• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
No, idem nieco porobit, od rana som sa neodlepila od PC :sweat_smile: . Este sa tu ukazem.

Zabavka, dufam ze to je len zatka. Keby to bola plodovka, tak hmm....Drzim ti palce. :wink:
12. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrecok ďakujem, si zlatá.Ja už tiež idem, ale nie niečo robiť, skôr sa natiahnuť.Všeetko ma bolí.. :unamused: papa
12. sep 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziza okrem silwi a claudi zatial nikto
12. sep 2008 o 12:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dámy.len som sem nakukla...konečne som sa chytila žehliť...musím to dnes zmáknuť,nech to na mňa nečaká kým sa vrátim z pôrodnice... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne som bola zvedavá,či nepísal claudinkin manželík.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej nasa mala claudinka je uz maminka???tak claudi,ja ti z celeho srdca gratulujem a malicky nech je dobrucky,zdravucky a nech vela papa mliecka... :wink: jeeee ja sa taaak tesim.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a zacla presne ako ja..puknutie a veeela plodovej vody..presne to som mala aj ja..tak nech sa rychlo zotavis a ukazes nam drobca.,..jupiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu je nejak mrtvo, vsetky asi oddychuju alebo papaju alebo rodia :slight_smile:
12. sep 2008 o 13:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee, no tak such puch nie som ani otvorena ani nic.... mala sa nechysta :confounded: kontrolu dalsiu ma az v paitok na buduci tyzden,ale chvalabohu krvne testy v poriadku,kultivacia n poriadku aj ten tlak sa zacina upravovat ale lieky mam stale brat..tak aspon nieco co ma potesilo..aj doky ma pochvalil ze pekne saty, pekne brusko co viacej mozem chciet´? :grinning: :grinning: zlaty...na jarmok ma pustil ale nemozem si dat burcak to mi zakazal :grinning: ako keby mi to nebolo jasne :grinning:

nepisal este nic???
12. sep 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi este nic, ale claudinka posielala sms...malinky sa narodil 4:20, ma 4040g a 52cm :dizzy_face:
12. sep 2008 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi ale buduci piatok uz budes po termine, tak hadam s tebou uz nieco budu robit ak dovtedy neporodis
12. sep 2008 o 13:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit no neviem prenasat sa moze do toho 42tt tak hadam ma nenechaju tak dlho cakat.mna vystrie ved teraz som si nasla od claudinky sms.som ale trubka, no pekne slusny valibuk,teda mala co robit aby vytlacila :grinning: :grinning: juuj al emusi byt krasny uz by som ho chcela vidiet.som zvedava :grinning: :grinning: idem sa aj ja vystriet trosku lebo ma rozrypal zase raz:O)))
12. sep 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi len si pekne oddychni, aj ja idem na chvilu
12. sep 2008 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oka vecer sa citame ak ma samozrejme neopustis aj ty:O)))
12. sep 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, ja sa tiez velmi tesim a gratulujem claudi a silwi k babatkam, uz to maju za sebou... Ja som bola dnes v poradni a presne ako ty klaudinka stale zatvorena, nic sa nedeje, malemu sa nechce, ale nevadi, stale mam teda nadej, ze to bude toho 15.9. teda na vyrocie svadby.... :grinning:
dr. mi kazal prist buduci piatok, ak do vtedy nic a potom si ma tam aj nechaju... :wink: Tak uvidime...
Alebo tu budem strasit do decembra :unamused: :unamused:
12. sep 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tehulôčky, prišla som sa pozrieť kto je ešte 2 v1 a ešte Vás je dosť , tak Vám držím palčeky, aby ste to už mali čím skôr za sebou a všetkým novým maminkám srdečne blahoželááám. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juzi ahojky...ako sa mate?
12. sep 2008 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ahoj máme sa fajn máme už režim, takže všetko zvládam zatiaľ super a ty ako ešte stále nič?
12. sep 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nic, nakoniec z toho terminu 15.9. asi predsalen bude az ten druhy 27.9., lebo tento tyzden na poradni ziadna zmena oproti minulemu :unamused:
12. sep 2008 o 15:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak to už máš za pár :wink: čoskoro budeš na bruško už len spomínať
12. sep 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hadam sa maly rozhodne skor, brusko mi je uz velmi na pritaz
12. sep 2008 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verím veď aj ja som ho už mala plné zuby a teraz mi je niekedy aj smutno za ním :grinning:
12. sep 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ani za samotnym bruskom smutno nebude, skor za tymi pohybmi v nom
12. sep 2008 o 15:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne dožehlené...fuj mám dosť...spotila som sa ako blázon....a chrbát ma bolí ako koňa...ale už to mám z krku...

takže ako pozerám,tu nič nové....

klaudi tak dlho Ťa nenechajú čakať... :wink: :wink: :wink:
12. sep 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame stikutku :grinning:
12. sep 2008 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už moja malá dávno nemala...ale jeden čas niekoľkokrát denne... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk čekáme miminko...idem odrodiť s ďalšou babou :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj praveze pred tym nemaval a teraz ma dost casto
12. sep 2008 o 15:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za takých 20 min.som späť...

evit to je sranda ...naskakuje celé bruško.... :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru naskakuje :dizzy_face:
12. sep 2008 o 15:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok