Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
7. apr 2009

Teda to sa uz za chvilku aj kupat budete 😀
Aspon teda po clenky 😀 Juj jak ja by som isla niekde k moru... Aspon na 3 dni 😵

tilly
7. apr 2009

more mi ani nespomínaj, v nedeľu bola mini disco s animátormi v kormoráne, no cítila som sa úplne ako pri mori...

hlavne sa mi páčilo, že sa domčo pekne zapájal a snažil sa tancovať tie tanečky, tak sa teším na dovču, už bude určite tancovať, doteraz len pozeral a potom sme doma tancovali, ale v nedelu krásne tancoval s deckami

chruminka
7. apr 2009

ahojte
tilly dik za linky len sa mi zdaju vsetky moc tazke ja potrebuje taky uplne odlahceny lebo mi byvame sice na prvom,ale je to ako druhe podlazie a vytah je na medziposchodi a aj tak sa do neho ziaden dvojkovy kocik nezmesti 😠 ....no katastrofa.....si to ani nechcem predstavit ako ja chudatko budem chodit von s dvoma drobcami teda ako znesem ten kociar dole.....si robime srandu ze namonrujeme kladku a budeme ho spustat z okna 😀
poslem link na jeden kocik co ty na to ok?

janka no akurat som sa vratila od dokyni dala mi bioparox poznas?Fuj hnus ja ho neznasam,ale to jedine teraz mozem a ten sirup hedelix mi poradila tiez.Ostavam doma az do velkej noci,len mi kazala chodit von ked nebudem mat teplotu,lebo vnutri sa mi dycha horsie aj mi z nosa viac tece ako vonu.No co mozno by som mala spavat pred domom ako bezdomovec,vsak tu mame taku sikovnu lavicku 😀

chruminka
7. apr 2009

tilly : http://www.kocikovo.sk/product/bumbleride-indie...

paci sa mi ze je siroky len 75cm a zmesti sa nam cez dvere a vaha je len 15,5 kg,co je na dvojkovy kocik uzasne.
a este sa mi paci ze maju deticky kazdy zvlast strechu,ked budu starsi a jedno bude trebars spat a druhe kukat tak sa mi to zda praktickejsie.

tilly
7. apr 2009

ten je super 😉 problémy s výťahmi, kuframi áut, alebo nasadaním do busu... to je vždy veda...
vonku je super, treba byť na vzduchu čo najviac... mňa bolí hrdlo už tri týždne... už som si aj zvykla...

bezaz
7. apr 2009

hojte
super, mna pri vas baby chyta taka brutal nostalgia s tym novembrovym terminom 😀
ninka ma uz dva zuby, celkom sme bojovli, bol nervozna, ale nastastie teploty alebo vracanie, hnacky, nic...
a dnes som sa stala druhy krat tetou, takze parada 😵
tilly ja mam stale nejakeho noveho sportakoveho favorita, sa neviem rozhodnut 😅

angua27
7. apr 2009

ahojte,

ja len narýchlo. chrumi, ak si doma, tak sa ozvi, môžeme spolu skočiť na prechádzku. chodíme doobeda od 9.30 tak do 11, alebo poobede okolo 15 na dve hoďky. tak sa môžeš pridať. chodíme kade-tade po Šamoríne, tak Ťa môžeme aj vyzdvihnúť. 😀

chruminka
8. apr 2009

bez gratulujeme Ninke k zubkom 😀

jani som sa chcela spytat co sa stalo s vasim kocurikom?

tilly
8. apr 2009

jee, ninka má zúbky, no pekne, dosť skoro... bez, máš to jedno, ani jeden kočík nie je ideálny 😉

bezaz
8. apr 2009

tilly sak prave to ma stve, ze ani jeden kociar nema vsetko, co by som chcela 😝
veru, uz mame dva zuby a vyzera, ze aj horne pojdu coskoro 😅

tilly
8. apr 2009

teda, zubaňa malá 😀
treba zvoliť kompromis...

chruminka
8. apr 2009

samorin sa uz asi slni 😎

janne6969
8. apr 2009

Ahojte. Ste sa celkom rozbehli.
Chrumi kocurik ide zajtra prec. K mojim rodicom. Uz sa na neho tesia. Ale mne bude veeeeeelmi smutno za nim. Usko malinke.

chruminka
8. apr 2009

jani naraz sme poslali spravu 😀 , takze doteraz bol u vas?Lebo si ho uz vobec nespominala a preco ho davate prec?

janne6969
8. apr 2009

Odteraz tu bol. Davam ho prec, lebo mi je luto ho zavret do jednej izby aby malej neublizil. On je totiz este pojaseny a vecer sa obcas nevie ovladat. Tak pojde do sluzby 😀

chruminka
8. apr 2009

ja by som nasho rozmaznaneho jedinacika nedala za nic na svete,teraz je taka zlata poslusna,pritulna (asi sa uz boji o flek 😀 ) stale pri mne spinka.....moja starka ked sa dopocula ze som tehu a ze este cakam dvojky tak hned ze macka pojde z domu,aby neublizila detom.....no tak to sa ja skor bojim o nasu Chruminu aby tie dve potvorky neublizili jej 😀 ,ked ona sa tak velmi deti boji!!

janne6969
8. apr 2009

Chuda chrumka. Bude to mat vesele. Ale ked si na ne zvykne od zaciatku, tak to bude fajn.

arusska
8. apr 2009

ahojte, no nas kocur bude o chvilu rodit tak ak by mal niekto zaujem tak dajte vediet.

Inak v piatok ideme po slecnu tak sa nam rozrastie rodinka akosik 😀

arusska
8. apr 2009

janetka hej boli ho to - skoro nic nechce jest, len mliecko a tekute uz sme schudli za tyzden 2kg, joj ja by som mohla dostat take vyrazky aby som nezrala 😀 😀 😀 😀

tilly
9. apr 2009

jeee aru, takze zbohatnete? 😀

chrumi, ako ? ja somod pondelka totálne na prášky, vôbec nefungujem

arusska
9. apr 2009

caute caute, pekne pocko tak sem nikto ani nepachne co??? 😀 😀 😀
ja by som sa pomaly na skusky mala zacat ucit, co ty tilly ako vyzeras s trestom???? kedy to mas???

tilly
10. apr 2009

arus, mučím sa, trápim sa, trest ma neminie 😖 vôbec sa nedokážem sústrediť, večer sa vždy snažím v posteli si to zopakovať a je to des... zachráni ma len zázrak, hmota ešte ide, ale proces... to som si stiahla z bubbles vypracované otázky a drtím už len z toho... ale ja som zvyknutá si to spracovávať sama inak to nedokážem ani čítať, ale teraz už nestíham, mám to presne za 11 dní, čiže 10 dní na učenie 😝

bezaz
10. apr 2009

miska ved proces je podla mna jednoduchsi ako hmota 😲 aj ked tu su tie tresty podla jednotlivych hlav brrr 🙄

janetka
11. apr 2009

caute, ozyvam sa vam z velkonocneho plavania z ciech, mame sa super, raj pre deticky, fakt, ze vela aktivit, plavania, aqua aerobic. ako som uz tilly pisala, bolo by super, kebyze sem idu aspon dve rodiny co sa poznaju, nakolko vecery su kreativne, ale bez alkoholu, nakolko stevo nepije /len vynimocne/, takze si dam dve dc vinka a hotovo. Clovek sa bavi s ludmi od vedlajsieho stolu a pod., ale neni to take priatelske, a tym, ze sme s dvomi detmi, tak ani nestihame nejak klabosit, ale zas si uzijeme rodinky. Je to tu take rodinne, clovek sa sam obsluhuje v bare cely vecer, noc a pise si ciarocky, co sa mi velmi paci, ze maju k zakaznikovi doveru.

arusska
11. apr 2009

janetka napis kde to je a dajaky kontakt

tilly
12. apr 2009

fiiiha, aká dôvera, 😀

my sme sami doma, domčo je u našich, má tam teploty, takže si "užívajú" ☹
včera sme boli trošku požúrovať, ale len tak decentne, grilovačka a tak... o pol desiatej sme boli doma, ale zas boli sme od druhej...

mne fakt nič nejde do hlavy, som úplne vymletá 😝

janetka
12. apr 2009

tilly: ahojte, no pekne, kde ste zurkovali? ja som bola vcera mrtva a zalahla som o osmej s detmi.
aruska:CK DOMECEK, www.dovolenasdetmi.cz

tilly
13. apr 2009

u sesterky na dome 😉 a včera sme sedeli s kaletovcami u somsedov tu vedľa, oni nešli do buk... tak som teraz zničená, lebo dva dni po sebe som išla spať po desiatej, tak som hotofka...
ozaj, neviem, kedy prídete, ale na podvečer sa chystá hromadná bitka a oblievačka báb, tak dúfam, že peťka a natálka sa vrátia skoro...

tilly
13. apr 2009

tak mam obliaty dom... 😀

erika1983
15. apr 2009

ahojte
no asi sa tu kazdy utopil 🙂
ako ste sviatkovali ???
bez ako chces toho somarika donesiem ti ho ukazat a mozes si ho nechat navyskusanie mi ho aj tak nevyuzijeme. 😅
no baby a kedy dame konecne to stretko???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre