September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
20. sep 2008

Claudi, idem ti vyhladat tie udaje, trosku sa tu pohrabem a poslem ti do ip-ky dobre moja? Ved to je jasne, ze nemozes teraz vsetko citat, aj tak sme ti vdacne, ze si najdes cas a robis tabulku, ta obdivujem, ze si stihla dohodit vsetky tie udaje

no to ti verim, ze je vsetko ine, nic si nenahovaras, je to realita, ale krasna nie? No narodenim babatka sa zivot meni o 1000 stupnov

claudinka
20. sep 2008

evit tak pernik a cokoladova polevaaaaa mnaaaam to si uzi, ze este papat mozes.. 😖 ale pre mna by to islo bez lekvariku 🙂

evitkamalicka
20. sep 2008

claudi a kolko kg si nechala v porodke?

claudinka
20. sep 2008

matus super super 😉 si zlata.. ale sak kto ma iny taku super hlavicku na vsetky dolezite udaje 😀
ale je to sranda, ze vsetko je teraz uplne ine a toci sa okolo toho zazraku v postielke 😀 jak on piska, my skaceme 🙂 o 100? prinajmensom 🙂

evitus doma som sa vazila po prichode a podla vsetkeho som tam nechala iba 7 kg ☹

evitkamalicka
20. sep 2008

claudinka nevadi, vzdy lepsie ako nic a tym ze kojis a nemozes papat hocico schudnes raz dva neboj

martinna78
20. sep 2008

no claudi, uz mam tie dolezite udaje idem ti to napisat 🙂
a je to o 1000 stupnov 😉

Evitka ty mas este sms-ku od Jasminky? ak ano tak ake mal maly Lukasko miery, to som zatial nenasla, nech to claudi dohodi

claudinka
20. sep 2008

evitus no len aby 😀 😀 tak mliecka maaam vela-prevela 🙂 som si nedala podprdu na noc dnes a rano kukam a obrovska mlacka podomnou 😖 a vcera normalne jak som po byte chodila, mi tieklo a to pritom malinky vela papa 🙂

matus presne o 100? vedecky dokazane? 😝

evitkamalicka
20. sep 2008

takze 17.9., Lucas, 3200g a 48cm 😉

vejinka
20. sep 2008

kocky dala som par fotiek do albumu 🙂

evicka1
20. sep 2008

HOJ KOCKY.... idem trosku k vam kedze sa neuveritelne nudim a cakam a cakam.....
ako sa tu mate?

martinna78
20. sep 2008

no claudi, uz som ti to poslala 🙂
to je super, ze mas vela mliecka, nech ti to len vydrzi co najdlhsie, no a podprdy na kojenie sa radsej nezbavuj 😉

martinna78
20. sep 2008

krasne fotecky z kupkania veji 🙂
ahoj Evicka, no ty sa pochval ako sa mas? sa uz urcite nevies dockat vasho prekvapenia 😉

evitkamalicka
20. sep 2008

evicka servus

claudinka
20. sep 2008

musim teda este jednu podprdu kupit.. som si kupila len jednu, som dufala, ze len von s nou budem chodit 😀

evicka1 aspon si trosku to cakanie sprijemnis 😉 ako sa citis? kedy ides na poradnu?

matus ty sikulka 😉 dakujem

vejus kukneme kukneme 😉

martinna78
20. sep 2008

Claudi, no tej podprdy sa tak skoro teraz nezbavis, vo dne v noci pekne stale v podprde 🙂
ja mam 5, dufam, ze bude stacit 🙂 ale 3 z toho maju mensi obvod, takze dufam, ze ked porodim, ze ich zapnem, lebo teraz su mi tesne a musela som dokupit 2 vacsie

petasllov
20. sep 2008

Babule, tak vám závidím tie drobčiatka, čo máte doma alebo ešte v brušku. Užite si ich čo najviac, lebo tak tie deťúrence rýchlo rastú, že sa zrazu zobudíte a zistíte, že to už nie sú len bezbranné stvorenia, ale že sa z nich stávajú osobnosti. Keď si tak pozerám fotky vašich detičiek,nechce sa mi veriť, že aj naše slniečko bolo také malinké. A teraz lozí po štyroch ako divá a snaží sa mi tu ťukať do klávesnice. Škoda, že ten čas tak rýchlo letí. Držím všetkých čerstvým aj ešte čakajúcim maminám palce a prajem veľa krásnych chvíľ s bábätkami. 🙂

evicka1
20. sep 2008

take mile privitanie som ani necakala 😅
martinka: je pravda, ez sa neviem dockat ale hlavne to uz chcem mat za sebou..to cakanie ma ubija a zabija 😝 bolia ma rebra krize neviem ako si mam poriadne sadnut aby som hned nevyskocila z kose.... posobim ako notoricky stazovatel ale fakt uz to nieje nic prijemne... ale asi to poznate
claudi: poradna v utorok no ja dufam, ze tam nepojdem... ze pekne zajtra rano ma to "chytne" a za tri hodiny bude po vsetkom 😀
mate krasne babatka.... kocky rodili ste s epi alebo bez?
a skoro maminy vy ako? citite sa?

martinna78
20. sep 2008

Petasllov dakujeme, to mas pravdu, ja som sa tiez ani nezdala a uz mam doma velku druhačku 🙂

evitkamalicka
20. sep 2008

evicka asi nie si jedina ktora by to uz chcela mat za sebou, ja uz ledva zijem a rodit budem bez epi

claudinka
20. sep 2008

matus to ti bude urcite bohate stacit, neposles mi dve? 😀 😀 nech mame rovnako 😉 😀 😀

petasllov ani nehovor.. ja necem, aby rastol uz ☹ ☹ nech je stale taky malililinkyyy 😝 dakujeme pekne 😉

vejinka to je radostiii, nepouzivas tu podlozku do vanicky? ja sa bojim bez toho kupat, nejsom vobec este taka obratna a netrufala by som si asi bez toho kupat..

evicka1, tu vzdy najdes milych ludi 😀 za tri hodinky? mnoo moze byt, ti fandim potom 😉 a preco prave zajtra?
ja som rodila s epi a teda nemenila by som.. bez nej by som urcite musela ist cisarakom, tak som rada.. a ja za seba sa citim uzasne, ako niekto, na koho je niekto plne odkazany 🙂 a koho niekto strasne luuubi

martinna78
20. sep 2008

Evicka, no vsetky sme na tom tak nejak rovnako s tym cakanim a s tym jak sa citime 😝 😝 😝
tak nech ti to vyjde teda zajtra, drzime palceky 🙂

claudinka
20. sep 2008

hehee jak kukam, doplnam tabulku a sama v nej nejsom 😀 😀

martinna78
20. sep 2008

Claudi a mame rovnake cislo 😀 😀 😀
inac aj Evus ma v albume Miska, tak mozes pridat fotecku 😉

claudinka
20. sep 2008

jeeemine ja som tu povymazavala nejake babulky tak to teraz rychlo prerabam.. este dobre, ze som si to vsimla sakris

vejinka
20. sep 2008

claudi..heh podlozka? naco co to je dobre?? kupeme asi 5 minut ..takze by som to nestihla ani namocit 😀 a je pravda ze treba byt troska obratna..lebo inak sa ten drobec vrti a smyka..ale tak ja mam skolu u segry..a toto je uplna malickost 😀

martinna78
20. sep 2008

sikulka veji 😉

evicka1
20. sep 2008

evitka: to som rada, ze aspon niekto bude bez epi...ja ju nesmiem a mam z toho obavy ako to vsetko zvladnem...ja taka padavka na bolest... 😀
claudi: no zajtra lebo je nedela a su vsetci doma 🙂 inac som furt sama tak aby si to tiez uzili.... a tie tri hodiny to o tom len snivam...to bude maraton teda beh na dlhsiu trat 😀
tinka: ty aspon vies do coho ides... uz to mas raz za sebou...to ja mam fakt vetsi strach nez ked idem k zubarovi a to je moja nocna mora...

vejinka
20. sep 2008

no ale ked je cely mydlovy aj mne sa smyka..kocky..niesom az tak sikovna ako to vyzera na fotkach 😀 😀 😀

martinna78
20. sep 2008

Evicka no poviem ti, ze sa viac bojim jak pri prvom, lebo viem co ma caka 😉 ale ja som mala prvy porod velmi rýchly, sice vyvolavany, ale dalo sa, nemala som epi a ani teraz si tiez nedavam, dufam, ze si nebudem potom trieskat hlavu 😝

evicka1
20. sep 2008

kocky pijete niektora ten caj z toho maliniku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre