September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
13. sep 2008

klaudi aj naši boli včera pozrieť a mama tiež šomrala,že nic moc....

ach jo baby...my sme len pred hodinou vstali z postele....

mňám palacinky...aj ja by som si dala... 😠 😠

rybka37
13. sep 2008

ale to nieje az take tazke , ja som zvyknuta, to je vsetko o zvyku, staci ze jeden s nich je niekde mimo...a uz chyba, ja mam rada taky frmol...aspon nieje nuda 🙂

klaudinka21
13. sep 2008

veji sikovnica ja by som chcela ist z porodnice tiez v kociku lebo potom uz asi nebude pocasie ale uvidime co ked porordim bude vobec este pekne 😒 🙂

martinna78
13. sep 2008

no Win tak to ste mali vesele, tak nech to rychlo prejde
no ja uz som ta videla v porodnici ked si sa tu cele doobedie neukazala 😉

mna boli hrdlo, predsa sa to len na mna od muza nalepilo, sak som to aj cakala, aj hlava uz trocha zacina, no vidim, ze dnes skoncim s paralenom ☹

klaudinka21
13. sep 2008

miladka mne sa celkom paci, ten cerveny 🙂
winon to hej ale robit sa ti nechce asi tak ako mne zee?? 🙂 🙂 lebo keby si videla s akou nechutou ich robim tak by ta aj presla chut na ne 🙂 🙂
rybka akcna zena 🙂 🙂 🙂

martinna78
13. sep 2008

Miladka no hlavne aby sa tebe pacil kociarik a bol prakticky, ja mam po dcere, tak moc som kociky neriesila 😉

martinna78
13. sep 2008

Klaudi, ved pre vas dvoch to mas sup sup, ja som si to pekne vyse hodinky odstala pri sporaku, lebo ked zasadnem, tak sa pozabudnem a by prihorela 😀

klaudinka21
13. sep 2008

no ja nevarim len pre nas, aj pre brata a jeho frajerku takze mam co robit:O)))

evitkamalicka
13. sep 2008

ahojte 🙂

klaudinka21
13. sep 2008

jaaj este som zabudla napisat mamu 😖 😅

klaudinka21
13. sep 2008

ahooj evit ako?

martinna78
13. sep 2008

tak to hej Klaudi,to poznam, my sme so svokrovcami, takze tiez varim vo velkom 😝

winona24
13. sep 2008

martin nad týmto krémom aj ja špekulujem...minule v nemocke som videla na to leták,tak som si to odpisovala...uvidíme,vyskúšame....

miladka je pekný ten kočík,ale ja som taký nechcela...príde mi nepraktický...chcela som kočík,kt.bude mať otočné kolieska hlavne vpredu...príde mi ľahšia manipulácia s takým kočíkom

evitkamalicka
13. sep 2008

dobre, ale v noci som sa riadne zlakla, sme lezali s manzelom v posteli a zrazu take praaask v brusku, som si myslela ze mi prdla voda, ale nic...ale keby ste ma videli, normalne strach v ociach

martinna78
13. sep 2008

ahoj Evit, co noveho?

klaudinka21
13. sep 2008

jaaj katastroofa uz aby sme to mali zas ebou ze? lebo takto sa taht po byte mi je uplne smiesne 😔 ked som ako muflon 😅 😅

evitkamalicka
13. sep 2008

ahoj mati...nove nic, akurat sme s muzikom dovarili pirohy 😀

martinna78
13. sep 2008

Win, baby co ho pouzivaju si ho velmi pochvaluju, len su tusim 2, jeden je Balm a druhy Lanolin
a ze aj ten od Aventu je dobry
no sice nebol najlacnejsi, ale radsej mat dobru kvalitu a nemusi sa vobec zmyvat, tak je to velmi prakticke

a co to mohlo byt Evit?

winona24
13. sep 2008

klaudi ja by som si ich aj urobila,ale na ten žalúdok dnes určite nie...teraz som akurát dochlípala zapraženú polievku...som zvedavá čo to spraví..

no martin priznám sa,že ja som tiež myslela,že možno tá teplá vaňa zabrala a že idem rodiť...ale keď Milan vyštartoval s tým istým problémom minútu po mne,tak som pochopila,že to nebude mať súvis s prichádzajúcim pôrodom... ☹ ☹ ☹ ☹ ale,že sme buď niečo zjedli alebo je to nejaká črevná chrípka nebo co???

evitkamalicka
13. sep 2008

mati to ja netusim co to bolo, asi sa len maly snazi predrat von a prasknut ten vak, lebo pukanie uz mam asi tyzden, ale takyto praask riadny teraz prvy raz

martinna78
13. sep 2008

juj evit mnam pirohy 🙂 zo zemiakoveho cesta? si narobila chute

evitkamalicka
13. sep 2008

mati hej zo zemiakoveho

klaudinka21
13. sep 2008

no winon hadam nie sarapatu 🙂 😉

winona24
13. sep 2008

martin myslím,že ich je viac druhov...min.2...nepamätám si... 🙂 🙂

klaudi že muflon...pomoc... 😀 😀 😀 😀

klaudinka21
13. sep 2008

evir zalepilo ti coo? mne praska v bruchu tiez asi od 38tt ale doky povedal ze to spravne puknutie bude stat za to pocut to.tak som zvedava ci sa mi porod zacne odtekom plodovky alebo kontrakciami, alebo mi ho nakoniec bude musiet vyvolat 😒 😠 😖

klaudinka21
13. sep 2008

winon ale vorvan?mamut? co len chces 😀

vejinka
13. sep 2008

uff konecne spi...si necitim ruku 😅

evitkamalicka
13. sep 2008

klaudi veruze zalepilo, normalne som sa az triasla a muz sa zo mna smial 😠

martinna78
13. sep 2008

win no nic prijemne crevna chripka, tak nech to rychlo prejde, trosku dietka, vela tekutin a bude dobre
no na mna sa tiez vsetko nejak ku koncu lepi, najprv hemoroidy, potom nalez z kultivacie, tak musim brat tie bobule a teraz este aj hrdlo 😝 😝 😝

klaudinka21
13. sep 2008

smial???ako prepac ale co je nenormalny, by som chcela vidiet jeho tvar keby ti odtiekla voda ako by sa tvaril by nevedel na ktoru nohu skor skocit od nervozity...sisiak jeden 😕 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre