September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
18. sep 2008

mne tiez velmi rychlo to tehu ubehlo, asi aj vdaka tejto stranke

martinna78
18. sep 2008

no nie sme ani narocne s tymi datumami 😀 😀

terezicka
18. sep 2008

No keby bolo rozhodnutie na nás kedy sa majú drobci narodiť, to by bola iná sranda 😀

evitkamalicka
18. sep 2008

skoda ze sa to narodenie neda naplanovat, takto cakat kedy to pride je hruza

euffra
18. sep 2008

joj veru, uz sme na konci, pamatam si este na ten zmatok, ked som zistila ze som tehu, ako som cakala na tehu knizku, a teraz sa uz zase neviem dockat babatka, ako budeme spominat ako nam bolo ako tehulkam 🙂

martinna78
18. sep 2008

a hlavne si poradime 😉 je to fakt super, mozes sa tu vyrozpravat, jedna druhu "vypocujeme" a hned sa lahsie existuje 😉

terezicka
18. sep 2008

No klobúk dolu pred tvorcami tejto stránky 🙂
maťka a tvoja Sofi je koľkáčka? A teší sa na bračeka?

martinna78
18. sep 2008

je druhacka, ano velmi sa tesi na maleho, od zaciatku chcela velmi braceka, tak sa jej to splnilo 🙂
stale nam prizvukovala, ze ona nechce byt jedinacik, no som zvedava, bude medzi nimi aj dost rozdiel presne 8 rokov, ja hovorim, ze ona bude jeho druha mamina

claudinka
18. sep 2008

matus ahooj 😉 malinky spinka, konecne sa nejako ukludnil a neni taky divoky, ako sa predvadzal v porodnici 😀
o kvietocku vobec nic neviem 😕 vobec sa neozvala?

terezi a co si nebodaj chcela skor porodit, ked sa ti nepaci, ze zajtra ti uz bude 40. tt svietit? dakujem za blahozelanie 😉

tak tak bohu dakovat treba za kona 😀 😀 😀

martinna78
18. sep 2008

Claudi, tak to je dobre, ze sa ukludnil, ved sa mu urcite doma paci, viac jak v porodnici, sa mu necudujem 😉
tak svokra pomaha trosku? a mangelik ti urcite vyvara 😉
Kvietocek sa neozvala, asi jej napisem IP-ku, myslim si, ze uz to ma urcite za sebou. Ozaj a pisala si aj Janke Hrabcakovej?

terezicka
18. sep 2008

Claudi ale páči sa mi že tam zajtra bude 40tt, to je jasné 🙂 Ja som chcela rodiť dnes, ale neva, môžem aj zajtra 😀
Maťka to máš pravdu že bude jeho druhá mamina, ale už je väčšia a rozumnejšia, bude sa isto o neho rada starať 😵

skrecok
18. sep 2008

Ahojte baby 🙂 .
Ja som od obeda taka dolamana... 😒 Hmm, furt by som spala a lezala. Ale uz sme vylustili co mi napisala porodnicka do knizky, je to cervix 1,5 a to je malo. Takze este tu budem dlho strasit.

Terezicka, vsetko najlepsie... 😎

Claudinka, ahoj 🙂 . Este raz gratulacia...Inak mala si nadstandard?

martinna78
18. sep 2008

áno Teri, ona je velmi taka starostliva, vidim to aj teraz, mame 3 a pol mesacnu sesternicku a tu strasne lubi, je taka starostliva ked k nam pridu, tolko vela sa jej vzdy aj prihovara, ze mala normalne s nou tak komunikuje, takze budem mat velmi dobru pomocnicku 😵

juuuuuj strasne ma zacala palit zaha 😝 😝 😝

terezicka
18. sep 2008

Claudi a ty sa ako cítiš po pôrode?
ŠKrečok ďakujem pekne 🙂 A neboj sa to vôbec nemusí byť málo, kľudne sa to môže všetko pekne rozbehnúť 🙂

evitkamalicka
18. sep 2008

lucim sa, za chvilu ideme s muzikom na nakup, vecer sa ozvem

claudinka
18. sep 2008

Matus asi vie, ze je konecne doma 😉 skus kvietocku napisat, vobec o nej nic neviem.. 😒 ale tiez si myslim, ze uz ma doma tyzdnovy alebo dvojtyzdnovy poklad.. sak snad ti odpise 🙂 a vidis, Hrabcakovej som vobec nepisala, asi by som aj mohla 🙂 ty mas tusim hlavu vsade 🙂

terezi to si super napisala, ze si chcela dnes, ale mozes aj zajtra 😀 😀 fandim tiii
som trosku ubolena, sak moj valibuk musel asi riadne prejst mojimi cestami, ked sa chcel predrat von.. ale je to kazdym dnom o kusok lepsie..

skreci ahoj, nadstandart nebol volny, a ked sa uvolnilo, tak som odmietla, kedze som mala izbu rovno oproti zachodom a aj tak som behala uz polhodinku po tom, ako ma dali na izbu, tak som ani nepotrebovala ten "komfort" a aspon som usetrila 😀 a nesla by som, lebo su tam len dve na izbe a styrom nam bolo predsa len veselsie a aspon sme mali chvilku volneho casu, ked nam brali dietatka kupat a spolocne jedenie bol vzdy jeden velky pokec a na nadstandarte by som sa teda ja aktivna nudila..

martinna78
18. sep 2008

Claudi myslim, ze ju to potesi, ked sa jej po porode ozveme, no len sa jej pekne pochval so svojim valibukom 😉
no idem teda kvietocku napisat 🙂

terezicka
18. sep 2008

Claudi no vďaka, veď zajtra si možno poviem že môžem aj v sobotu 😀
No idem aj ja od vás, už volala Marek že konečne ide domov, som si myslela že sa ho dnes ani nedočkám 🙄 Tak neviem, možno ešte večer nakuknem ale netvrdím to naisto, tak papa

martinna78
18. sep 2008

Pa pa Terez, tak pekne to oslavte dnes spolu 😉

terezicka
18. sep 2008

Maťka ďakujem, no snáď sa na niečo zmôžeme 🙂

skrecok
18. sep 2008

Aha Claudi, a po kolkych dnoch bol volny? Inak ked si mala WCko oproti izbe, tak nie je co riesit. 😉 Inac je super, ze si mala stastie na "spolubyvajuce" 🙂 . Som zvedava ked tam budem. No a s tym personalom sa dalo cakat 😖 .

skrecok
18. sep 2008

Papa Teri a peknu oslavu 😉 .

lenka.pav
18. sep 2008

skreci, sestra je teraz na nadstandarde a je spokojna. aj s personalom a aj s jedlom. na nic sa nestazuje 😉 . len ze sa jej zle sedi 🙂

claudinka
18. sep 2008

matus som zvedava na tvoje miery 😀 😀

terezi som zvedava, kedy to na teba pride.. snad ta nenecha dlho cakat 😠

skreci hned na druhy den tusim 😉 vazne je to super, ked vas je viac a sadnete si 😀

eweny
18. sep 2008

ahojte kocendy 🙂

tak dnes to bolo neskutocne, totalny frmol mali v porodnici..natocili mi pasy a pak som cakala na primara, ked sa konecne dostal aj k nam, tak ho zas odvolali k porodu, takze sme cakali dalej, konecne sa nam mohol venovat o tretej, uz som myslela, ze zosaliem..tak ma pozrel na koze, poviem vam ze prvykrat, co ma vysetroval chlap..ufff!..potom mi urobil sono, maly ma presne 4000g 🙂 ale ze mam panvu dost siroku, tak ho mozem aj vytlacit, ze uvidime a to najdolezitejsie je, ze zajtra rano medzi 7.00 - 7.30h nastupujem lezat do nemocnice, ze ma moja doktorka cez vikend sluzbu a rozhodnu sa ako dalej, kedze bral do uvahy moj vcerajsi termin..som z toho cela nejaka rozklepana, asi ani spat nebudem..idem si dat vanu a dobalim nejake veci..

nemam cas citat, co ste popisali dozadu, ale ak su nejake nove maminky, tak im gratulujem..

claudinka
18. sep 2008

ew drzim palcekyyy 😉 😉 nech ti to dopadne co najrychlejsie a najbezbolestnejsie 😉

evitkamalicka
18. sep 2008

ahojte 🙂

ew drzim palceky nech ta moc netrapia

eweny
18. sep 2008

baby, dakujem..ale dost sa bojiiimmmmmmmm ☹ aspon teraz mam taky pocit..ukazem sa tu este vecer..idem sa vyhriat trosku do vane..

objavila sa tu dnes ollako?

claudinka
18. sep 2008

ew tak to sa tej pravej pytas, ja nestiham absolutne citat ☹
neboj neboj, zvladnes vsetko 😉

lenka.pav
18. sep 2008

ahojte, ew, tak zajtra nastupujes? mozno budes uz cez vikend mamina 😵 . budem na teba mysliet 😉 . myslim, ze ollako tu dnes nebola, ale nie som si ista.
claudi, ty nestihas? 😀 😀 😀 . sa uz tesim, ze ani ja nebudem stihat. dufam, ze coskoro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre