• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
joj to su dobre rady az na ten sex. keby ma nebolel cely clovek tak by som si o vedela aj predstavit ale vseeetko ma boli tak... :sweat_smile:
ja zajtra poprosim dr ci by mi mohol nieco pichnut neaku tu injekciu na urychlenie
29. sep 2008 o 18:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som dnes o tretej bola u toho doktora na Kramaroch uz aj s taskami ze proste uz tam ostavam a nikto a nic ma nepresvedci ze mam ist este domov no a nakoniec som predsa dosla.... :frowning2: .Ma vysetril a ze stale na jeden prst otvorena,skoro ma slahlo! A bola tam so mnou aj moja mama a ta mu povedala ze pan doktor urychlite to nejak, uz ma toho dcera dost a chce to uz mat za sebou a dala mu 10 000,-. No a on ze zbytocne je to nasilu nahlit ked nie som dost otvorena,ze by som mala tazky porod a ze chce aby som mala v pohode porod tak nech este pockam do nedele a keby to neprislo do nedele, tak mi ho uz vyvola..... Takze tak.Tak nakoniec budem pravdepodobne oktobrovka :unamused: . A este mi velmi odporucil si dat epiduralku,vraj to je velka pomoc.... Tak uz som uplne cela zmätena, nakoniec to bude vsetko uplne inak ako som si to predstavovala.... No ale nevadi, co uz.
29. sep 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou mrsky ste tu???
29. sep 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tak toto nemyslite vazne ze tu niktora nieste,ked ja sa cem rozpravaaaaaaaaat :confounded:
29. sep 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewul no tak uz to nejako do nedele vydrzis, ale hadam sa drobec vypyta skor, ja som tiez uz zmierena s tym ze budem oktobrovka
29. sep 2008 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo evit,rovnaky osud nas postihol...
29. sep 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz to ani nejako neriesim, hlavne aby bol drobec zdravy
29. sep 2008 o 19:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak
29. sep 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme vecerat
29. sep 2008 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Evi ja som sem len kuk ,že či už nemaš Adamka v naruči,ale tušim je ešte v brušku u maminky :slight_smile: aspon Ta pozdravujem a držime s bambulkou palce :dizzy_face:
29. sep 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pascalka dakujem pekne a cmuk bambulke :slight_smile:
29. sep 2008 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. prave mi prisla sprava od terezky, ze uz maju malu Lucku s mierami 46cm a 2670gramov :sweat_smile:
29. sep 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a co tak nahle? tak ze gratulujeme :dizzy_face:
29. sep 2008 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, vobec netusim. ja som ani nevedela, ze uz sla do porodnice. tajnostkarka jedna :sweat_smile: ale som strasne rada, ze to uz ma za sebou a ze uz ma svoje dievcatko pri sebe. teda teraz asi este nie, lebo v lucenci davaju dietatko na izbu az na druhy den, ale uz zajtra ju bude mat urcite :slight_smile:
29. sep 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, ved este poobede tu pisala tusim
29. sep 2008 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Len vam chcem vyslovit podporu tym, ktore este stale cakate na svoj vytuzeny batoztek... drzte sa ;) coskoro to pride a odvtedy bude vsetko uz uplne inak...
Jo a konecne som sa dokopala a pridala fotky :slight_smile:
29. sep 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte čakateľky...pekný večer Vám...

ewul vydrž to už...neboj sa...ani sa nenazdáš a budeš v jednom kolotoči... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

apropo aj ja som už konečne dala fotky do albumu... :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon ahojky...malinka je krasna :slight_smile:
29. sep 2008 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, este o druhej sa sla von opalovat :sweat_smile:
29. sep 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Evit...až sa mi niekdy nechce veriť ako sa dá "vyrobiť" niečo tak rozkošné... :grinning: :grinning: :grinning: a ako sa vie ksichtiť...musím veľa fotiť...lebo sa ani nenazdám a bude z nej veľká baba...

a ty ako???ešte nič???
29. sep 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon este nic, v stredu mam poradnu ak dovtedy neporodim, tak uvidime co so mnou bude

mirka, tak to musela mat rychlovku
29. sep 2008 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka ahoj! Prepáč, že sa takto votriem do témy-kam chodíš teraz do poradne, keď nemocka ako taká už v Šali nefunguje? Ďakujem a prajem všetko dobré, hlavne rýchly pôrod a radosť z bábätka... :slight_smile:
29. sep 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabiana moj gynekolog nerobi v nemocke a chodim k nemu az do porodu, lebo je zaroven aj porodnik a rodit budem v Galante
29. sep 2008 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabiana robi oproti nemocke v tej novej modrej budove kde je aj lekaren
29. sep 2008 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ty si ešte stále tu????????
29. sep 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoya ved hovorim ze Vianoce to istia :grinning:
29. sep 2008 o 22:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vydrž do 1.1. a bude aj vyšší príspevok nie?
29. sep 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoya prispevok vyssi nebude
29. sep 2008 o 22:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne? jáj ty čakáš prvé. už si to nejak mýlim.
29. sep 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsie info o terezke:
o druhej jej odtiekla voda, o 16.00 jej zacali bolesti a o 20.20 uz bola lucka na svete. rodil ju jej doktor, marek bol pri porode. porod bol rychly.
29. sep 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok