September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

ewulqa
26. sep 2008

u nas take depresivne zatiahnute tiez..... onicom.

evitkamalicka
26. sep 2008

kurna uz aby sme porodili, lebo mi to uz ide riadne na mozog

liaah
26. sep 2008

caute mohykanky 😀 😀 😀 😀 😀 ewulqa ty sa kam chystas rodit? Ako ti to nakoniec dopadlo, tusim s tebou som si pisala o tej Dr. Malickayovej, ze? sa mi mari, len viem ze ti hrozil cisarsky, kvoli nejakym vyrastkom, ako ste na tom? zistili nieco, ci nie? dufam ze som si ta s niekym nepoplietla 😀 to by bol trapas 😅

ewulqa
26. sep 2008

jj......ja uz by som prijala aj take Vanoce

evitkamalicka
26. sep 2008

ewul ja uz by som tiez brala Vianoce v trojici, sa uz na to velmi tesim 😵

liaah servus

liaah
26. sep 2008

caf evi, no aj ja chcem vianoce, to uz totiz budeme styria, jaaaj, ja uz sa neviem dockat, vy to mate kazdym dnom, ale my novembrovky 😅 si este pockame, uf uf 😀

evitkamalicka
26. sep 2008

liaah ale mne to uz pripada ako vecnost

liaah
26. sep 2008

hej hej, pamatam si, neboj, vy ste aspon doma, ja som trcala v nemocke od pondelka a mala sa narodila v piatok, to bolo jak za trest, a jak dopadla Terezicka, je doma, ci uz rodia?

evitkamalicka
26. sep 2008

no o terezicke zatial nic nove neviem, ze sa malo dnes doobedu rozhodnut podla toho ci sa to rozbehne, ak nie tak ju okolo obeda mali pustit domov

ewulqa
26. sep 2008

ahoj liaah, ano som to ja a nakoniec mi ziaden cisarsky nehrozi, ta krava ma vystrasila a porodnik na Kramaroch mi povedfal uplny opak,ze to je pohoda a ziaden cisarak mi nehrozi.Tak som rada... Chystam sa teda rodit na Kramaroch

liaah
26. sep 2008

no vidiiiis, parada 😉 to je teda dobra trubicka takto ta vystresovat, ked ani neviem co to mas 😠 kofola. Tak sa teda tesis, co? Na kramaroch je vraj dobre, dve kamosky tam rodili a ze super 😉 😉 😉 😉 😉 uz len aby sa ti fesacik vypytal na svet 😀

ewulqa
26. sep 2008

ano, sak ona vedela len stresovat. Tesim,tesim 🙂 . Aj ja som pocula na Kramare len dobre,tak som zvedava. No uz by sa teda mohol vypytat fesacik 🙂, to je pravda. A ty ako? Co nove?

terezicka
26. sep 2008

No ahojte kočky, takže už sa vám hlásim z domu ale ešte stále som 2v1...Tak v stredu viete ako to prebiehalo, prijali ma na pôrodnicu, hneď ma dali na pásy, dr to pozeral, kontroloval ma a ešte mi vraví že cez noc určite porodíme...Potom ma hodinku nechali vonku s Marekom, ja v bolestiach, potom ma zas pozrel, dali na pásy, zas také krésne kopce to tam ukazovalo - kontrakcie...Aj sestričky kukali a vravia že do rána to určite stihneme, ešte za služby môjho dr...Keď mi dotočili záznam tak ma dali ležať na gyndu, nech si tam kus oddýchnem a že keď budú tie bolesti stále tak mám ísť za sestričkou.Ja som asi do 1 bolesti mala ale boli už miernejšie a potom mi prešli úplne 😔 Takže to naše dieťa si to zrejme úplne rozmyslelo a teraz vlastne neviem na čo čaká. Odvtedy som bolesti nemala žiadne, dnes o 13-tej prišiel za mnou môj dr, pozrel ma odspodu, povedal že stále rovnako na 1 prst ale že ma púšťa domov aby som mala kľudný víkend. V pondelok ráno mám ísť k nemu do poradne ale mi pvoedal že ak nebudú problémy tak ma pošle domov, iba nariadi častejšie kontroly...
Takže takto s nami vypiekla naša malá

terezicka
26. sep 2008

No a ako pozerám tak stará zostava tu asi zostala, ale nevidela som nikde Škrečok... 😕

claudinka
26. sep 2008

ahoooojte 😉 nejaka nova maminka? dnes som sa prekonala a cely den som tu nebola.. tak ma uz mrle zrali 😀

terezicka
26. sep 2008

Claudi ahojky, no ja som veľmi chcela byť ale nevyšlo to, moje dieťa je maximálne tvrdohlavé už teraz 😝

evitkamalicka
26. sep 2008

no veru skrecok tu uz dost dlho nebola, tak ktovie mozno uz je mamina

almika
26. sep 2008

evitka, ahoj, tak ako moja?

evitkamalicka
26. sep 2008

almika ahoj...no zatial nic, otvorena na 2cm, ale to este nic neznamena ☹

almika
26. sep 2008

to nevadí, nebuď smutná, hovorí sa, že hlapcom sa veľmi nechce z bruška vonku, hoci ten môj sa poponáhľal 😀

lenka.pav
26. sep 2008

ahojte, bola som na tych pasoch, mala som take mini kontrakcie na nich, ale ze to este nie je nic. tak nas poslali domov. hlavne, ze ozvy maleho su v poriadku. snad este dnes v noci vydrzi v brusku a potom moze prist, drahy ma volno az do pondelka (a v pondelok meniny, to by bol pekny darcek). a inak, pridala som novu fotocku - s mojou malou 5 dnovou neterkou, je na spapanie 😅

almika
26. sep 2008

evitka, možno Adamko čaká na október 😉

terezicka
26. sep 2008

Dobre babenky, idem ja za Marekom veď som bola dva dni bez neho a to už bolo veru na mňa dosť 😔 Takže ak sa mi bude dať ozvem sa večer, papa 🙂

claudinka
26. sep 2008

Lenus vsak tu fotecku tam mas uz dlhsie, nie? uz som si ju kukala minule 🙂

terezi uzivajte si jeden druheho, kym mozete 🙂

evitkamalicka
26. sep 2008

leni aj minikontrakcie potesia

claudinka
26. sep 2008

evit nevesaj stale hlavu.. sak aj mne to prislo tak naaahle, ze som sa ani nenazdala 😀 Adamko urcite vie, kedy Ta uz chce vidiet nazivo, neboj ty nic, mudre to chlapca 😀

evitkamalicka
26. sep 2008

claudi ved hej, len keby sa mi ten cas cakania tak nevliekol

juzinka
26. sep 2008

evit prinajhoršom aj tak už len max. 2 tt a to je už tak málo 😉

evitkamalicka
26. sep 2008

juzi neblazni, sak to by ma porazilo

claudinka
26. sep 2008

evit to ti verim.. ale neboj, nudit sa budes aj vzdy, ked ti maly zaspi 😀 a ked budes mat upratane doma 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre