September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
19. sep 2008

ten je perfektny bubadlo, som taky este ani nevidela, no super 🙂 to bude riadny náklad 😉

aj ja som zvedava na baby, no uz by mohla prist aj nejaka sprava od Klaudinky, dufam, ze ju este netrapia, ze sa jej to pekne rozbehlo a ma to uz za sebou

lenka.pav
19. sep 2008

vidis, ved aj klaudi to mala na spadnutie 😉 . som taka zvedavaaaaaaaaaaa

emaso
19. sep 2008

jeeej bubadlo,tak si tu snorim po nete a co vidim,mamina cakatelka s malou sintirkou 😉 sme na tom podobne,len ja mam jeden kus navyse 😀 nebude ti vadit ak si obcas skocim po radu?tiez sa trochen obavam ako to zvladnem 😒

a prajem pohodovy porod 😉

a sorry ze sem takto leziem 😵

bubadlo27
19. sep 2008

leni pametas, ako som sa u vas pytala na tie dvojickovske? 😀 nakoniec som objednala a vydrazila na ebayi 🙂
a vanicku mam z mojho nomadu, som len naklikla a ked vyrastieme, tak len vymenim aj zadnu cast za sportovu 😉

a muz sa smeje ze zas nejaky novy tank 😀 , ale v skutocnosti taky velky nevyzera 😉

lenka.pav
19. sep 2008

no, pamatam 😉 . my casto drazime na ebay. vyjde to tak lacnejsie. ale vydrazila si super kus, mne sa teda paci 😉

bubadlo27
19. sep 2008

emaso, v pohode, ked dovtedy nebudem niekde v ustave 😀 😀 😀 😀 😀 , ale sak aj tam maju urcite net 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

martinna78
19. sep 2008

aj moj manzel oblubuje ebay, naposledy si kupil dvojo hodiniek, ale perfektne su 😀
aj tlaciaren so skenerom a kopirkou mame odtial, fakt dobra stranka

emaso
19. sep 2008

oki 😀

bubadlo27
19. sep 2008

sak tu by som za neho zaplatila tri krat tolko 😠

a mna to tiez v poslednej dobe chytilo, len casu je pomenej, ale som povedala, ze vsetky veci pre malu, alebo maleho, budem uz len cez ebay kupovat 😉
aj malej som autosedacku tak kupila a keby ste videli toho dorucovatela, co mi ju doniesol 😝 😀 😀

skrecok
19. sep 2008

Prisiel manzelik a nieco hladame, neskor sa ozvem...

martinna78
19. sep 2008

bubadlo Sofinka ti uz spinka?
ta moja este nedorazila domov, sa s babkou stale tulaju niekde

o.k. skreci

bubadlo27
19. sep 2008

mati, teraz ju tato kupe vo vani, ja idem akurat zabezpacit servis okolo 😉 😉 😉

martinna78
19. sep 2008

no uz dorazili aj nasi, tak idem aj ja, tak sa drzte babule, pa pa
mozno este nakuknem neskor, pa

evitkamalicka
19. sep 2008

cavesko 🙂

skrecok
19. sep 2008

Vidim, ze tu teraz nikto nie je... 😉

No, Klaudinka, Eweny a Ollako sa stale neozvali...tak mam tusenie, ze su v nemocnici a aspon jedna z nich ma uz drobceka pri sebe. 😵

evitkamalicka
19. sep 2008

ja tu som, ale je tu mrtvo

evitkamalicka
19. sep 2008

no nic ideme do hajan, dobru nocku

zuzana1710
19. sep 2008

baby,vy co tu este robite???sup sup porodit a do temy septembrove babatka 😉

skrecok
19. sep 2008

Veru je tu mrtvo... 😖 Dobru nocku.

Zuzi, nechcela by som rodit teraz pred vikendom, radsej az po vikendu. 😉

zuzana1710
19. sep 2008

skreci,preco???keby si uvidela drobca,tak by ti to bolo jedno..aj ja som chcela rodit v nedelu,ale mala sa narodila vo stvrtok a bolo mi to uz potom jedno... 😀 😀 som bola happy..jaaaaj stale spominam na porod.tak rychlo ide ten cas.. ☹

skrecok
19. sep 2008

Noooo, ale cez vikend by som fakt nechcela rodit...a navyse moja porodnicka bude mimo BA. 😖

skrecok
19. sep 2008

Mne ide pomaly cas, ked pocitam dni do terminu porodu 😅 . Inak malicka poslucha? Velmi ta obdivujem, ze bezproblemov zvladas sama malicku. 🙂

skrecok
19. sep 2008

Hmm, tu nikto nie je... 😒 Idem pomaly do postele, dobru noc.

cemi
20. sep 2008

dobre ranko 🙂
uz nas tu chodi trosku pomenej.
vcera som bola na kontrole, tajze v pondelok idem na prijem a v utorok uz budem mat malinkeho pri sebe. vcera mal na sone 3915g. doktor nechape ze kde sa mi tam zmesti do brucha. ale ked som videla ostatne baby, tak mam omnoho vacsie brucho ako ony. tak este dva dni sa doma budem prevalovat, v pondelok v nemocke. sa normalne tesim, ze si konecne precitam nejaku knizku 😵
inak brucho tvrdne furt, sa trochu bojim, lebo ze mam v mieste jazvy maternicu tenku ako papierik, tak dufam ze to vydrzi 😕
a tu co nove? asi pribudli maminky, ked sa niektore baby neohlasili 🙂

eweny
20. sep 2008

Ahojte kocendy 🙂 este stale som 2v1,od vcera rana lezim v nemocnici,davaju mi magnezium a dopegyt,co som uzivala aj doma,tlak mam od vcera obeda nizky,hlavne ze lezim kvoli vysokemu TK,pichaju mi injekcie do zadku,take dost bolave,vraj na uvolnenie svalstva,aby sa mohol porod rozbehnut..nejako sa mu nechce ist..a ako sa mate vy kocendy cakatelky?..mame uz nejake dalsie nove maminy?

terezicka
20. sep 2008

Ahojte ešte stále sa aj ja hlásim 2v1...V noci som zas bola skoro celý čas hore, malá vystrájala ako zmyslov zbavená...Keby chcela radšej prepichnúť vak s plodovou vodou ale to ju ani nenapadlo... 🙄 Bolesti som mala potom nad ránom, kríže boleli v každej polohe aj brucho,ale časom to prešlo...
Ale ak by sa malá umúdrila a rozhodla sa prísť medzi nás tak dám isto vedieť 🙂

martinna78
20. sep 2008

ahojte kinderka 🙂

ani u mna ziadna zmena, ziadny poslickovia, bolesti, nic 🙂
Ew, drz sa, myslime na teba, nech uz mas coskoro Petka pri sebe, nech ta nenechaju dlho vyckavat 😉

Cemi no maly bude tiez pekny valibuk 🙂 Tak pekne este oddychuj domka 🙂

Terezka, ja som tiez nemohla nejak v noci spat, sice ma nic nebolelo, ale nevedela som si najst nejak miesto. Ja si myslim, ze tvoja malinka sa pomaly ale isto uz hlasi na svet, ked mavas uz bolesti, no som zvedava, ktora to tu prva opusti.
No idem ja varit, nezdrzim sa tu teraz dlho, obcas nakuknem, co nove. Myslela som, ze tu uz bude aj sprava od Klaudinky a furt nist 😕

bubadlo27
20. sep 2008

cavte, aj my sa hlasime v kope 😉
dnes ideme na oslavu, tak uvidime, ci odtial nebudeme utekat do porodnice 😀 😀

evitkamalicka
20. sep 2008

ahojte 🙂

mati ja som navarila vcera vecer a mam pokoj, tak uz len idem upiect kolacik a mozem cely vikend lenosit

martinna78
20. sep 2008

Bubadlo, tak prijemnu oslavu a daj vediet, keby nieco 😉

a aky kolacik ides Evit robit? tak prijemne lenosenie, ved aj pocasie je zrele na to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre