Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
30. jan 2008

Aj ja sa tesim ked raz budem chodit na prechadzky. Len si neviem predstavit ako budem nosit kocik z tretieho poschodia a potom hore 😅 To iste bude namahave.

janetka
30. jan 2008

kamoska ho mala v pivnici

janne6969
30. jan 2008

No keby si videla nasu pivnicu, tak by si aj ty dobrovolne nosila kocik hore. Pod schodami nam tam spava nejaky bezdomovec a v pivnici je taky smrad a tma, ze odkedy som ju videla prvy krat, tak sa tam znovu uz nikdy nechystam.

janetka
30. jan 2008

🙄 jaj, no tak to nie... blee

bezaz
30. jan 2008

jo baby, mam navstevu, tilly 🙂

janetka
30. jan 2008

no a ako dopadla??? vybavila?????
😎

janetka
30. jan 2008

tilly: vraj na gazdovskom rade ja uz zapisanych 13 deti a mozu zobrat 15 -- 14. je davidko... chapes to teda????
mali by sme skocit na tu veternu s krpcami... niekedy ...kedy mozes? zavolat tej riad a normalne si dohodnut stretko

janetka
30. jan 2008

riaditelka tam bude dopoludnia tento tyzden, zajtra rano jej zavolam a opat mi bolo ucitelkou povedane, ze nic nezapisuju, ze zapis je v marci...

chruminka
30. jan 2008

baby ako vam zavidim aj ja cjcem uz chodit kocikovat a nie sa tu parit v praci.......sa mi uz naozaj nechce ☹

chruminka
30. jan 2008

baby ja asi jednu moju kolegynu zabijem ,cely den mi pije nervy! 😠 , hned rano mi pokazila naladu.....teraz sa mi trochu zlepsila a uz zasa...... a to ja si nedam hned tak pokazit naladu.......ale toto uz fakt nemusim! 😖

janne6969
30. jan 2008

Ja som od nudy pozerala fotky zo svadobnej cesty 😎 Taka nostalgicka polhodinka.............

bezaz
30. jan 2008

janet tak tilly nedopadla dobre 😒 pokusali sme sa o vselico mozne, ale nepomohlo 😝
chrumi pekne jej vynadaj, aspon sa ti ulavi 😉

janne6969
30. jan 2008

No ja uz pomaly pojdem domov. Nasla som dnes 2 spiatocne letenky do Pariza za 1980 Sk. Na april, tak by som konecne chcela ist. Len neviem ako to bude s tou manzelovou operaciou. Uplne mi to kazi plany ☹

erika1983
30. jan 2008

ahojte tak som kukla co ste sem pekneho popisali 😀 😀 😀

malinka sa kusok hra tak si aspon oddychnem mala by som trosku poupratovat mala ma vssade hracky ale nece sa mi 🙄

by som spala, take je aj pocko 😲 😀 😝

tilly
30. jan 2008

bezi, diiiiky strašne moc, aspoň som sa neutopila v beznádeji 😀 boli ste strašne zlaté a ja som vás tak rušila od práce... ma to mrzí...

janetka, neskočíme tam v piatok ráno? ale o dvanástej už musím byť v BA, takže tak okolo deviatej, desiatej ráno by sme tam mohli zbehnúť 😉

kokso to decko čumí na včielku maju a páči sa mu to 😀 konečne trošku normálnejšia rozprávka a v slovenčine, už mi ten minimax liezol na nervy

ericccka1
30. jan 2008

ahojte tak tu v albume su fotecky zo vcerajsej bullli 😀 😀 😀

krasnucke

janetka
30. jan 2008

tilly: ok, mozme, ja jej skusim zajtra rano zavolat a dohodnut ten piatok rano

pozerala som fotky.. su super... esteze erika myslela na fotak.. 😉

janetka
30. jan 2008

erika: ja som si poobede zdriemla s krpcami..... tak dobre sa mi spalo 😵 a potom sme este isli vonkaj s tillyovcami

aruska
autor
30. jan 2008

caute, tak my sme mali hrozny den - mam z maleho taku migrenu ze az 😖 ja vam neviem ale dnes bol otrasny,

tilly kde najdem zajtra bez v skole?? Pojdem ju kuknut idem aj s krpcom
resp. bezaz kde ta najdeme???

Idem si dat zapisat znamku k Pinkovej a tu tam zastihnut to je zazrak....

aruska
autor
30. jan 2008

inak tilly mozes mi najst obchodny preistor na prenajom v Samorine (na kvetinarstvo) 😀 😀 😀

tilly
30. jan 2008

aruši, OK, popýtam sa ti na niečo, to v tescu nevyšlo? ani v tom nákupnom centre? a prečo chceš práve kvetinárstvo? máš tak rada kvetinky, alebo je to diera v trhu? 😀

idem dať krpca spať, dnes nespal, tak ho idem pichnúť do postele

inak janetka, domčovi tie multivitamíny nechutia, vyplul to...

aruska
autor
30. jan 2008

tilly tesco este nerobilo ani pohovory - tak to je zatim otvorene, v nakupaku to islo kvetinarstvo po znamosti takze paseee a v btc dome ma ojebkali a tees passeeee

a kvetiny su moja srdcovka 😵

janetka
30. jan 2008

tilly: tie shrekove?? jakubko si kazde rano sam jeden vyberie a spapa

janetka
30. jan 2008

chruminka: a co to je za kolegyna?? to je hrozne sediet v kancli s niekym, s kym si nerozumies

bezaz
31. jan 2008

tilly mate v ponuke nejake byty aj v BA? kamoska zhana
a dobre ranko 🙂

janne6969
31. jan 2008

Dobre ranko.
fotos su ozaj supis.

erika1983
31. jan 2008

dobre rankoooo tak ja uz som tiez hore dnes me mali taku klasicku noc teraz isli moje dve deti spat ( to druhe dieta je muz )
a ja vymyslam ze co budem vait

c.e.r.t.i.k.
31. jan 2008

Ahojte, foto super. No ale eriku nikto neodfotil?
erika uz mas vymyslene, ze co varit? mne uz dochadza fantazia. baby trochu ma inspirujte.

chruminka
31. jan 2008

aj mne uz dochadza fantazia,,mama pocit ze jeme stale to iste......vcera som robila zapekane cestoviny.

janetka
31. jan 2008

dobre ranko,
erika, ja tiez neviem co uvarit... tarhona sa vari a netusim co k nej, poradte okrem masa.. asi sojovu rostenku... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre