September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
24. sep 2008

veji ale to leti co?

juzinka
24. sep 2008

a ako sa cítiš jak to stebou vyzerá pôrod v nedohľadne alebo ako? ake máš cs?

evitkamalicka
24. sep 2008

juzi dnes som bola v poradni, som otvorena na 2cm, krcok uplne spotrebovany, takze mi neostava nic ine len cakat

juzinka
24. sep 2008

hmm, tak to asi každú chvíľku si myslím som vážne zvedavá a ako máš aj trošku strach či ani nie?

vejinka
24. sep 2008

evit..neskutocne len nedavno som volala muzovi ze na teste som mala dve ciarky 😀

evitkamalicka
24. sep 2008

juzi strach zatial nemam, manzel sa boji viac ako ja, takze nakoniec budem este asi pri porode utesovat ja jeho a nie on mna 😅

juzinka
24. sep 2008

no tak to býva 😀 😀 😀

claudinka
24. sep 2008

evit a krcok uplne spotrebovany to je to CS vsak?

evitkamalicka
24. sep 2008

claudi malo by to byt to CS, ale dnes mi ho neprezradil 😒

claudinka
24. sep 2008

sak ked je uplne spotrebovany, tak mas to najvyssie ciselko 😉 tak uvidis, mozno sa to dnes rozbehne, ked sa este v tebe aj sparal.. aj ja som to tak mala 😉

juzinka
24. sep 2008

cs je cervix skore

claudinka
24. sep 2008

juzi ja viem, ale sak to je krcok nie?

evitkamalicka
24. sep 2008

juzi vieme ze je to cerrvikalne skore cize stupen opotrebovanosti a pripravenosti krcka na porod

claudinka
24. sep 2008

my sme inak muuudre 😉

evitkamalicka
24. sep 2008

claudi no keby som nebola tehotna a nepytala sa tak ani neviem co to je

claudinka
24. sep 2008

evit tak tomu ver 😉 tehotenstvo je normalne skola zivota 🙂

zuzana8
24. sep 2008

no ako čítam, tak už nás je tu málooo 2v1...ja mám taký pocit, že som sa mala prihlásiť k októbrovkám 😅 ja mám furt len tie falošné kontrakcie, keby aspoň neboleli...evitka aspoň, že máš spotrebovaný kŕčok...jáj nie že by som Ti závidela 😀

evitkamalicka
24. sep 2008

zuzi ja sa tiez mozno pridam k oktobrovkam alebo zeby k decembrovkam? to spotrebovanie este nemusi nic znamenat

lenka.pav
24. sep 2008

ahojte, aj ja tu budem este asi dlhsie strasit 😉 . dnes mam termin porodu a nic...ziadne naznaky...ale doktorka ma vcera na pasoch pobavila, ze nebojte, najneskor 4. oktobra mate maleho pri sebe. no nebola vtipna? 😅 . ze dlhsie ako 10 dni nenechavaju prenasat.

evitkamalicka
24. sep 2008

leni ahoj

zuzana8
24. sep 2008

no ešteže tak, lenka, lebo 11 dní prenášať už by som nezvládla 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
24. sep 2008

zuzi s tym prenasanim je to individualne, zalezi od dr. niekto nenecha prenasat ani 7 dni

lenka.pav
24. sep 2008

vsak bola ta doktorka vtipna? 😀 😀 😀 . v piatok idem na tie pasy zas, potom o tri dni zas, potom o dva a o dva a potom, ked nic, tak vyvolavaju. ale dufam, ze tak ma maly mebude trapit a dovredy sa rozhodne aj sam, ze sa spontanne narodi

evitkamalicka
24. sep 2008

leni u mna sa uz aspon nieco deje, ale to este nemusi nic znamenat

zuzana8
24. sep 2008

keď ja nemám zazmluvneného dokiho, tak neviem ako sa v takých prípadoch postupuje...ja mám podľa doktorov termín v piatok, ale to asi ešte do nemocky nepôjdem a budem čakať doma...zajtra idem na poradňu, tak uvidím v akom sme stave 😀

evitkamalicka
24. sep 2008

zuzi ja tiez nemam zazmluvneneho dr.

lenka.pav
24. sep 2008

tu je proste standard 10 dni - samozrejme, ak su pasy ok. ak nie, tak vyvolaju porod aj skor. ale ked nie je dovod a babatku je v bruchu dobre, tak ho nechaju na pokoji 😉

lenka.pav
24. sep 2008

a ja ani neviem, v akom stave mam krcok, takze ani len netusim, ci uz mozem cakat alebo nie 😠

evitkamalicka
24. sep 2008

leni no tak to mas blbe

lenka.pav
24. sep 2008

dakujem, evit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre