September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

pipi1211
12. sep 2008

ahojte baby, volala som s claudy a maju sa dobre 😵 porod prebehol v poho len je ze vraj velmi nastrihnuta lebo maly bol velky a ze ho nevedela vytlacit. zajtra ju idem kuk tak vam maleho odfotim a hodim do svojho albumu vecer foto 😀

pipi1211
12. sep 2008

heeeeeeh lubo nazdar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
12. sep 2008

A uz som dal aj nejake foto do albumu...tak sa pozrite

pipi1211
12. sep 2008

si ma predbehol 😀 😀 😀 inak s jarkom ti gratulujeme 😀 😀 😀 😀

claudinka
12. sep 2008

dakujem, On je taky krasny....som ece som od vcera nespal..mi chyba Claudinka a Lubko

pipi1211
12. sep 2008

zajtra idem claudinku pozriet 🙂 neboj o par dni ich mas doma a budete mat o zabavku postarane! hlavne si uzite kym je taky malinky lebo to ubehne ako voda ☹ podravuj ju ked s nou budes volat a zajtra sa mozno vidime 😀 😀 😀 😀

claudinka
12. sep 2008

oki pa

ewulqa
12. sep 2008

ahoj lubko, gratulujem srdecne!!!

ollako
12. sep 2008

Este raz gratulujem aj ja k malemu Lubkovi, je krasny a veeeeeeliky, ja som sa teraz obzerala v zrkadle a mam uz riadne brusisko, hned som si pomyslela na porod a nejak stresujem, chyta ma panika 😲 😲 😲 😕 😕 😕

skrecok
12. sep 2008

Ja som pisala dlhy mail znamej a preto som sa zdrzala. O chvilu ma prist manzelik.

Jeeeej, krasny chlapcek. 😵 Ja som zvedava, ci aj moj manzelik bude plakat pri porode, teda ked sa narodi drobcek. Ja urcite 😅 .

skrecok
12. sep 2008

Ollako, neboj sa. Zvladneme to. Inak ty uz mas v pondelok termin, ako sa citis? Teda okrem depresii. 😉

ollako
12. sep 2008

skrecok, necitim ziadne priznaky porodu, dnes mi Dr nedal ziadnu nadej, ze sa to blizi, som stale total zatvorena, CS mam 4, ak do buduceho piatku nic, tak mam prist zbalena, tak uvidim 😕 ale chyta ma riadna panika a ty si ako na tom?

evitkamalicka
12. sep 2008

jeeej malinky Lubko je aky krasny 😵

ollako
12. sep 2008

no tu je ako ticho, to vsetky rodite? nepisem sem casto a ked mam cas tak tu nikdo neni ☹

winona24
12. sep 2008

no ja som sa tiež odmlčala...volala som z mamkou...potom panelák..

no claudi maly je nááádherný...ale klobúk dole...vytlačiť takého valibuka musela byť riadna makačka...gratulujem ešte raz... 😉 😉 😉 😉 😉

winona24
12. sep 2008

ollako s pribúdajúcimi mamičkami je to tu pustejšie a pustejšie...hlavne tu nie jew claudi,estell,silwieta...stabilné maniačky... 😀 😀 😀

ollako
12. sep 2008

ahoj winon a ty co, ty uz tiez prenasas.... ani ty nemas ziadne priznaky porodu?? 😝

martinna78
12. sep 2008

jéééj tak tatino Lubko už konečne zavítal medzi nás 😉
Este raz veľká gratulácia ku krásnemu synčekovi 😵 😵 😵 pozdravujeme Claudinku, no chýba nám tu 😀 😀 😀

winona24
12. sep 2008

ja ollako??? ani nie...ja už mám vypísaný papier na pondelok na príjem do nemocnice...som z toho trošku sklamaná,ale č narobím... 😖 😝 😝 😝

winona24
12. sep 2008

veru chýba martin...malý je riadny buco.... 😀 😀 😀

martinna78
12. sep 2008

áno je to valibuk, som zvedava či si dala nakoniec epi, alebo isla bez

bubadlo27
12. sep 2008

ahojte,
gratulujeme vsetlym maminkam, aj claudinke aj jurockovi 🙂

baby, ja ked to tu citam, asi hned oddidem, co ma chyti depka 😠 😠 , sak uz vsetky porodite, lez porodim ja 😕 😕 😕 😕 😕

winona24
12. sep 2008

no to som zvedavá aj ja...malý vyzerá už tak na 3 mesiace...ale strašne je zlatučký....

som zvedavá čo bude claudi hovoriť....že aké to bolo... 😀 😀 😝 😝

a ty ako martin??? aj dnes bolí celý človek???

ja idem asi napustiť vaňu a trošku si poležať...skúsim čo to spraví??? 😅 😅 😅

martinna78
12. sep 2008

Ahoj Bubadlo, este nas je dost, ved este ani polovica septembra nie je za nami 😉

eweny
12. sep 2008

ahojte kocky, tak uz sme doma z jarmoku..

claudinke som uz gratulovala aj sms-kou, pozeram ze tu mame prve fotocky maleho Lubka, je kraaaaasny..

martinna78
12. sep 2008

Win, ja dnes celkom v pohode, aj hemoroid ustupil, umudril sa, ale mangel je nejaky chorlavy, tak sa obavam, ze sa to aj na mna nalepi ☹

evitkamalicka
12. sep 2008

jaj baby, aj ja uz chcem

skrecok
12. sep 2008

Ollako, ja som bola v sobotu CS 0, inak vsetko v poriadku. V stredu (skoda, ze v pondelok je sviatok, inak by som sla) idem k porodnicke a uvidim ako som na tom. 😕

Bubadlo, neboj sa. 😉

Martinka, to som zvedava ci si dala epi, ale kedze ma velkeho valibuka tak pochybujem, ze sla bez epi. Ak sla bez, tak klobuk dolu.

Manzelik prisiel a priniesol mi veceru 😝 .
Nehnevajte sa, ze sa idem mu venovat 😉 . Majte sa krasne a papa.

zuzana1710
12. sep 2008

chyba mi tu tehulka,lenkapav..nesli nahodou babenky rodit???? 😉

co aj jurocko to uz ma za sebou??nejak som mimo...ak ano,tak gratulujem... 😉

martinna78
12. sep 2008

nebojte sa, o chvilu sme uz vsetky v septembrovych babatkach, ani sa nenazdame
Eweny ako bolo na jarmoku? Ja mam v Zlat. Moravciach babku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre