• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

7. septembra 2017 
:slight_smile: o tej brigade dievčatka pre mna neviete nič? :grinning:
19. aug 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly a čo presnejšie je ta akcia alebo čo to je ?nejak neviem tie skratky :grinning:
19. aug 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda janetky sa pzatm :grinning:
19. aug 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak chrumi na stretko prde bavila som sa s nou rano v autobuse
uz aj ja sa tesim na stredu
janne neboj vsetko bude ok, len mysli pozitivne
ja mam muza dnes na pive tak zajtra idem ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. aug 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beznadejna: pausal na t-mobile
19. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....sa hlasim ...som tu!prave sme sa vratili s korcul :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nestiham sem pisat,ale obcas aspon rychlo precitam a dnes som rano cestovala s Erikou a poobede mi pisala Kika sms takze som informovana o stretku :grinning:
a zajtra pridem....
19. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis ako ste sa rozpisali - ani citat sa mi tolko nechce :grinning:
19. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.
Dievky moje ja sice viem, ze je dnes stretko, ale nejako mi uniklo, ze kedy a kde. Aj ked asi si myslim, ze v Baste, ale pre istotu sa pytam :sweat_smile:
20. aug 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dnes v baste a o siedmej :wink: klasika
20. aug 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
devacky, tak snad to stiham, lebo ideme strasne silno nakupovat farbu do spalne, pozriet dvierka na kuchynsku linku a mozno aj obkladacky do kuchyne :sweat_smile:
20. aug 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko baby
beznadejna, bohužial o žiadnej brigáde neviem, ale keby ničo dám ti vedieť.

o bazene len tolko, že maju veľky nafukovací bazén, ale naozaj veľký, a keď som sa spýtala na cenu, susedka mi tvrdila, že do 4tis. im to vyšlo, ale potom kto vie :wink: , už dávno som nebola v Mountf., takže ceny nepoznám

Baby dufam, že nabuduce na stretko sa dostanem, je mi smutno, že dnes nemôžem :frowning2:
20. aug 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno si vytocili 90% zlavu v mountfielde :grinning:
20. aug 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annus, škoda, že neprídeš. ale keby si chcela tak ja môžem pre Teba skočiť a aj Ťa potom odviezť. čo Ty na to? nie je to pre mňa problém. som sa tešila, že sa zoznámime osobne. :wink:

a baby, na vás ostatné sa teším. :grinning:
20. aug 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua si zlatá, ale prvá vec, že ja nie som zo Šam, ale z Horného Baru, to asi 13 km od Sam, druhá vec, že dneska musím navariť na zajtra, lebo idú ku nám robotníci, a keďže sú to príbuzní, musím im pripraviť obed aj nijaké chlebičky na olovrant, lebo ja zajtra robím. A kedže dneska večer už budeme mať rozburanú kupeľňu, ideme spať k mojim rodičom a to zas do Čenkoviec...do kopy asi tolko.
Ale díky moc, si naozaj zlatá, tak dúfam nabudúce... :wink:
20. aug 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annus, postrehla som, že nie si priamo zo Šamorína. ale zabudla som, že ideš variť. tak nič, veď nabudúce to hádam víde. :wink:
20. aug 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa tesim. o siedmej v baste. Pacek schledacek.
20. aug 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, mňa ide poraziiiiť, som dve hodiny prerábala zmluvu a ona sa neuložila :angry: tak odznova... už som ju pre istotu uložila do dvoch súborov... toto sa mi na tomto pc stáva stááále, môže tu byť nejaký vírus??? :astonished:

a prečo zas bašta? nič proti, ale ja budem chcieť papať a tam zle varia
20. aug 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly tak co by si navrhla? Pojdeme do Kormoranu?
20. aug 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz už do bašty, lebo náhodou si niekto niečo neprečíta, ale nabudúce už nieeeee

v podkove dobre varia, tiež strašná krčma, ale s nefajčiarskym kútikom a dobre varia... je to pri bille
20. aug 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam som raz bola papkat. Celkom dobre. Mne je jedno, lebo ja nebudem jest. To viem uz teraz :sweat_smile:
20. aug 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, robím lasagne :grinning: máš návštevu? z hainu?, ja viem všetkoooo :grinning:
20. aug 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre varia aj v safari :grinning:
20. aug 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ajojte tak aj ja budem papat a mne chuti aj v baste
a mozme ist najblizsie aj inde ta podkova je velmi dobra
20. aug 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: hej, mam .. smiraku...hehehe
na buduce uz dojde na "beckovom" bavoraku... ani neviem aky to je.... ale ty isto vies :grinning:
20. aug 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja veim aky to je :grinning:
20. aug 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nie bavorak, ale mercedes...boze sak mam v tom chaos. uz to kukam na google.sk :wink:
20. aug 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, to sa teda má kočka :wink: :grinning:
aj my budeme mať meďaaaakaaaa :grinning: ale až tak na jar :grinning: a vito :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň sa pomestíme, keď pôjdeme na nákupy, bude mať tri rady sedadiel :grinning:
20. aug 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mám, ja sa mám, ja sa stále usmievam :grinning:
papám domáci jahodový nanuk, mňaaaam, úplne som zabudla, že mám jeden v mrazáku, hmmmm tillyman zobral tillyharanta von, no komu je lepšie :grinning:

ozaj, janetka, aruš a pod, ako sa dohodneme na tom odvoze? môžem zobrať ja mužov traktor, je to v poho.. za 10 sedem? resp. 18.50?
20. aug 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: mavam ti jak diva... akoze v satockach vencis maxa... a mna si nevsimnes... :grinning:
ok...
to VITO schvalujem... nasackujem sa k tebe, a ideme.. 4 deti, 2 zeny... joj to na nas chlapi "poletia" :grinning:
20. aug 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: inak ja na tom aute nic extra nevidim, take mensie... :grinning: laicky postreh... ja chcem TOUAREG... neviem ako sa to pise :grinning:
20. aug 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok