• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
a napisala aj nieco viac? ze ako to prebiehalo?
1. okt 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee iba ze porodila Adamka a miery :grinning: hehe ja som dobreee trdlo :grinning:
noo lenus tak ste ostali len tri, vsak? :wink: tri musketierky :grinning:
1. okt 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, len tri...
1. okt 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ci by sme sa nemali presunut k oktobrovkam :grinning:
1. okt 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: EE STE PREDSA NASE :wink:
1. okt 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale ked som tam nakukla, tak som len depku chytila :wink: . sak tie sa rozrodili jedna radost!!! sa predbiehaju, potvory :angry:
1. okt 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus co narobis :unamused:
1. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic, mozem len cakat :wink: . a snad v sobotu sa uz dockam
1. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: rýchlo sa zotav :wink:
1. okt 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....gratulujem evitka konecne si sa dockala.... Tusim sa to tu rozkeca vzdy ked tu nie som.Vi potvorky
1. okt 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ty co tu este strasis s bruskom???????jeeeej normalne mi ta je uz luto,ze toolko cakat na to malicke stvorenie...no ale do soboty je ton predsa uz len chvilka...uz to neni 9 mesiacov..drzim palceky..a tesime sa na babatko...ty nasa oktobrovka :grinning: heh a ja augustovka :wink: ..tak vydrz este.vela siiiil prajem :slight_smile:
1. okt 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewulqa,aj ty si este tu??????????no babyyyyyyyyyyy takto prenasat :frowning2: karpci asi vedia do coho idu a maju strach,tak radsej by boli v bruskach :wink: ewul,drz sa a nech sa to aj tebe uz rozbehne..chcem vas privitat v sept.babatkach :wink:
1. okt 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, uz vas vrelo s otvorenou narucou ocakavame :wink:
1. okt 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo zuzi diky..... Sak najneskor v nedelu.......drzte palce.
1. okt 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom mrk do spolocneho albumiku - dala som tam evitkinho Adamka :wink: :wink:
1. okt 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi, dik, uz som kukla, je zlatunkyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahoj evicka a ewul, uz sme tu ako polsedny mohykani :wink: . ked budete mat chut, napiste, nech sa nenudim :wink:
2. okt 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus co robis cele dni doma? :slight_smile:
2. okt 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi, spim, varim, periem, upratujem, konikujem, pozeram telku, venujem sa manzelovi, ak je prave doma...a tak
2. okt 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cakam na kontrakcie :grinning:
2. okt 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, vcera o polnoci mi asi odisla zatka. bol to teda riadny kusisko, ale len priesvitneho sopla. ani naznak krvi :unamused: . takze to asi aj tak nic neznamena :confounded:
2. okt 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus uvidime :grinning: co ty vies.. jaaaj bodaj by teraz puuk a zacala ti odtekat voda :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ze mi to prajes. brusko ma tiez pobolieva ako pri kramoch, ale to je tiez normalne.
2. okt 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola by som rada, keby sa mi to same rozbehlo, najlepsie dnes :grinning: a nemusela vy som ist v sobotu na vyvolavanie :frowning2:
2. okt 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem asi skakat na fitlopte, mozno mi tym tlakom praskne voda :grinning: :grinning: :grinning: (alebo lopta podo mnou) :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus a krize ta nebolia? alebo ta bolievaju? kolko si pribrala dokopy?
neboj, lopta nepraskne :grinning: :grinning: ale urcite je to dobry napad.. ja som skoro cele tehu sedela na lopte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. okt 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som si trosku poskakala. dooost dobre pri tom brucho tvrdne. dokopy som pribrala 11-12 kg, ako kedy :wink: . krize ma obcas bolia, ale nie stale. a v podstate ma uz dost boli cely chrbat, ale to bude tym brusiskom, ako ma uz tazi :wink:
a kolko si pribrala ty? a kolko schudla?
2. okt 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky.... :wink:
2. okt 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus tak to si vobec nepribrala vela, super :wink: ja som pribrala sedemnast.. z porodky som prisla lahsia o sedem kileciek a za prvy tyzden som dala dole styri a teraz naposledy, ked som sa vazila, mam plus pat.. takze pohodicka
2. okt 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok