September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

tehulka4
autor
12. sep 2008

leni, neviem..len chuda jurocko mi volala dnes a ja mam novy telefon takze som nejak nereagovala na zvonenie...no co sa zabuijem, normal blondinka... 😀 😀 😀 ale zajtra sa pokusim vyzistit...

eweny
12. sep 2008

nuz uvidis ako to dopadne, urcite tam budu ale krasne nacapovane pivne pohare 🙂 mne sa to velmi paci, ale pivko mi nechuti, hoci ked som bola pubertacka a absolvovala prve stanovacky s partiou, tak som pivo pila ako vodu 😀 😀 😀

lenka.pav
12. sep 2008

ew, mne zasa pivo nesmierne zacalo chutit. pred tehu som ho ani citit nemohla, bolo na mna moc horke a smradlave. a teraz mnaaaaam 😀 .
tehul, skoda. tak zajtra z nej povytahuj, co sa da 😉 A ze ju pozdravujeme

eweny
12. sep 2008

leni, tak si teda pivko das, ak este nebudes rozdvojena 😀 😀

natasa8
12. sep 2008

ahojte.... claudinkin Lubko je uz fakt velky chlap!

natasa8
12. sep 2008

lenka.... aj mne teraz pivo nenormalne chuti.... si kupujem nealkoholicke 😉

eweny
12. sep 2008

natasa, ahoj..je krasny maly Lubko..stale si ho prezeram a predstavujem, ze aj ten nas bude taky velky a asi este aj vacsi 😀 😀

natasa8
12. sep 2008

eweny... tiez budete mat takeho velkeho chlapa ??
No nasa bude asi mensia... snad sa na ultrazvuku velmi nepomyli 🙂

winona24
12. sep 2008

no tak ja už som z vane von...bolo to super...po takom dlhom čase....no som zvedavá,či to niečo spraví..

lenka,natasi pekný večer Vám 😅 😅 😅

natasa8
12. sep 2008

ahoj winon.. no ja som si dala horucu vanu dnes doobeda... nijak nezaucinkovala ale aspon dobry relax 😉

eweny
12. sep 2008

natas, veru ak nie este vacsieho 😀 😀 nuz co narobis, asi ho dobre vyzivujem..urcite sa nepomylil, vsak dievcatka byvaju mensie 🙂

winon, no pekne a ja som tam este ani nevliezla..uz to vidim jedine na sprchu dnes a zajtra dam vanu 😅

winona24
12. sep 2008

natasi no aj ja som povedala...bála som si dať vaňu skoro celé tehu....tak mi to dobre padlo...pochybujem,že to zmení môj stav,ale bolo to super...ani sa tej malej nečudujem,že sa jej nechce von....pláva si tam v tej vode,v teple... 😀 😀 😀

winona24
12. sep 2008

ew ja som chcela už včera po tom chodení do schodov,ale už sa mi nechcelo...ale dnes som si povedala,že to vyskúšam... 😀 😀 😀

zuzana1710
12. sep 2008

takze tehulka aj lenka ste este 2v1?a ja ze uz rodite ked som vas tu nevidela... 😉

ja som prave dala papat malinkej a natahuje sa jak paragraf..mrvi sa,nervozna je...ale nastastie neplace..pozera po izbe s tymi velikymi ociskami..ruky ma hore..no radost na nu pozerat 😀 😀 😀 ..ja som nejaka hladna..aj by som isla nieco zbodnut..do kelu..dr mi predpisal vitamin b12,tak dufam,ze nebudem po nom zrat jak besna...som rada,ze som schudla...ale nejak mi chuti papat..vrrrrrrrrrrrrr 😠

eweny
12. sep 2008

winon, ved teraz nam to uz zle nesposobi..skor nam to len dopomoze 😀 😀 ja mam zas tie divne bolesti, ako kazdy vecer, len s tym rozdielom, ze som ich mala dnes uz aj cez den..

natasa8
12. sep 2008

winon.. no ja som si vani neodolala ani pred tym... hlavne na zaciatku tehu, ked mi byvalo priserne zle a bola som unavena to bol pre mna jediny realax.... ale davala som si vtedy pozor aby voda nebola horuca a len na cvhilku...

eweny
12. sep 2008

zuzik, to musis mat pekny pohlad..kraaaaasa!..tichucko ti zavidime 🙂 len si chod dat nieco papat, teraz to potrebujes, aby si pre princeznicku mala dost mliecka..

winona24
12. sep 2008

ew a ja ich už nejako ani nemám...len tak trošku....ja už nechápem...

no čo ew???za 3 min.ide sex v meste...idem sa vyvaliť na gauč....bolí ma chrbát...zajtra na Vás kuk...určite...

dobrú noc Vám 😵 😵 😵

eweny
12. sep 2008

natas, ja som sa horucej vane musela na zacitku tehu vzdat, ked som mala tie problemy..

natasa8
12. sep 2008

zuzka... teraz papat musis... ved musis vyrabat mliecko 😉 😉 neboj, zeny co koja vacsinou chudnu.... to kojenie je vraj riadny zrut energie 🙂

winon...aj mojej malej sa asi v teplej vode v bruchu dobre plava... uz teraz vie co je dobre 🙂

eweny
12. sep 2008

winon, mam pocit, ze pomaly nicomu nebudeme chapat 😀 veru idem uz aj ja nohy vylozit a dat si Seeeexxxx v meste..sa mi drahy smial, ze ci mi nestaci sex na dedine, ci ho musim mat v meste 😀 😀 vtipny, ale uz je nazahaveny, lebo ide k pocitacu on..tak dobru nocku zelam 🙂

eweny
12. sep 2008

tak aj ostatnym kocendam pekne sny zelame 🙂

lenka.pav
12. sep 2008

dievcata, idem pomaly spat. ale este predtym si dam aj ja tu vanu 😉 . mozno aj s muzom 😀 . dnes je dobre naladeny, mozno z toho nieco bude 😀 😀 😀 . zatial papa

natasa8
12. sep 2008

winon.. dobru nocku

eweny.. no na zaciatku tehu by sa horuca voda nemala.... ja som si tiez davala o dost studensiu ako normalne a nikdy som vo vani nebola dlhsie ako 10 minut... ale aj to mi stacilo na relax 😉

Ja si idem tiez lahnut pred televizor... takto vecer nikdy pri pocitaci dlho nevydrzim...

zuzana1710
12. sep 2008

ewe,ja mam zatial dost mliecka....neboooj dlho mi nebudete zavidiet...to ja budem vam zavidiet,ked budete mat takych stuplikov..ja uz budem mat velku slecnu 😀 😀 vidim to ako zo dna na den rastie.. 😉

natas,no ja papam,ked stiham..mlicka mam zatial dost..klop klop klop.. 😉 ..ja som hned po porode mala menej kg ako pred tehu a veru ide to stale dolu... 😉

tehulka4
autor
12. sep 2008

no prdlajz...ziadne tiche zavidenie...ja zavidim aj ked v dobrom tak jedine nahlas..zuzi, tiez by som uz mala rada maleho tak pri sebe ako mas malu ty...

zuzana1710
12. sep 2008

tehul,uz len chvilocku a bude to...ved uz mas 39tt..ja som malu porodila v 36tt+5dni..tak uz mozes cakat aj ty kazdu chvilku...

zuzana1710
12. sep 2008

tak ja idem nieco spapat.. 😝 dobru noc bruskane..sladke snicky..

evitkamalicka
12. sep 2008

kurna zas neviem spat 😒

zanin
12. sep 2008

ahojky evit ani ja neviem spat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre