• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
mne tiez velmi rychlo to tehu ubehlo, asi aj vdaka tejto stranke
18. sep 2008 o 16:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie sme ani narocne s tymi datumami :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keby bolo rozhodnutie na nás kedy sa majú drobci narodiť, to by bola iná sranda :grinning:
18. sep 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda ze sa to narodenie neda naplanovat, takto cakat kedy to pride je hruza
18. sep 2008 o 16:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj veru, uz sme na konci, pamatam si este na ten zmatok, ked som zistila ze som tehu, ako som cakala na tehu knizku, a teraz sa uz zase neviem dockat babatka, ako budeme spominat ako nam bolo ako tehulkam :slight_smile:
18. sep 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne si poradime :wink: je to fakt super, mozes sa tu vyrozpravat, jedna druhu "vypocujeme" a hned sa lahsie existuje :wink:
18. sep 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No klobúk dolu pred tvorcami tejto stránky :slight_smile:
maťka a tvoja Sofi je koľkáčka? A teší sa na bračeka?
18. sep 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je druhacka, ano velmi sa tesi na maleho, od zaciatku chcela velmi braceka, tak sa jej to splnilo :slight_smile:
stale nam prizvukovala, ze ona nechce byt jedinacik, no som zvedava, bude medzi nimi aj dost rozdiel presne 8 rokov, ja hovorim, ze ona bude jeho druha mamina
18. sep 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matus ahooj :wink: malinky spinka, konecne sa nejako ukludnil a neni taky divoky, ako sa predvadzal v porodnici :grinning:
o kvietocku vobec nic neviem :confused: vobec sa neozvala?

terezi a co si nebodaj chcela skor porodit, ked sa ti nepaci, ze zajtra ti uz bude 40. tt svietit? dakujem za blahozelanie :wink:

tak tak bohu dakovat treba za kona :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudi, tak to je dobre, ze sa ukludnil, ved sa mu urcite doma paci, viac jak v porodnici, sa mu necudujem :wink:
tak svokra pomaha trosku? a mangelik ti urcite vyvara :wink:
Kvietocek sa neozvala, asi jej napisem IP-ku, myslim si, ze uz to ma urcite za sebou. Ozaj a pisala si aj Janke Hrabcakovej?
18. sep 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudi ale páči sa mi že tam zajtra bude 40tt, to je jasné :slight_smile: Ja som chcela rodiť dnes, ale neva, môžem aj zajtra :grinning:
Maťka to máš pravdu že bude jeho druhá mamina, ale už je väčšia a rozumnejšia, bude sa isto o neho rada starať :dizzy_face:
18. sep 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: .
Ja som od obeda taka dolamana... :unamused: Hmm, furt by som spala a lezala. Ale uz sme vylustili co mi napisala porodnicka do knizky, je to cervix 1,5 a to je malo. Takze este tu budem dlho strasit.

Terezicka, vsetko najlepsie... :sunglasses:

Claudinka, ahoj :slight_smile: . Este raz gratulacia...Inak mala si nadstandard?
18. sep 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno Teri, ona je velmi taka starostliva, vidim to aj teraz, mame 3 a pol mesacnu sesternicku a tu strasne lubi, je taka starostliva ked k nam pridu, tolko vela sa jej vzdy aj prihovara, ze mala normalne s nou tak komunikuje, takze budem mat velmi dobru pomocnicku :dizzy_face:

juuuuuj strasne ma zacala palit zaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudi a ty sa ako cítiš po pôrode?
ŠKrečok ďakujem pekne :slight_smile: A neboj sa to vôbec nemusí byť málo, kľudne sa to môže všetko pekne rozbehnúť :slight_smile:
18. sep 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa, za chvilu ideme s muzikom na nakup, vecer sa ozvem
18. sep 2008 o 16:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matus asi vie, ze je konecne doma :wink: skus kvietocku napisat, vobec o nej nic neviem.. :unamused: ale tiez si myslim, ze uz ma doma tyzdnovy alebo dvojtyzdnovy poklad.. sak snad ti odpise :slight_smile: a vidis, Hrabcakovej som vobec nepisala, asi by som aj mohla :slight_smile: ty mas tusim hlavu vsade :slight_smile:

terezi to si super napisala, ze si chcela dnes, ale mozes aj zajtra :grinning: :grinning: fandim tiii
som trosku ubolena, sak moj valibuk musel asi riadne prejst mojimi cestami, ked sa chcel predrat von.. ale je to kazdym dnom o kusok lepsie..

skreci ahoj, nadstandart nebol volny, a ked sa uvolnilo, tak som odmietla, kedze som mala izbu rovno oproti zachodom a aj tak som behala uz polhodinku po tom, ako ma dali na izbu, tak som ani nepotrebovala ten "komfort" a aspon som usetrila :grinning: a nesla by som, lebo su tam len dve na izbe a styrom nam bolo predsa len veselsie a aspon sme mali chvilku volneho casu, ked nam brali dietatka kupat a spolocne jedenie bol vzdy jeden velky pokec a na nadstandarte by som sa teda ja aktivna nudila..
18. sep 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudi myslim, ze ju to potesi, ked sa jej po porode ozveme, no len sa jej pekne pochval so svojim valibukom :wink:
no idem teda kvietocku napisat :slight_smile:
18. sep 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudi no vďaka, veď zajtra si možno poviem že môžem aj v sobotu :grinning:
No idem aj ja od vás, už volala Marek že konečne ide domov, som si myslela že sa ho dnes ani nedočkám :rolling_eyes: Tak neviem, možno ešte večer nakuknem ale netvrdím to naisto, tak papa
18. sep 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa pa Terez, tak pekne to oslavte dnes spolu :wink:
18. sep 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka ďakujem, no snáď sa na niečo zmôžeme :slight_smile:
18. sep 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Claudi, a po kolkych dnoch bol volny? Inak ked si mala WCko oproti izbe, tak nie je co riesit. :wink: Inac je super, ze si mala stastie na "spolubyvajuce" :slight_smile: . Som zvedava ked tam budem. No a s tym personalom sa dalo cakat :confounded: .
18. sep 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papa Teri a peknu oslavu :wink: .
18. sep 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci, sestra je teraz na nadstandarde a je spokojna. aj s personalom a aj s jedlom. na nic sa nestazuje :wink: . len ze sa jej zle sedi :slight_smile:
18. sep 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matus som zvedava na tvoje miery :grinning: :grinning:

terezi som zvedava, kedy to na teba pride.. snad ta nenecha dlho cakat :angry:

skreci hned na druhy den tusim :wink: vazne je to super, ked vas je viac a sadnete si :grinning:
18. sep 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocendy :slight_smile:

tak dnes to bolo neskutocne, totalny frmol mali v porodnici..natocili mi pasy a pak som cakala na primara, ked sa konecne dostal aj k nam, tak ho zas odvolali k porodu, takze sme cakali dalej, konecne sa nam mohol venovat o tretej, uz som myslela, ze zosaliem..tak ma pozrel na koze, poviem vam ze prvykrat, co ma vysetroval chlap..ufff!..potom mi urobil sono, maly ma presne 4000g :slight_smile: ale ze mam panvu dost siroku, tak ho mozem aj vytlacit, ze uvidime a to najdolezitejsie je, ze zajtra rano medzi 7.00 - 7.30h nastupujem lezat do nemocnice, ze ma moja doktorka cez vikend sluzbu a rozhodnu sa ako dalej, kedze bral do uvahy moj vcerajsi termin..som z toho cela nejaka rozklepana, asi ani spat nebudem..idem si dat vanu a dobalim nejake veci..

nemam cas citat, co ste popisali dozadu, ale ak su nejake nove maminky, tak im gratulujem..
18. sep 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew drzim palcekyyy :wink: :wink: nech ti to dopadne co najrychlejsie a najbezbolestnejsie :wink:
18. sep 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ew drzim palceky nech ta moc netrapia
18. sep 2008 o 19:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujem..ale dost sa bojiiimmmmmmmm :frowning2: aspon teraz mam taky pocit..ukazem sa tu este vecer..idem sa vyhriat trosku do vane..

objavila sa tu dnes ollako?
18. sep 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew tak to sa tej pravej pytas, ja nestiham absolutne citat :frowning2:
neboj neboj, zvladnes vsetko :wink:
18. sep 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ew, tak zajtra nastupujes? mozno budes uz cez vikend mamina :dizzy_face: . budem na teba mysliet :wink: . myslim, ze ollako tu dnes nebola, ale nie som si ista.
claudi, ty nestihas? :grinning: :grinning: :grinning: . sa uz tesim, ze ani ja nebudem stihat. dufam, ze coskoro.
18. sep 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok