September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
11. sep 2008

tu tiez vyzera byt zamracene, ale neviem, ci to tak aj ostane. na plane mam varit a trosku upratat v sklade (tak volame nasu buducu detsku izbu). chcem to tam konecne zutulnit 😉

lenka.pav
11. sep 2008

tehul, ty chodis tak casto cikat? 😕 . o novych maminach nevieme 😉

lenka.pav
11. sep 2008

cakam na postara, dufam, ze pride coskoro. sestra si k nam objednala taky ziaric nad prebalovaci pultik z nemecka. dnes by mal prist. potom si asi este pojdem lahnut k mojmu zlaticku a pomojkat ho (alebo skor povalkat?) 😅 😅 😅

skrecok
11. sep 2008

Dobre ranko tehulky 🙂 .
Dnes som mala pokojnu noc, ani kontrakcie som nemala, bola som iba raz cikat 🙂 . A teraz prave papkam.

ba80
11. sep 2008

ahojte... 🙂
ziadne nove maminky?

skrecok
11. sep 2008

Ahoj Ba 🙂 ,
este nove mamicky nie su. Snad coskoro pribudnu 😝 .
Malicka poslucha?

ba80
11. sep 2008

poslucha, je to pokladik...
tak si losnite, ktora bude dalsia... 😝 😀

lenka.pav
11. sep 2008

ba80, ja tipujem winonu, claudi a klaudi 😉 😉 . ak mam pravdu, co vyhram? 😀

ba80
11. sep 2008

leni, mozes ist po nich... 😝 😀 😀

winona24
11. sep 2008

dobre ránko babeny..

skreocok dobru chuť...ja som tiež akurát dojedla...vstala som hladná ako vlk.... 😀 😀 😀 😀

natasa8
11. sep 2008

ahojte.... tak zase tipujeme ?
ja som tiez za winonu 😉

Dnes je nas tu nejak malo.... vidno ze sa uz zo septembroviek stavaju pomaly mamicky....

ba80: citala som ake komplikacie si mala pri porode ☹ to mi je luto ale hlavne ze je mala krasna a zdravucka 😵 A drzim palce aby si sa aj ty co najskor zotavila...

Ja dnes nejak nevladzem ....normalne som taka zadychana a to som ani nic poriadne nerobila ☹ ☹

ba80
11. sep 2008

dakujem, natasi... najlepsia rehabilitacia na pooperacne stavy je dieta... tak ma rozhybala 😉 😀

ba80
11. sep 2008

babulky, tak sup-sup rodit, nech uz mate aj vy babatka pri sebe... 🙂 ...ja som az teraz pochopila, co je to skutocna laska na cely zivot... 😉

winona24
11. sep 2008

baby Vy ste také zlaté...že mi doprajete...ale ja sa stavím,že minimálne dve ma predbehnú... 😀 😀 😀

lenka.pav
11. sep 2008

ba, ver, ze by som rada stavku vyhrala sla hned po nich 😀 😀 😀 . takze winon, C-klaudinky - snazte sa!!!! 😀

lenka.pav
11. sep 2008

ba, ako pekne si to napisala 😵

natasa8
11. sep 2008

ba...to ti verim... aj ja sa uz hrozne tesim... ozaj, nemala si takzvane poporodne blues? Ja sa toho hrozne bojim, ze ma po porode chyti nejaka depka ☹

winona24
11. sep 2008

natas z toho mám strach aj ja... 😖 😖

ba80
11. sep 2008

nebojte, nechyti, budete najstastnejsie na svete... 😉

skrecok
11. sep 2008

Prave som dojedla, ufff.

Inak ja tipujem Jurocko a Winoni 😉 . Som zvedava ako dnes dopadla Claudi, ci ju uz dnes tam nechavaju alebo ... 😝 A Mary tusim dnes sla spolu s Claudi, tak aspon jedna z nich nam da vediet keby...

Ba, to ti verim ze pri malickej zabudnes na komplikacie a bolesti ake si mala, podobny pripad mala aj moja kamoska. To je super, ze si velmi stastna s nou...Je nadherna 😵 .

natasa8
11. sep 2008

ba a uz chodite aj na prechadzky? teraz je este pekne pocasie.... ked sa moja mala narodi, uz bude skareda jesen ☹

winona24
11. sep 2008

tak Jurocko to má už isté...

a ja že čo tu nieje claudi...a dnes je štvrtok a ona je na poradni...no som strašne zvedavá,čo napíše...

ba80
11. sep 2008

vcera sme boli na prvej... ideme sa krmit...

winona24
11. sep 2008

ale Natasi neboj...že vraj by ešte len malo prísť babie leto,...ja by som to privítala...keď si predstavím tie prechádzky s malou v tom krásnom jesennom počasí...juuuj....

dieťa POĎ už von!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

lenka.pav
11. sep 2008

ale claudi je uz nejako dlho, vacsinou sa do desiatej ozvala, ze co a ako...
a jasne, ze jurocko uz porodi, tu som ani netipovala, lebo ta je uz jasnaaaaaaaaaaa 🙂

skrecok
11. sep 2008

Natasi, neboj sa. Este bude babie leto 😉 .
Noo, aj ja sa bojim poporodnych depresii, snad nebudem mat. Moja kamoska mala take velke, ze ani nechcela svoje dietatko vidiet 😔 . Ale je to u kazdej individualne 😉 .

lenka.pav
11. sep 2008

ty vole, tie hormony musia robit v tele revoluciu, ked niekto ani svoje babo nechce vidiet 😕

lenka.pav
11. sep 2008

a aj moja sestra je dnes na poradni v ruzinove a ma v piatok - zajtra termin. som zvedava, co jej povedia. tiez sa este neozvala

natasa8
11. sep 2008

no... uvidime, dufam ze nas depresie naozaj obidu a budeme si uzivat pekne babie leto aspon do polky novembra 😉
no... este mi tu dnes chybaju skalne klaudinka, evitka a silwi..... oni su tiez na poradni ?

skrecok
11. sep 2008

Winoni, 😀 .

Uvidime, este pockame do obeda ako je s Claudi 😝 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre