September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
16. sep 2008

Evit, mohlo by byt aj lepsie, rodit este nechcem, musim sa dat do poriadku

evitkamalicka
16. sep 2008

mati no veru pocasie je super, ja som pod perinou s notebookom, tu je momentalne 10 stupnov

terezicka
16. sep 2008

Maťka ahojky no u nás je tiež riadna kosa 🙄 Už aby prišiel ten môj Marek domov a aby ma mal kto zohriať 😀

martinna78
16. sep 2008

no my uz doma kurime, ked som aj taka chora
Jak som dnes bola v nemocke na Antolskej, tak tam bolo vnutri dost chladno, no dufam, ze tam uz tiez prikuria

terezicka
16. sep 2008

My ešte nekúrime, ale už vidím čo bude robiť svokra keď prídeme s malou domov...Bude vykurovať ako šialené a aj tak to bude prd platné, lebo u nich dole bude riadne horúco a k nám hore aj tak to teplo neprejde až natoľko...Oni sa budú dolu iba potiť a my nie...Ale máme ohrievaťč takže aspoň tam kde bude malá bude teplúčko 😎

evitkamalicka
16. sep 2008

u nas uz dnes tiez zacali kurit radiatory

martinna78
16. sep 2008

normalne si idem asi aj teple ponozky pribalit do porodnice 😝 mam zbalene len take tie kotnickove, ved som sa balila v lete 🙂

evitkamalicka
16. sep 2008

ja som zbalila aj teple pre istotu

terezicka
16. sep 2008

Ja mám teiž zbalené také hrubšie ponožky do pôrodnice 🙂

martinna78
16. sep 2008

Uz sme v druhej polke septembra 😉 uz sa nam to krati 😉

evitkamalicka
16. sep 2008

mati ale krati sa to nejak velmi pomaly

martinna78
16. sep 2008

Evit neboj, teraz to uz pojde z kopca 🙂

terezicka
16. sep 2008

Evit ale podľa mňa sa to kráti celkom rýchlo, lebo ja ráno vstanem a zachvíľu je tu večer a idem spať...A deň je vlastne za mnou

evitkamalicka
16. sep 2008

no mne to veru ide strasne pomaly, ako keby mal den minimalne 100 hodin

martinna78
16. sep 2008

aj mne to nejak ubieha 😉

terezicka
16. sep 2008

Ja keď som sama doma tak vtedy to ide o dačo pomalšie, ale keď je aj Marek doma tak vtedy to ide strašne rýchlo 😔

skrecok
16. sep 2008

Ahojte, uz som tu...
Dnes som si dala pletovu masku, depilovala som si ruky, holila som si nohy...vyzehlila som trosku pradlo a teraz odpocivam. Nejak sa nudim, v telke nic nie je, blbo sa mi sedi pri PC...
No, veru je vonku dost chladno, manzelik skoro rano (zrejme mu bola zima 😀 ) kuril az mi bolo velmi teplo 😅 .

Martinka, uz som si myslela ze rodis ked si tu vcera nebola. Drz sa, nech ta chroroba co najskor prejde 😉 .

Terezicka, mas uplnu pravdu, ked som sama tak to ide taaaak pomaly a ked mam pri sebe manzelika, tak rychlo ☹ .

evitkamalicka
16. sep 2008

skrecok ahoj...ty si teda sikula

skrecok
16. sep 2008

Ja uz rozmyslam ci si mam pribalit aj svetrik ked je tak chladno... 😕 No, veru teple ponozky si pribalim.

martinna78
16. sep 2008

Ahoj skreci 🙂
aj ja som sa dnes dala trosku do poriadku, lebo uz som vyzerala hrozne, som lezala cely vikend
Aj vcera som poctivo lezala, nech sa toho zbavim co najskor, uz je trosku lepsie a mangelika som nemala vcera doma bol v Prahe, tak to by som si nemohla dovolit ist rodit 😝
no ale nebolo mi vcera vsetko jedno, hlavne chytil vecer ucpatu Prahu, ze krokom isiel po dialnici a namiesto vecer prisiel o 3 rano 😝 ale uz mi slubil, ze uz sa odo mna nepohne ani na krok, iba do prace 🙂

evitkamalicka
16. sep 2008

ja idem zajtra rano do poradne uz urcite v jesennej vetrovke

martinna78
16. sep 2008

Evitka tu som ja dnes vobec nezapla, ale nastastie ma viezol mangel a ten kusok som nejak prebehla, hrozne fakt clovek zrazu nema co na seba, ani tricko s dlhym rukavom nemam tehotenske,esteze som nasla jedno take co som mala vacsie a do toho som sa nejak vtrepala, ale uz to nejak vydrzime

martinna78
16. sep 2008

ak papate tak dobru chut k obedikom 😉

skrecok
16. sep 2008

Aspon, ze ti je trosku lepsie...a beries nejaky sirup na kasel alebo lieky? Chvalabohu, ze manzelika mas uz doma. Moj uz nema odvahu ist na sluzobku, ma ist do Ziliny vo stvrtok...snad to vybavi aby tam nemusel ist.

Evitka, lenze ja si nemam co obliect (vsetky bundy su mi male vdaka brusku) a obut taktiez (tenisky si neobujem). Som zvedava co si vymyslim, to bude teda sranda 😀 .

evitkamalicka
16. sep 2008

mati ved ani ja sa asi nezapnem, ale furt lepsie jak nic

martinna78
16. sep 2008

davam si homeopaticky sirup od kasla Stodal, zabera a cmulala som take prirodne bylinne pastilky na hrdlo, aj som pocitila z nich ulavu, to som mala este od juna, vtedy som bola tiez takato nachcipana, len neviem co do nosa, na nadchu

evitkamalicka
16. sep 2008

mati kvapky do nosa mozes hocijake, to neskodi

martinna78
16. sep 2008

diky Evit, lebo ja som taky bojko, ze aby malemu nieco neuskodilo, mame Muconasal, ten mi vzdy zabera, tak si ho idem hned dat 😉

evitkamalicka
16. sep 2008

mati teraz uz mu nicim uskodit nemozes, lebo uz je vyvinuty

martinna78
16. sep 2008

jasne Evit, len ten pocit takej ochrany je stale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre