September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
11. sep 2008

klaudi, ew bola včera na pooradni a tiež sa už otvára...takže preto ju typujem...včera som chcela sexovať,ale priznám sa,že sme išli spať okolo polnoci,unavená som bola ako pes,malá zase kopala ako divoch,takže z toho som nevedela vydolovať ani trošku sexuál.apetítu...dala som Milanovi pusu a otočila sa mu chrbtom a bolo....a som si istá,že sex by to spustil... 😒 😒 😠 😠

terezicka
11. sep 2008

baby neviete nejakú dobrú stránku kde sa dajú vylúštiť tiez naky čo mám v tehu knižke? kde by som to mohla nájsť?

klaudinka21
11. sep 2008

no brusko veru bude chybat ale myslim ze pri tolkej praci s babatkom na to rychlo zabudneme 😀

evitkamalicka
11. sep 2008

mne brusko chybat nebude

lenka.pav
11. sep 2008

samotne brucho ani mne chybat nebude, ale tie pohyby maleho v nom ano 😉

klaudinka21
11. sep 2008

winon si zavahala riadne....ja som vcera dostala mojho muza lebo siel vecer fotbal tak som mu povedala aby sme si suchli hned a bude a on ze nie ze po fotbale ale kedze som ja po fotbale bola uz mrtva a sla som spat tak otrel hubu potom on..aj sa snazil smatrat pod perinou 😀 ael som mu zabila po ruke ze ked rano zavahal a vecer tiez tak teraz bude susit on:O)))))

klaudinka21
11. sep 2008

evit pijes este cajik?

evitkamalicka
11. sep 2008

klaudi pijem aj homeo beriem, uvidime co to urobi pri porode

winona24
11. sep 2008

no zaváhala som....smola... 😀 😀

no ty si mu pekne dala (resp.nedala 😀 😀 😀 ) jáááj sranda...

skrecok
11. sep 2008

No, tvoj drahy musel dobre ziarlit 😀 . Mojej mamine tiez viaceri hovorili, ze zrejme caka dvojicky a nakoniec som sa narodila s vahou 2,42 gramov 😕 .

Terezicka, ja mam v knizke tie znaky, ale som videla aj na nete, pokusim sa ti tam najst.

klaudinka21
11. sep 2008

ake homeo tie co zlepsuju porod?

natasa8
11. sep 2008

jeeeezis...mne sa dnes hrozne tasko dycha... som naplnila pracku a uz nevladzem... aj hlava sa mi zacala tocit... idem si radsej lahnut ☹

terezicka
11. sep 2008

Škrečok ďakujem 🙂 Už som hľadala aj ja, ale neviem zatiaľ nájsť...

evitkamalicka
11. sep 2008

klaudi hej tie co ulahcuju porod, este musim kupit tie druhe co sa beru pocas porodu proti bolesti

winona24
11. sep 2008

evit ako sa volajú tie homeo...

klaudinka21
11. sep 2008

no ziarlil no aaa nech si nemysli... 🙂 🙂
veru nedala, nech si nemysli chalan ze bude mat ked on povie hovno hovno zlata rybka.. to bude ked ja poviem a budem chciet 🙂 🙂 🙂 🙂
no baby idem aj ja naplmnit pracku a umyt sa a hadam aj nieco zhltnut,lebo som sem sal hned ako som rozlepila oci 🙂 🙂

klaudinka21
11. sep 2008

evit a pre mna je uz neskoro zacat ich brat?

evitkamalicka
11. sep 2008

winon tie co sa beru pocas porodu? Caulopyllum 5CH, na tie co sa beru pred porodom je uz u teba asi neskoro, lebo tie sa beru 7-10 dni pred terminom a tie sa volaju Arnica montana 9CH

klaudinka21
11. sep 2008

no tak to bude aj pre mna uz neskoro,do kelu

klaudinka21
11. sep 2008

no tak s tymi zvlhcovacmi vzduchu nemate ziadne skusenosti?

evitkamalicka
11. sep 2008

klaudi, ale skusit este mozes, mozno to pomoze este

terezicka
11. sep 2008

Evit a tebe to všera povedali v proadni? lebo vidím že si si zmenila pas

winona24
11. sep 2008

dakujem evit...ja len cisto zo zvedavosti...chcem si o nich nieco precitat...je mi jasne ze je pre mna neskoro... 🙂 🙂

klaudinka21
11. sep 2008

ale mozno mas pravdu lebo mam este sest dni do porodu tak jeden den hore dole..no zavolam dodovi nech mi ich ide kupit akurat siel do mesta tak nech sa zastavi v lekarni:O)))))

evitkamalicka
11. sep 2008

terez no hej, dr. mi vravel ze to tak skoro na porod nevyzera, kedze pred tyzdnom bol stav taky isty ako vcera, ale kto vie, nech sa maly sam rozhodne

klaudinka21
11. sep 2008

haaa teraz vsetky studujete co mate v knizkach coooo

terezicka
11. sep 2008

Škrečok vďaka idem si to hneď preštudovať 🙂

skrecok
11. sep 2008

No, lenze takmer vsetci lekari skaredo pisu...a my tazko vylustime co tam je napisane, hmm. Nie vsetko sa da, ale aspon nieco. 😒

evitkamalicka
11. sep 2008

skreci presne tak, ja tiez v knizke vela veci kvoli skrabopisu neviem precitat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre