• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
Ahojte aj ja sa hlasim este cela :slight_smile:))
10. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mna dr. zospodu vcera ani nepozrela, povedala ze to je jedno,kedze som uz pred terminom a ono to moze prist hocikedy, aj ked som jeden den uplne zatvorena. tak len pozrela maleho na uzv a tam je vsetko ok.
mam prist o tyzden, ale to dufam, ze uz budem v porodnici, kedze budem bud 4 alebo 1 den po termine
10. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasi ved to ze aj ja mavam uz riadne mrcha bolesti a najma v noci, tak som si tiez myslela ze sa nieco pohlo
10. sep 2008 o 09:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby podla mna to pride tak zrazu, vsak pozrite na claudinku, ta uz je tyzden otvorena a dr. jej povedal, ze urcite do stvrtka porodi a stale nic.
10. sep 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si teda urobit ten cajik :slight_smile:
10. sep 2008 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogi presne tak :wink: a uz je tu streda a nic..
nakoniec som si nezdriemla, akosi sa mi nechce spat a to som si myslela, ze som unavena..
10. sep 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit.. ale tie bolesti su dobre... to sa maternica pripavuje na porod.
Ja si tak hovorim, ze ked ja necivicim, aspon moja maternica cvici o sto sest :grinning: :grinning:
Ja sa len bojim, ze ked pridu skutocne kontrakcie, tak to od tychto cvicnych nerozoznam.

goga... podla toho co som ja o porodoch citala je naozaj jedno ako sa otvorena ... moja sestra mala CS0 den pred porodom a napr. taka Claudinka tu chodi otvorena na neviemkolko prstov uz tyzden :grinning:
10. sep 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasi ved toho sa bojim aj ja ze to nebudem vediet rozoznat
10. sep 2008 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasi sak zevraj zmena pohybu a tepla sprcha bud zintenzivni - cize prave kontrakcie alebo prestanu :grinning: teda aspon dufam, ze sa tym mam riadit :wink:
10. sep 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska napr. vobec nemala ziadnych poslickov, ani len cvicne kontrakcie, tiez vobec nebola otvorena a zrazu jej odtiekla voda a zacala sa otvarat a islo to.
10. sep 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u kazdej z nas ma cele tehotenstvo odlisny priebeh a tak to bude aj s porodom, tak sa netreba nad tym velmi vzrusovat, lebo to aj tak neovplyvnime..
10. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak claudinka
10. sep 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala v noci prvy krat pocit ako pred menzesom, normalne som sa bala... :sweat_smile: Chvalabohu, ze to prestalo.

Claudinka, tipujem ze zajtra budes mat CS 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. sep 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci necudovala by som sa, kedze prva poradna v nemocke bola 6, dalsia 7 a teraz posledna 8.. ale sranda bude, ked mi napise mensie cislo :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si pospat, neskor sa ozvem, pa
10. sep 2008 o 10:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze kvoli Claudinke zavedu na oznacovanie CS vyssie cisla :grinning: :grinning: .... az zajtra zistia, ze im doterajsia skala nestaci....
10. sep 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasi :grinning: :grinning: len aby.. skor sa bojim, ze sa nic nezmenilo a ja budem cakat az do terminu :unamused:
10. sep 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeee......aspon vam.... :rolling_eyes:
10. sep 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka, papa a nebud smutna :wink: .

Claudinka, a neberies si so sebou tasku ked predpokladam ze zajtra bude 9? :grinning:
10. sep 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bree :wink: preco aspon nam? ty nemas bree? :grinning:
klaudi, a coze ti je? zle si sa vyspala? :confused:
trosku mimo temy... moja mala mi vkuse rucickuje po mocovom mechuri a mna to dost boli :unamused: Vy nemate take pocity?

Claudinka.. ved do terminu to mas uz len tyzdnen :wink:
10. sep 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi? Preco taky vyraz? :confused:
10. sep 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi dobre ranko... co sa stalo?
10. sep 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj baby kebyze zle vyspala tak by to bolo oka,nieco horsie ale neviem ci mozem aj ked nie je po desiatej , teda 22:00 hod... chcela som si rano zasuchat a dostala som odpoved ze jemu sa nechce tak som este chvilu pokusala osud ci si to nerozmysli a nic.. ts.... hnusak ...som sa nasrala.... :angry: :angry:
10. sep 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasi vsak ja viem :wink: len dufam, ze nebudem prenasat dlho, keby som aj nahodou prenasala.. niezeby mi brusko vadilo, ale naozaj uz neviem, co od nudy.. normalne som z toho uz zufala..
10. sep 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ved bude nieco chciet on...mrcha jedna
10. sep 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi tak to nasere.. :unamused:
10. sep 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi aj ty sa uz takto nudis ?aj ja nesmierne uz by som sa chcela stara o malinku, kazdy den prehadzujem plienky obzeram kukam co by som este porobila ale nemam uz co...
10. sep 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natasi, mne drobcek casto kopka do zaludka alebo tlaci a niekedy ma to dost boli. :unamused:
10. sep 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok