September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
18. sep 2008

ew, neboj, aj na teba to pride, uvidis. aj sestra mala prist v piatok na vyvolavanie a napokon sa mala zlakla a rozhodla sa prist spontanne na svet 😉

eweny
18. sep 2008

ja tam zajtra vlastne aj dudku1 stretnem, ked vcera porodila 🙂 rozmyslam ci sa prihovorim, alebo budem najskor ako tichy spion 😀 😀

lenka.pav
18. sep 2008

ew, jasne ze sa prihovor 😉 . ved mate spolocneho znameho - kona 😀

eweny
18. sep 2008

leni, vsak pride..len kedy 😀 ten moj sa uz asi nicoho neboji..bude asi odvazny po tatkovi, lebo keby bol po mne, tak uz je davno vonku 😀

ollako
18. sep 2008

leni bodaj by si mala pravdu,uz mi to preslo uvidim, kedy sa to zopakuje 😕

eweny
18. sep 2008

ale musim vystriehnut tu pravu chvilku 🙂

eweny
18. sep 2008

ollako, opakovanie za chvilu..

eweny
18. sep 2008

kontrolovala som si tasku, lebo mam pocit, ze tam akosi nemam vsetko..som sa nakoniec rozhodla a vylozila som odtial plienky a nejake vlozky s vlhcenymi obruskami..nebudem to roznasat, ved mi to kedykolvek hned donesu..

lenka.pav
18. sep 2008

ew, neboj, isto mas zbalene vsetko 😉 . ja sa teda nemienim znova v tej taske hrabat...
ollako, neboj, ono to zas pride a potom zas a stale silnejsie a nakoniec spontanne porodis dnes v noci 😉 . prajem ti to

ollako
18. sep 2008

ewen uvidi, bolo po 30 minutach, tak uvidim zda sa mi to dlho
ewen aj ja si musim skontrolovat tasku, este som u brata manzel mu maluje, no nejaky je kludny a vobec sa neponahla

lenka.pav
18. sep 2008

ollako, a kto nam oznami, ci si uz porodila? mas na niekoho cislo? vies, my sme tu zvedave 😉

eweny
18. sep 2008

leni, ale hej..este zbalim nejake nektarinky a mozme ist 😉

ollako
18. sep 2008

leni, nemam na nikoho cislo, tak mi poslite niektora cez IP, ja vam napisem sms

eweny
18. sep 2008

ollako, ono sa to skrati..alebo uplne prestane, ale to hadam nie..takze sa tak skoro nechystas spinkat..ja neviem, ci sa mi to vobec podari..skoro rano vstanem, chcem si este vychutnat kavicku a vychystat sa..

ollako
18. sep 2008

ewen bodaj by sa to skratilo a nech uz idem kade lahsie, ale sa aj bojiim 😲

eweny
18. sep 2008

uz som ti poslala IP

eweny
18. sep 2008

jasne, ze sa bojis..aj mne teda poriadne lepi..chcela som rodit stylom, ze ideme z domu do nemocnice, nie takto ze tam budem uz dopredu lezat 😠

eweny
18. sep 2008

baby, dnes som sa tak nastvala v nemocnici..bolo mi treba velmi cikat, v celej nemocnici leda najdes jeden zachod, smradlavy..fuuuuuj..tak som sa nejako prekonala, vsak sa nemozem pocikat..ledva som sa v tej uzuckej ulicke vyzliekla, konecne vycikala a ked som sa pobrala do chodbicky obliect, pozeram a z jednej strany okolo zachodu nacurane..fuuuuj, hnus..samozrejme, ze som si to doho namocila nohavice, myslela som ze ma porazi..som si to tam cistou vodu drhla, ani ziadne mydlo..som tam nadavala a preklinala, potom som este pol dna chodila po meste a smrdela ako pocurana..ale taky otrasny, pachnuci stiplavy, amoniakovy puch 😠 😠 😠

lenka.pav
18. sep 2008

ja sa uz na porod tesim. len sa zas bojim, ze to pride vtedy, ked bude drahy na cestach a nestihne porod. takze ja mam strach z tohoto

lenka.pav
18. sep 2008

fuj, ew, to je otrasne...tie nemocnice su ozaj biedne vybavene - ze jeden zachod...

ollako
18. sep 2008

jezisi eweny , boze to je nase zdravotnictvo fakt, sila Inak aj v Prahe v Krci maju take hnusne Wecko, a v Handlovej je celkom v pohode, co by som si skor myslela, ze to bude naopak

eweny
18. sep 2008

leni, neboj..drobec urcite chce tatka pri porode, tak si to aj tak naplanuje 🙂

akurat tam dosla aj jedna upratovacka, ja som tam hresila a pohorsovala sa, tak mi ta pani hovori, ze urobili tam pekny novucky zachod a po tyzdni bol tak zdevastovany, ze sa neda pouzivat..ja uz tomuto nechapem, ked ludia nicia aj zachody..

ja som sa tak hanbila, co si mohol aj ten primar o mne mysliet ak to citil z tych mojich nohavic..

lenka.pav
18. sep 2008

ew, ty vies, kde je pravda, tak sa netrap s tym, co si o tebe kto myslel. na to sa vykasli. a dufam, ze mas pravdu a maly pocka na tatika 😵

eweny
18. sep 2008

leni, ale aj tak to bolo poriadne trapne..drahy nevedel ako ma ukludnit, tak som bola nastvana, az som sa normalne s nim nebavila..ale potom to zmiernila jedna vyborna nivova bagetka 🙂 jasne, ze pocka..

lenka.pav
18. sep 2008

esteze existuje jedlo 😀 😀 😀

ollako
18. sep 2008

baby uz ideme s muzikom od brata domov, tak si dam horucu sprchu, prekontrolujem tasku a uvdim, ci pojdem este spat,ak pojdem do nemocky tak dam vediet

lenka.pav
18. sep 2008

ok, ollako, dobru noc a neboj, vsetko dobre dopadne a ty budes uz coskoro stastna maminka 😵

ollako
18. sep 2008

lenka dufam, papa dobru noc

eweny
18. sep 2008

leni, veru v tomto stave ano 🙂 nuz bola som hladna a to podporovalo aj moju nervozitu..

ollako, dobre..sme zvedave 🙂

eweny
18. sep 2008

a drzkaj sa, zvladnes to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre