• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
natas aj som mala dnes poslickov, ale o stvrtej naposledy, od vtedy je zas klud :angry: , ja uz by som chcela ist rodit
15. sep 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako, to by sme jedine nejake vrece museli na seba dat :grinning: ja som si skusala zimny kabat, bo ho chcem ist dat do cistiarne vycistit, ked budeme v meste, tak som sa dost pobavila, ked mi prisiel len do pol bruska z oboch stran..
15. sep 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweny.. jaj, takze u tebo to nie je streptokok... to ze ti bolo zle z antibiotik som tu citala....no ja jedavam antibiotika tak raz za dva roky a vzdy mi je z nich zle....
15. sep 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako.. no ja som sa uz tesila vcera rano.. o stvtej som si sledovala kontrakcie ... boli presne po desiatich minutach, uz som bola cela stastna ... ale potom so zaspala a muz ma zobudil o devatej a bolesti nikde :grinning:
15. sep 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci, ja idem tiez autom, nastastie..este ma drahy dovolenku, len mam pocit, ze to takymto tempom do konca dovolenky ani nestihneme a to ma dost hneva..hlavne, ze mam maleho o 3tt vacsieho a on si tam este kludne "kvasi"..vsak tromfneme s vahou vsetky babatka :slight_smile: u nas sa dopredu nemusi epi vybavovat, zevraj si to nahlasim, ked pridem rodit..aj tak neviem, ci si ju mam dat :frowning2: :frowning2: ja som v tom taka nerozhodnaaaaa..

ollako, ved to, ze poslickovia aj u mna zakazdym prejdu a kolkokrat to vyzera uz tak nadejne :angry:

natasa, veru nie..streptokok to nie je!..no mozno by mi nebolo zle z antibiotik, keby boli v podobe pilulky, ze sa prehltne, lenze tieto sa museli pit..bleeeee!
15. sep 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasa, ako pocitujes tie kontrakcie?
15. sep 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si pamatam ze som nosila na jar kozak ... to som bola vo strvtom mesiaci a uz mi nesiel ku koncu zapnut...
No teraz by mi z neho to brucho trcalo brutalne.... :grinning: :grinning:
15. sep 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweny... stvrdne brucho a mam take tupe bolesti v krizoch a dole v bruchu.... trva to asi pol minuty.
15. sep 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mavam takych poslickov uz dlhsie, aj ked som mala CS 0 :confused: . No, ale teraz verim ze bude vyssie, ked sa pridali aj trosku bolesti ako pri menzese.

Veru, neviem si predstavit keby som si mala dat aj pancuchy, snurovat topanky...v takom stadiu :sweat_smile: .
15. sep 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas, eweny, je to fakt do jedu ty poslickovia :frowning2: , len tak pridu a odidu, a ja ako prvorodicka neviem, ci sa mam tesit, alebo co??

eweny aj moj muzik caka kym porodim a potom pojde do prace, no este pobude dva tyzdne dom a ja sa obavam, ze budemem bez penyzi dva mesiace :grinning:
15. sep 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie bolesti v krizoch som este nemala :confused: .

Ja si pre istotu vybavim epi, ak si nakoniec nedam tak mi vratia peniazky.
15. sep 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci, urcite bude vyssie..ja som sa vcera pri obuvani ponoziek prevalila ako korytnacka, nebola som akosi schopna, tak to musel dokoncit drahy :grinning:

natasa, aj ja mavam take..
15. sep 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako... jak blbe sa tesime z kazej bolesti... vsak?

ja mam uz tiez epi vybavenu.... tiez som sa nevedela dlho rozhodnut, nakoniec som si tu na konikovi precitala diskusia k epi...pribehy mamiciek co ju mali a asi 95 z nich malo dobre skusenosti....., tak to ma presvedcilo :wink:
15. sep 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako, ved to..uz ma to vazne prestava bavit, taketo natahovacky..tak nech sa to uz poriadne rozbehne a podme rodit, co nas to takto natahuje..vidim, ze aj u vas bude maly Petko po ockovi..my tiez tak :grinning: a ides si dat epi?

nuz drahemu uz zostava len 11 dni a potom musi ist do prace, ja to neprezijem ak to nestihneme a nebude tam so mnou :angry:

skreci, tak to je fajn..hmm a preco sa to niekde musi dopredu vybavit a niekde nie?
15. sep 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasa, tak to by som si asi mala precitat tiez..
15. sep 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweny fakt aj ty budes mat Petka :grinning:
ja idem bez epi, ja som sa nevedela dlho rozhodnut a uz je neskoro to nahlasovat, ja to totiz musim nahlasit dopredu.... a aj tak stale neviem, ci ist s epi alebo bez, ale som zvedava, ake to je vytrpiet si tie prave bolesti, ale niekdy o sebe pochybujem, ze ci som normalna, nechat sa tak trapit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, Ollako...az teraz som si vsimla, ze dnes mas cakat Petka :dizzy_face: . No, uvidis, ze to bud coskoro. Inak a preco je to uz neskoro nahlasovat, ved zajtra ak neporodis, mozes vybavit...
15. sep 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweny...ty si si vybrala rovnaky kocik ako ja, ja mam tiez magical, este aj farba je rovnaka :grinning:
15. sep 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata.... ja sa s vami lucim... muzik ma vyhadzuje od pocitaca.. :angry:
tak zelam pekny vecer.... :wink:
15. sep 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrecok hlavny problem je, ze ja fakt stale neviem, ci s epi alebo bez a do poradne idem az v piatok, a nemam to do nemocky na skok, sice by som tam mohla zavolat a dohodnut sa, ale ja fakt neviem

no maly Petko mal vypocitany termin na dnes, ked mame 1. vyrocie svadby, ale bohuzial nevyslo to :unamused: . no este ma na to par hodin :dizzy_face:
15. sep 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako, tak to mi je nahodicka :slight_smile: akurat to hovorim aj drahemu, sa usmieva..a si spokojna s tym kocikom?..no asi mame rovnaky vkus..teeeeda a pozeram, ze ani tak daleko od seba nebyvame :slight_smile: kolko stal kocik?..bola by sranda, keby sme aj v rovnaky den porodili :grinning: :grinning:

idem ja umyt tu dlazku a potom sa este zastavim..
15. sep 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natasi, papa... :wink:

Ollako, ja idem do nemocky v stredu a dufam, ze stihnem este vybavit epi. Telefonicky sa bohuzial neda, to by som uz mala davno vybavene keby sa dalo.
15. sep 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweny, fakt toho mame vela spolocneho :grinning: ja som ho kupila v Prievidzi za 13 290 ,- aj s autosedackou,a viem, ze v Polsku ho maju za 7000,- ale kto by sa tam trepal :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a ty si ho za kolko kupila?
15. sep 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrecok no tak mozno ani mne by sa nedalo telefonicky dohodnut...skrecok a pozeram, ze ty nevies pohlavie, to ste si nedali povedat, alebo sa male neukazalo?
15. sep 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ollako, bohuzial malicke sa nam ani raz nechcelo ukazat v plnej parade :grinning: . Boli sme aj na 3D, ale aj tak sa to na 100% nepotvrdilo...dvaja lekari hovoria ine, ale tusime co to bude :wink: . Vraj je to na mne vidno :confused: . Zatial mame vsetko v neutralnej farbe.
15. sep 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze chlapcek, podla bruska, vsak to je jedno hlavne aby bolo zdravucke
15. sep 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano :wink: , nam je to uz uplne jedno, hlavne aby bolo zdravucke :dizzy_face: .

Jooj, ja si musim na chvilu lahnut....mozno sa tu este zastavim. Zatial papa, pekny vecer a drzte sa! :wink:
15. sep 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak som doteraz spala :grinning:
15. sep 2008 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit a co budes robit v noci, ze by ste robili pre drobca cesticku??
15. sep 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako to sme uz dnes robili, ale ani to nie je dnes vecer este nemozne :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2008 o 19:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok