September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
10. sep 2008

inak som tak nad tebou rozmyslala, podla menstruacie si mala ktory temin? a podla sona ktory?

winona24
10. sep 2008

evit ajooooooj 😀 😀

Mati nepohlo...bola som dnes na poradni a od minula žiadna zmena...na pondelok už mám vypísaný príjem...ale stále dúfam,že to príde samé... 😖 😖 😒 😒

evitkamalicka
10. sep 2008

leni podla MS 27.9. ale podla sona a prvych pohybov mi dr. tvrdil toho 15.9. a aj preto ze som mala nepravidelnu MS

martinna78
10. sep 2008

Ahoj Leni
Evit vyslo a to sme ani neplanovali, teda moj manžel hej ale ja nie 😀

Skreci ja som volala dnes rano, tak jak mi kázala sestrička, tiež by som bola najradsej, keby sa mi pre to mangel zastavil,lebo sa bojim cestovat
pytala som sa ci je vsetko v poriadku, no presnu odpoved som nedostala, ze asi ano.... tak asi nemala čas to študovať

skrecok
10. sep 2008

Winoni, neboj sa. Do pondelka je este daleko a drobcek urcite si vypyta skor 😉 .

winona24
10. sep 2008

Mati to by bolo keby sa Ti podarili tie Sofinkine narodky??? to by bolo super... 😝 😝

winona24
10. sep 2008

skrecok kiež by si mala pravdu...strašne dúfam... ☹ ☹

skrecok
10. sep 2008

Martinka, aj nam povedala sestricka, aby sme skusili dnes rano. Ale my sme volali vcera poobede, lebo manzelik siel okolo a tak sme skusili. Aj nam vobec nepovedala ako dopadli, az ked tam manzelik dosiel pre tie vysledky.

skrecok
10. sep 2008

Leni, ako sa mas? 🙂

martinna78
10. sep 2008

skreci diky
Win drzim palceky, nech sa to co najskor rozbehne....verim, ze ano....
ale ja stále tvrdim, ze to bude taka tesnotka, ze asi toho 25-ho porodim....
lebo aj ja s bratom tak sme pri sebe, ja 24.7. a bracho 23.7. takže to máme v rodine 😀

winona24
10. sep 2008

mati aj ja tak mám brata so sestrou...segra 10.8 a bracho 11.8.. 😀 😀
včera ma už tak rezalo tam dole,bolesti mám každý deň,tak snáď...len ked doktorka povedala,že som sa od minula neotvorila viac... 😖 😖

lenka.pav
10. sep 2008

skreci, no radsej sa ma nepytaj, ako sa mam. dnes je asi zla konstelacia hviezd pre mna 😒
ake vysledky si mate vyzdvihnut? co vam robili za vysetrenia?

martinna78
10. sep 2008

win ja si myslim, ze uz to pride, ked mas tie bolesti....čo tak zajtra na výročie dvojičiek?
Leni kultivaciu na toho streptokoka

martinna78
10. sep 2008

Leni aka si smutna ☹

martinna78
10. sep 2008

a čo sestra, ešte nič?

lenka.pav
10. sep 2008

vidite, tu take nieco vobec nerobia...nevadi, aspon o stres menej 😉

natasa8
10. sep 2008

ahojte..... leni, tak dnes mam zly den aj ja...

chcela som ist na poucenie o EPI, ale manzel na mna zabudol.... nakoniec po mna prisiel s pol hodinovym meskanim... Tak som tam prisla jak krava uplne na koniec... poucena nie som ale papier o obsolvovani mi nastastie dali 😒 takze aspon mozem rodit s epi.

lenka.pav
10. sep 2008

sestra? chuda, ma nervy, v piatok ma termin a ani naznak porodu. uz je z toho dobre nervozna. a zakazala mi porodit skor ako ona, tak sa musi snazit 😉

lenka.pav
10. sep 2008

natasa, asponze to malo dobry koniec

natasa8
10. sep 2008

inac vsade sa hovori, ze toho streptoka ma asi 60% zien, pritom mam pocit ze tu medzi septembrovkami ho mam jedine ja 😠

martinna78
10. sep 2008

Ahoj Nati, no hlavne že mas aspon papier 😉
Leni, no sa jej necudujem, ale vsetko sa moze zvrtnut, drzime aj jej palčeky

natasa8
10. sep 2008

leni.. no radsej by som bola, keby som o tom aj nieco vedela.... asi tam rozpravali aj o nejakych rizikach, no ja nic neviem 😠

skrecok
10. sep 2008

Leni, robili nam kultivaciu z posvy na vsetko mozne, nielen na streptokoka.
Natasi, aspon ze mas papier, ze mozes rodit s epi. Ja este nemam, sama nemam odvahu ist sa trepat a manzelik ma plno roboty, tak musim pockat na neho a spojit so vsetkymi (epi, ucast otca pri porode, kontrola u porodnicky v Ruzinove).

martinna78
10. sep 2008

Nati tak sa skus popytat bab, čo to absolvovali, nech ti to nejak zhrnu, bud v diskusii o Antolskej

skrecok
10. sep 2008

Natasi, nemas len ty streptokoka. Tusim aj eweny mala.

lenka.pav
10. sep 2008

natasa, mozno ho mam aj ja, ale mne to nevysetrili. sestra ho tiez ma...

martinna78
10. sep 2008

Leni mozno u vas kazdej pri porode niečo preventivne daju, asi nevysetruju ale poistit sa musia nejak

natasa8
10. sep 2008

martinka... uz si hladam o tom clanky... vy si epi nedavate?

martinna78
10. sep 2008

ja nie, dufam, ze si nebudem potom trieskat hlavu 😀

lenka.pav
10. sep 2008

mati, myslim, ze to bude tak, ako si napisala. sestra mala pozitivneho streptokoka, dvakrat jej ho pocas tehu preliecovali antibiotikami a potom zmizol. ale ked sla k porodnikovi, ten jej povedal, ze ked ho uz raz mala pozitivneho, tak ju aj tak povazuju za pozitivnu a dostane aj infuziu pocas porodu. takze ta liecba predtym bola dost zbytocna a mozno preto to tu riesia takto - naco vyhadzovat peniaze na vytery a antibiotika, ze v konecnom dosledku le lacnejsie dat kazdej jednu infuziu a hotovo.
ja epi asi chcem, ale dostala som k tomu taky papier - poucenie, kde su aj rizika popisane, aj ako sa to robi a vobec - vsetko okolo toho a ja to musim len podpisat. nemusim na ziadnu prednasku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre