info k tomu ale chystam sa pani Janekovej zavolat niekedy tento mesiac, tak ti mozem dat vediet. Nasla som len tuto stranku
http://www.drjanek.sk/project/bc-viera-janekova/
1. apr 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niekto aktualnu info ci sa v Samorine necvici joga? dik :wink:
1. apr 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu cvici sa pokial viem v kulturaku aj v madarskom aj v slovenskom jazyku. Videla som ich tam v pondelok aj v stredu ale neviem presne o kolkej, skus sa popytat pani v pokladni, urcite bude vediet. Mozno aj na internete najdes info...
2. apr 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ganesh Ahoj, rada by som sa pridala k odpovediam na Tvoju otázku, ako sa býva v Šamoríne, napriek tomu, že tu vôbec nebývam a ani som nikdy nebývala. :slight_smile: Pred piatimi rokmi sme sa presťahovali z BA do Miloslavova. Vyše roka som denne dochádzala autom do práce, robila som tiež od 7.00 do 15.00, cesta trvala v ideálnych podmienkach tak 40 minút (do Petržky). Potom som si raz, v zime, keď cesta trvá ešte dlhšie, povedala, že už mám toho dosť a našla som si prácu v Šamoríne. Som tu MAXIMÁÁÁLNE spokojná, čo sa týka obchodov, lekárov a ostatnej vybavenosti, je tu všetko (alebo takmer všetko) a nákupy vybavím rýchlejšie, než predtým v BA. Napríklad moja mama hľadala v BA náhradný nožík do mlynčeka na mäso, obehla celú Bratislavu, zabila tým 3 hodiny a nezohnala. Ja som jej ho v Šamoríne zohnala za 5 minút v domácich potrebách a ak by ho tam náhodou nemali, tak vo veľmi blízkom okolí sú ďalšie minimálne 3 domáce potreby. V BA neviem ani o jedných... :slight_smile:
5. apr 2014 o 13:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, neviem či tu funguje nejako aktívne diskusia. Chcem sa spýtať, či by ste si niektorá nechceli serióznou prácou privyrobiť. Potrebujem nejaké mamičky (nemusia byť mamičky, môžu byť aj oteckovia, babičky:slight_smile: v aktívnom veku - oblasť ŠAmorín, DS, najlepšie keby boli mobilné a vedeli zbehnúť jednorázovo aj do PK, SC, Modra. žiadne klikačky a podobné hlúposti. Viac info v IP.
8. apr 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@h2 aj podla mna je samorin super, ale to cestovanie jednoducho treba zvazit. A to je Samorin este dalej ako Miloslavov. My sme vcera isli o 18:45 z Ruzinova a cesta na Rovinku bola este zapchata, auta stali uz za Slovnaftskou krizovatkou. Ja by som skor volila nehnutelnost na trase linky Regiojetu od Kvetoslalvova dalej na BA, nez Samorin. A neverim, ze sa velmi vela toho poriesi aj postavenim rychlocesty, lebo potom, co tu postavia rychlocestu sa sem prestahujem dalsia polovica Bratislavy a sme tam, kde sme boli... :unamused: Nastastie mam rodicov, ktori sa mi o malu postaraju a vyberu zo skolky atd, keby som sa mala o vsetko starat sama, tak asi beriem aj byt v panelaku nez toto.
10. apr 2014 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak by mal niekto na predaj lúpané vlašské orechy - kúpim 5eur/kg
14. apr 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili777 ahoj, vieš mi poslať bližšie info ohľadne tej práce? Ďakujem :slight_smile:
4. máj 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja031 ahoj, tak volala som pani Janekovej. Cvicenia robi, kazdy stvrtok o 17:00. Vravela ze je dobre sa nahlasit dopredu, presne ako je to uvedene na tej stranke, ktoru som ti poslala.
11. máj 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iris17 dakujem krasne :slight_smile: ja som pisala aj tej jednej laktacnej poradkyne co ma aj cvicenie pre tehotne akurat ze sa mi doteraz neozvala, tak asi skusim pani janekovu :slight_smile:
11. máj 2014 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, po sto rokoch sa hlásim...neviete náhodou, nemajú v Bille v Šamoríne ešte Vitamanov?
25. jún 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krokodiil Vcera tam bol oznam, ze su docasne vypredaný.
26. jún 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kriha ďakujem!
27. jún 2014 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, neviete mi niektora poradit kde by som mohla dat upiect dobru a peknu tortu pre moju rocnu dcerku? Dik
1. júl 2014 o 23:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mile mamicky, organizujem Blsi trh dna 23.8. a 24.8. v obci Trnavka. Zaujemcovia mozu svoje veci, ktore maju na predaj vylozit pred svoje rodinne domy alebo priniest na miestne futbalove ihrisko. Vstup volny.
Ja osobne budem mat na predaj aj detske vecicky pre dievcatka do 3 rokoch a damske oblecenie velkosti 36 a 38. Prosim zdielajte medzi sebou, prineste si plachty, vesiaky a vecicky, ktore by ste radi predali. Samozrejme, prineste si aj peniazky na dobry nakup. Pre viac informacii ma kontaktuje cez IP.
25. júl 2014 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky, chystate sa niektora prist na tento blsi trh? Ak ano, prosim registrujte sa u mna ci uz ste predavajuca/kupujuca. Ide len o to, aby som mala priblizny pocet zaujemcov a podla toho mohla spravit doplnkove aktivity. Dakujem za odpovede!
13. aug 2014 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prosim, nie ste niektora alebo nepoznate niekoho, co byva v Samote?
3. sep 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ponukam brigadu pre mamicku, ktora rada pracuje na zahrade a bavi ju starostlivost o kvety, stromy a pod. Kedze som uz spat v praci, nezostava mi cas venovat sa zahrade a veru, ze je to uz vidno. Potrebujem teda sikovnu maminu (ci tatina), ktora/ktory sa neboji prace a je ochotna/y pomoct. Odmena je dohodou. Lokalita: obec Trnavka, okres DS. Viac info do IP. Dakujem za odpovede.
10. sep 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nepoznáte niekoho na opatrovanie detičiek, niekoho osvedčeného? Jedná sa skôr o vyberanie malej zo škôlky a byť s ňou do cca 18.-19-stej, a vychádza to tak 1-2x týždenne, prípadne občas aj častejšie, ale to len výnimočne.
2. okt 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spýtať...v hoteli Kormorán (Čilistov) sa nachádza nejaké ihrisko, či farma so zvieratkami? nikdy som tam nebola, len sa mi niečo dostalo do uší, tak si overujem. Vstup do areálu je verejný? Ďakujem.
8. okt 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balambi teraz na FB pisala jedna pani do skupiny Samorincania, ze ponuka strazenie deti, chces hodit kontakt?
@lolko_lenka v areali je mala "farma", kde su zveriny - kozy, prasata, zajaciky, ovecky.. ale len v ohrade na obzeranie.. vstup volny :slight_smile: a ihrisko je male pri kormorane priamo, akoze sadnes si na kofolu a dieta sa ti hra v ohradenom priestore, su tam preliezky, domcek, hojdacky..
8. okt 2014 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dakujem,tym padom program na sobotu mame :slight_smile:
8. okt 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok