Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
27. mar 2010

wow, super, inak free aj s vanou predavaju v nemecku na jednej stranke za 359...

daj cediet ako to dopadlo...

janetka
27. mar 2010

caute, dnes sme mali shopping day po dlhej dobe, pandorf, tak som nake nike, geoxky, salomony nakupila, ale strasne vela ludiii a stym kocikom nic moc....

tilly
28. mar 2010

jani, tak ako???

fiha, ste dobre nakupili... a same sportove veci... a aj nieco pre deti mali? v tom k.i.d.s. nic?

angua27
28. mar 2010

ahojte krásky,

erika, gabi, nepamätáte si náhodou, kedy vám prišli zo škôlky rozhodnutia, že vám prijali deti? dík.

gabi, nespomínal Ti dnes muž, že ho na ihrisku moc okukovala nejaká ženská? som si najprv nebola istá, či to je Dany s tatinom, lebo bol malý strašne naobliekaný. ale potom, keď na neho Tvoj manžo zavolal, bolo to jasné. len som už nenabrala odvahu sa mu prihovoriť. tak keby spomínal ženskú s copom a batohom na chrbte, čo ho očumovala, tak to som bola ja. 😎

jari, super nákupy.

jani, držím palce s kočíkom. ja musím ten náš nafotiť a konečne hodiť na net, nech sa ho zbavím, lebo iba miesto zaberá.

janne6969
28. mar 2010

Ahojte.
Tak sme kupili Jane powertrack za 60 euro. Ale je super. Skoro ako novy. Tak som zvedava, ako sa bude behat.
Ta aukcia napokon skoncila na sume 182 euro. Super cena, ale prepasla som to.. Nevadi, som spokojna s tymto.
Tak este pekny vecer.

janetka
29. mar 2010

ahojte,
dnes nejdete do MC? chrumi, jedna pani doniesla krasne babatkovske dievcenske vecicky.. za par peniazkov...
ja idem aj s kubkom, aj s matkom...

arusska
29. mar 2010

angua a ja ze kto mi muza bali 😀 😀 😀

a to rozhodnutie posielaju az niekedy zaciatkom aprila tak este mas chvilku cas, ale ak ti to neda tak sa kludne chod informovat ako to stoji...

booze drbne ma doplnili mi otazky na statnice tak mam co robit 😠 ☹ ☹ ☹

janetka
29. mar 2010

arus: ja som tiez cakala,ze co kika nabonzuje 😀
dnes sa vam nechce ist na obed o 11tej? ale ja uz nebudem na nete, tak jedine na telefon, ak by niekto siel

chruminka
29. mar 2010

jarka my asi nebudeme stihat,tym posunom casu sa nam rezim poposuval ,do starych kolaji takze deti este spia 😵 ,ale rada by som sa tam isla dakedy pozriet len to by som musela vediet dopredu,aby sme sa skor vysuchtali z domu,lebo takto by sa nam podarilo vyjst von najskor okolo 10:30h

janne6969
29. mar 2010

Mi to nepridalo prispevok 😅
No nic to. Dnes ide niekdo na prechadzku? A to MC by sme mohli v stredu.-

bezaz
29. mar 2010

vafte, do MC sa mi nechce, na obed mame navarene, tak len ta prechadzka ostava 😵
my pojdeme tak medzi 10-10.30 a poobede netusim, asi podla pocasia, sak pred chvilou poprchalo 😲

janne6969
29. mar 2010

Tak asi zabalim dieta a o 10 pojdeme von. Skusit kocik 😉 co ak bude poobede prsat?

bezaz
29. mar 2010

jani oki, prezvonim, ked pojdeme von 😉

chruminka
29. mar 2010

my pojdeme az poobede,ja este len teraz ranajkujem 😅

tilly
29. mar 2010

my sme boli rano v ikea a v hornbachu a tak... fuu, ale s dvomi detmi to teda fakt nie je sranda... jeden jacal, ze nechce sediet v kociku, druhy furt nieco chcel... hruza

angua27
29. mar 2010

gabi, jarka 🙂 🙂 🙂 ja len vo všetkej počestnosti. 😀

baby, ľudia sa zbláznili. dva dni pred koncom daňových a mne celý deň zvoní telefón ako šialený. už nech je po tom. 😝

tilly
30. mar 2010

no, skoro sa zobudili, ze? im nahod vyssiu cenu za expresne dodanie 😀

janne6969
30. mar 2010

To co je vonku. Skoro nas odfuklo. Ale teplo je na zblaznenie.

chruminka
30. mar 2010

jani preto som ani nesla s nimi von,lebo alexia sa strasne toho vetra boji a budi sa mi nevie potom spat....kedy tieto vetriska prestanu?Ale co aspon si konecne pozehlim,ma tu caka uz riadna kopa

janne6969
30. mar 2010

No Viki by doma asi vybuchla. Museli sme ist aspon na chvilku. Behat dnes nepojdem, lebo ma odfukne.

arusska
30. mar 2010

caute baby, kde najdem na nete ten program v kormorane co byvaju tie predstavenia? Neviete mi poradit?

tilly
30. mar 2010

tento vietor prestane, ked sa ochladi ☹

my chodime tiez von aj v tomto pocku, kocik si pri najhorsom pootacam, alebo nahodim sietku alebo plastenku, to trosku zmierni ten vietor...

tilly
30. mar 2010

k behaniu sa pridam na buduci t, este si uzijem sviatky so sladkostami a tak a potom sa pustim do tvrdej driny, maly uz bude mat 5 mesiacov, to uz by ani na mliecku nemal moc citit, tak idem na to...

aru, nemaju to tusim na nete, ale v sobotu alebo v nedelu je to hladanie vajicok a potom uz vraj nemaju program... az na mdd..

janetka
30. mar 2010

aru: je to tam na stranke,aktualny program ... tusim..ale tento vikend to konci a zacina zas na jesen....

Baby: zajtra MC? o 9.00?

janetka
31. mar 2010

nikto nejde? tak sa mi tusim samej nechce ist

janne6969
31. mar 2010

No my sme dnes neuveritelne pospali. Teraz sme sa naranajkovali. Takze to MC padlo... Skoda. Ale je niekdo na beh o piatej? 😉
Ozaj, muzo ma pustil na 4 dni do Skotska. Len este najst vhodny termin a ide saaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 Strasne tesim.

janne6969
31. mar 2010

Sorry do Svedska 😀 😀

janetka
31. mar 2010

janne: preco na 4 dni? to je nejaky poznavaci?

bezaz
31. mar 2010

jani, ale ta akocska uz neplati, bola len do pondelka, ci? 😲
a trochu pozitivnych sprav, mladej sice este raz preplachli kanalik, ale je to priechodne, ciste, tak sa vytesujem 😵
v samorine je pocko na behanie? lebo tu od rana leje 😅

janne6969
31. mar 2010

Zuzi platila, ale teraz je zasa ina. Vsetky za 8. a stale bude nejaka. A keby aj nebola tak normalna cena letenky je okolo 11 euro takze plus poplatky zmestime sa do 30 😀 Tak ked Katka zisti, kedy ma skusky, hned kupujeme. Ty ako?
Tu je tak pod mrakom, ale uz neprsi.
Super, ze to ma Ninka uz v poriadku. Tak ju pozdravuj hrdinku malu 😀
Susedovci od rana jacia ako keby ich z koze drali. Ale Viki chvalabohu zaspala 😵 Tak teraz sledujem co nove na nete.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre