• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
super a ma aj vlasky?..mne sa tak velmi paci vlasate babatka :slight_smile:
17. sep 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma :wink: . a dost, ale nie dlhe :slight_smile: . ale nie su cierne, ale take hnede
17. sep 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proste, bude to kocka
17. sep 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a narodila sa uz chudatko doskriabana. si v plodovej vode doskriabala rucky a nozky o seba
17. sep 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o tom nepochybujem, ze to bude kocka..no pekne, zrejme ma poriadne dlhe nechtiky..uz k nej chyba len tvoj fesak :slight_smile:
17. sep 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som chcela rodit v noci, alebo nadranom. Dnes bolo v nemocke tolko ludi, ze porodnici nestihali...bolo to tam ako na beziacom pase. Bolo to tam dost trapne, ked som bud ja videla druhu alebo druhe videli mna bez nohaviciek v jednej ambulancii.
Raz sa mi tam pred polrokom stalo, ze v jednej ambulancii boli az dvaja lekari a ja som sedela pri lekarovi a druhy lekar predo mnou (cca 2 metre) vysetroval zospodu druhu babu...normalne som "to" cele videla az mi to bolo .... :sweat_smile: .
17. sep 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja uz nepocitam, neda sa to uz na prstoch. Fakt neviem co mam potom cakat a kedy je naozaj ist. :sweat_smile:
Leni, coskor malu uvidis...dockas sa. :wink: Zatial teraz na fotke.
17. sep 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis, skreci, to ozaj? :confused: :confused: :confused: otrasne
17. sep 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne sa pacia vlasate babatka, dufajme ze aj nase budu mat vlasky :dizzy_face: .
17. sep 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci, presne to mi je na tom vsetkom take neprijemne..minule ked mi natacali pasy, tak tam vysetrovali aj jednu zenu pred porodom..a hned vedla sa rodilo, ludi ako na jarmoku..rusno ako v supermarkete..no otras..takto v noci je pri tebe lekar a sestricka..a to mi uplne staci..
17. sep 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na o tom pochybujem, ze by nas drobec bol vlasac, ale mozno prekvapi :grinning:
17. sep 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, co uz....Hlavne, ze ja som taka strasne hanbliva ked tam boli druhe baby a dost ma bolelo ked ma vysetrovala...nebola som uvolnena :frowning2: .
17. sep 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je ale pekne na r.t, ze to takto funguje. a kde je zachovanie intimity??? hlavne, ze v skole nas to tak ucili...grcam
17. sep 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V nemocnici je to skor normalka...dufam, ze ked budem rodit, tak vobec nebudem mysliet na to kto a kolki su v sale. :sweat_smile: Radsej by som prijala v noci alebo nadranom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidime.
17. sep 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by bolo jedno, keby tam bolo aj 100 zdravotnikov, hlavne, nech je drahy pri tom a toho sa obavam, ze tam nebude :frowning2: , ze to nestihne.
17. sep 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz je to otrasne v tom nasom zdravotnictve..nuz aj pre mna je dolezite tam niekoho mat, pokial to bude mozne..uz som aj sestre povedala, ze ked nahodou to Peto nestihne cez dovolenku, neda sa nic robit a pojde tam ona..
17. sep 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew, moja sestra neprichadza do uvahy :grinning: :grinning: :grinning: . a moje lesbicky tam nechcem :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, musime si verit ze stihnu...Aj ja niekedy mam obavy, ci to stihne alebo ho pustia z roboty.
Prave som pozerala Claudinkine fotky, su nadherne... :dizzy_face: Jedine som bola prekvapena, ze dala malemu cumlik :confused: . Neviem ci si mam pribalit.
17. sep 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cumlik neberiem, ved prinajhorsom mnzel donesie, keby daco, no nie?
17. sep 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak to mi je jasne :grinning: hmmm tvoje lesbicky?..to je kto?
17. sep 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci, nuz poviem ti tak, ze ked som vyvarala klobuciky na kojenie, tak som tam hodila aj cumlik a mam to pekne spolu nachystane, vyvarene v krabicke v taske so sebou..nuz co, mozno pouzijem, mozno nie..
17. sep 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak to mas pravdu :wink: .

Inak moju maminu tam nemozem mat, lebo bude hystericka ako ju poznam :grinning: . Takze dufam, ze manzelik bude pri porode :sweat_smile: .
moje naj kamosky tu v rakusku :wink: . dost nam pomohli aj ked misko - moj manzel za mnou prisiel a nemal robotu. vzdy nieco pre neho nasli, aj sme u nich tri mesiace byvali. a teraz sa uz tak tesia na nasho maleho...
moja mama by tiez bola hystericka :grinning:
17. sep 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja chcem, aby to bol prave drahy, si to vsetko vychutna..sa mi rehoce, ci si ma do "kina" zobrat aj pukance a colu :grinning: a ak nahodou nie, tak tam pojde sestra..ona je poriadna "drzka" neda sa len tak odbit a povie, co sa jej nepaci..aj ja som bola taka, ale teraz v tehotenstve to akosi neviem..
17. sep 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam klobuciky...no a zabudla som vyvarit. Hlavne ze su nerozbalene v taske :grinning: . Esteze si mi to pripomenula, musim zajtra vybrat a dat vyvarit. Ako si to robila?
17. sep 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak zas ponocujem
17. sep 2008 o 23:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit. zas sa ti neda spat?
17. sep 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evit :wink: . Opat si spinkala poobede?
17. sep 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka, ako vidim ze mas poradnu 24.9. tak ako ja. Takze nic sa nezmenilo? :confused: Nemala som cas citat co ste si popisali od rana.
17. sep 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok