Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
20. dec 2007

tilly sak ty mas super trening so psom 😉

tilly
20. dec 2007

nooo, fuj, len neviem vytiahnuť decko do tej zimy, kurnik, nemôžem ho nechať samého doma a ťahať ho do tejto kosy...

c.e.r.t.i.k.
20. dec 2007

caute.
tak mi sme mali dnes v skolke vianocny vecierok. maly bol super. prvy pri obcerstveni ako keby rok nejedol.

baby aj ja chcem cvicit. po porode mi ostalo este 10kg ☹ , no des, len sa bojim aby som neprisla o mlieko. maleho som kojila len dva mesiace, tak to nechcem pokaslat.

erika1983
20. dec 2007

tak to este certik pockaj ja som zase pribrala pocas kojenia
dnes sme mali hrozny den mala cely den mrncala a plakala co u nej nie je zvykom doteraz bola take ukazkove dieta no neviem dufam ze su to uz zuby
😀 😀 😀

aruska
autor
20. dec 2007

tilly mohli sme aj my ist so psom 🙂 nabuduce dame spolocne vencenie 😀 😀
aj ked my uz okolo siedmej ideme spat tak asi skorej ked budes moct

tilly
20. dec 2007

aruska, keď sme išli von, tak išli vaši okolo 😉 teda psa som videla

aruska
autor
20. dec 2007

jaaj muz bol vonku aj so susedom 😀

c.e.r.t.i.k.
20. dec 2007

baby a uz mate napecene? my sme s mamou piekli v pondelok a ja uz som asi polovicu vyzrala. no nemozem si pomoct. ked pride mamca asi ma zabije ale co uz s dojciacou matkou.

erika, tak to s malou ma mrzi. dnes bol taky onicom den, nic sa mi nechcelo.
mojmu malemu vyliezol prvy zub ked mal 5 mesiacov a potom to uz islo rychlo. ked mal 1,5 roka tak mu chybali uz iba 5-ky a tie mu vysli ete pred 2 rokom. vcelku to zvladal velmi dobre ale sa hovori, ze ak skoro vysli, tak aj skoro vypadnu, tak som zvedava. no ale synovcovi vysiel prvy zub ked mal 8 mesiacov a 5-ky este nema a v maji bude mat 3 r.

bezaz
20. dec 2007

ahojte tak vanilkove rozky su uz v trube 😀

erika1983
20. dec 2007
janetka
20. dec 2007

caute, tak ja som dnes zas mala rusny den, aruska, dopoludnia som bola u tej kadernicky, som velmi spokojna, uz som tam aj manzela objednala na sobotu. Este ma ale nikto poriadne nevidel, tak som neni ohodnotena. Potom som bola vybavit dve veci v dubravke a nakoniec som sla na antolsku do poradne a teraz sme sa vratili, ufuf. Mna taaak nebavia tie tehotenskeeee kontroly a vybavovacky 😲 uz nech je po porode a sme doma. a k tym kilam, ja mam tiez + 10 kg po porode a teraz dalsich 11 pri tehotenstve, tak som jak buchticka... ale v januari 2009 zacinam s vami, heh. Ja som uz chodila v samorine do x-fitiek a vsade som vydrzala tak mesiac. Ja strasne rada hram tenis... mozno ten squash by bol pre mna prijatelnejsi ako aerobic... to ma moc neberie..

aruska
autor
20. dec 2007

janetka som rada ze si spokojna, Erika je super, pekne sa s nou da pokecat 😀 😀 ja tam chodievam na kafe 😀 😀
super tak uz druha partacka na squash 😀 😀
tesime sa
janetka ja som sa porodu nevedela dockat od 30tt - som cely cas len cakala a cakala a cakala a nic z toho, nakonec som v den porodu isla do Ruzinova a Janek mi povedal ze tak za 3 dni to vyzera a ja ze uz ma z nemocnice nedostane, ze som zbalena a psychicky pripravena ze ma odtial stadom volou nedostane - tak mi pichol vyvolavacku 😀 😀 😀 😀 😀 ale rehotal sa na mne bo cele tehu som k nemu chodila ze bude UZ??? bo do konca mi nevedel povedat co to bude. Vsetky sestricky ze to bude baba ze oni to maju v oku, a hen aky chalanisko 😀 😀 😀 😀

tilly
20. dec 2007

inak, ja neviem, čo to tu u nás bude za mafiu... myslím tu v mliečne, doplňte ma, ak niekoho zabudnem, ale myslím, že je tu strašne veľa detí od cca. 3 rokov nižšie Peťko, Marci, Davidko, Laura a Simon, Oliver a Lia, to dievčatko oproti nim v takom žltom dome s tehličkami, dievčatko v radovke a oproti radovkám, Jakub, Imi, Tomáško, Peťka, Natálka, Saška, Danielko, Maťko v brušku, Miško v brušku... je tu tých harantov, kurnik, ale málo báb je tu, ešte Lucku som zabudla...

aruska
autor
21. dec 2007

no však to budu len futbalove druzstva ale malo roztlieskavaciek 😀 😀 tilly mali by sme popracovat 😀 😀 😀 😀 😀

aruska
autor
21. dec 2007

joj dnes sme prezili prvy pad zo serblika, sekundu som ho nedrzala a otocila som sa a on hned da hlavicku - esteze na koberci 😒 ☹
😀 😀 😀 😀 😀 😀

janne6969
21. dec 2007

Dobre ranko Samorincanky. Dnes som zmenila gynekologycku, tak poobede este zbehnem k nej na mensiu poradu a zaciname snazit.

janetka
21. dec 2007

aruska: a este len bude padov, ked zacne chodit... mne sa velmi osvedcili take tie popruhy, ze drzis, neobmedzujes drobca, ale zabranis padu... a nemusis sa krcit a vodit ho za rucicky.
tilly: dobra statistika 😀

aruska
autor
21. dec 2007

janee a kam chodis??
tilĺy mne este napadli Nevidske dvojcata - Anicka a ani bohovi ma nenapadne druha a este Adamko (7mes) a Dorka vedla nas ale ta ma uz skoro 4 roky 😀

aruska
autor
21. dec 2007

janetka to akoze bude ho nosit na voditku ako psika?? 😀 😀 😀

aruska
autor
21. dec 2007

BABY nenakupuje niektorej z vas manzel v ALAIN DELONovi? Mam tam poukazky na zlavy
- košela 500 SK, oblek 200 SK, nohavice 500 SK, kabát/bunda 1000 SK, pulóver 500 SK - moj muz to nevyuzije. Tak neviem nerada by som vyhodila, tak ked niektora chcete rada darujem 😉

bezaz
21. dec 2007

dobre ranko damy.. mna dne boli hlava ako hovado 🙄

janetka
21. dec 2007

aruska: bola zlata, presne, dalo sa s nou pokecat, aj jakubkovi sa pacila, ked sme odchadzali, tak asi 30x zdravil ahoj tetaaaa, ahoj tetaaaaa...... 😉

aruska
autor
21. dec 2007

😀 😀 😀 😀 janetka 😀 😀 😀 😀
bre bezaz co mas po opici z tych vianocnych trhov?

bezaz
21. dec 2007

aruska keby hej 😝 ale to je super klasicka migrena
a na vianocnych sme neboli, lebo bolo moc zima 🙄
baby a co tu stavali stanky pre kulturakom, bude tam nejaky puncik?

aruska
autor
21. dec 2007

nic sama smelina 🙄 bezaz

bezaz
21. dec 2007

aruska skoda 😝 som sa tesila..

erika1983
21. dec 2007

aj ja som si myslela ze tam bude aj varene vinko a tak
inac ja sa pridam s frederikou k tym roztlieskavackam 😀 😀 😀

janne6969
21. dec 2007

Baby tak sa tesim na to, ked uz budem chodit s bruchom. Inac tie stanky tam budu aj zajtra?
A do kedy to bude dnes otvorene?

erika1983
21. dec 2007

no stanky budu este tusim aj zajtra a su tam tak do 18 myslim
janne aj ja som strasne rada bola tehu joj to bolo krasne
😅

bezaz
21. dec 2007

no jani, ty si sa ale do toho obula.. aj si to oznamila robovi? 😀
tak ideme sa pozriet na tie stanky, hodim potom info, co tam maju 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre