Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
25. mar 2010

tilly: nechces? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8209039&tab=1
ale podla mna sa pomylila a tie 3 EUR mala byt zlava, nie konecna cena, ale skus jej napisat

janetka
25. mar 2010

tilly: sorry, je babska

janetka
25. mar 2010

a nejdeme na korculiach? 😉

janetka
25. mar 2010

ja by som na korculiach isla takym tempom ako vy chodzou.... 😉

janne6969
25. mar 2010

Ja mam korcule u nasich. Fuka dnes? Lebo mne sa z bytu nezda... Tak 10:30 tam? Snad stihame.

bezaz
25. mar 2010

tak 10.30 sme tam.. ze krcmopotraviny 😀

janetka
25. mar 2010

dohodnute, 10. 30 tam

janne6969
25. mar 2010

No Viki prave zaspala, tak keby sme meskali, zavolam. Snad sa dovtedy zobudi.

janetka
25. mar 2010

jani, neda sa ti prelozit do kocika?

leony83
25. mar 2010

ahojte!!! aj ja chceeeeeem!!! už vás chcem spoznať, ale zas nám to nevyjde. malý je hore od 6ej, tak o 11ej mu musím dať obed a ide spať.... nechcem aby spal vonku, lebo v kočíku sa zobudí po pol hod., a v postielke spí aj 2,5hod. a ja musím makať na rigo 😝 😝 :- 😝 😝 😝 😝

tilly mám sivú sedačku s tyrkysovo-zelenou strechou. nejaká stará kolekcia, lebo bola lacná.... kúpila som zapp, mali zlacnený na 109, ale neviem či ho mám nechať... hodila som ho na bazár, nejaké mamičky sa aj prihlásili, ale už som si dala do ňho ušiť podložku, košík... asi ho nechám...

baby ktoré beháte, ešte kojíte??? nebolia vám prsníky??? 😕

tilly
25. mar 2010

leony, ja dojcim, este som behat nebola, ale nemam take velke didy, aby ma boleli..

baby, my sme sa teraz zobudili (obaja), takze my nic... kym by som sa vytrepala za domu, vy by ste uz boli davno prec...

tilly
25. mar 2010

ja som mala zappa, mna nenadchol, ale kebyze ho kupim za 109 eur, tak by som si ho asi nechala za tie prachy... a to kde tak vyhodne nakupujes?

leony83
25. mar 2010

už spíme 😀

zapp - ani mne sa nejak extra nepáči, ale za takú cenu je ako zadarmo. mám ho z Holandska, výpredaj minuloročnej kolekcie... 😉

janetka
25. mar 2010

baby, dnes sa mi to pacilo... ten mini vyletik.... mozme aj na buduce ..... a zajtra pojdem do mc skoro rano, ak sa chcete niektora pridat ..cca 8.30-9.00

bezaz
25. mar 2010

baby, tak som dala nejake fotky do albumu 😉
bolo dnes super 😀

janetka
26. mar 2010

bez: dikes, ulozila som si, pekne su...
idem dnes do MC na 8.45

janne6969
26. mar 2010

Jarka krasny, ale uz je prec. ☹

janetka
26. mar 2010

janka: je prec? neni...kamoska ho predava, takze viem aj odporucit, vcera mi to posielala

tilly
26. mar 2010

jani a nechces nejaky croozer? s tym sa da aj korculovat aj behat a zapnes to aj za bike... videla som od 110 eur...

a ak trojkolku na behanie, tak skus kuk qiunny freestyle 😉 len neviem, kde ho chces skladovat, lebo to je dost tazka svinka... alebo potom quinny speedi, ten je lahsi... alebo aj ten jane sa da celkom dobre zohnat
za ine dost zaplatis... alebo tfk joggster, len ten u nas nezozenies...

chruminka
26. mar 2010

pojdete niekto okolo 14:00h kocikovat?Dnes je zasa tak krasne a samej sa mi nechce...

janetka
26. mar 2010

boli sme v MC a dokonca od 9:00 - 11:00, malemu sa nechcelo odtial odist....
aj som nieco kupila, ale len tak, ze dve tricka advoje nohavice

janetka
26. mar 2010

ak bude takto krasne, mozme dat u nas terasovicu niektory den

bezaz
26. mar 2010

adi my pojdeme urcite 😉

tilly
26. mar 2010

my teraz spime, ale na tu tretiu pojdeme urcite von... alebo mozno aj skor, len navarim a mozem vyrazit, ved adko je v kociku...

chruminka
26. mar 2010

jezibaby uz spia v kocari idem sa naobedovat a padam von,mozeme si zavola ze kto kde je.... 😉

tilly
26. mar 2010

jasne, zavolame si, ja nevyleziem skor ako o druhej, lebo este idem robit smotanove pohare a idem jest...

chruminka
26. mar 2010

tilly nevadi aj ja som teraz dojedla a pomalicky sa idem obliect a kym vsetko a vsetkych ponosim dole budu aj dve hodiny,tak ziaden stres. 🙂

janne6969
26. mar 2010

Jej Miska dakujem. Nasla som jeden Jane v Galante a v nedelu ideme pozriet. Zatial drazim na ebay ten freestyle. Uvidim, zajtra konci a som na 10,50 eura 🙂 Novy. Ale to este porastie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre