September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
11. sep 2008

dobry den 😉
nerodim esteee 😀 😀
misk dlho sme sa nepoculi 😉 matus ty sa ako citis? 😉
a ostatne babulky ako? ktora ide dnes? 😀

eweny
11. sep 2008

ja teda dnes ani nic nemienim extra robit..staci, ze som si zmyla a nasuchorila vlasy, ved tom mi triez trva nekonecne 😀 😀 uz to vidim ako zalahnem a budem driemat, bo aj pocasie je take udriemane a potom ak sa donutim, co sa teda musim..umyjem dlazku..

martinna78
11. sep 2008

Win tak niekedy si mozes urobit vylet do Bernolakova s nim, ta vysadi u nas a pojde do robotky a potom pre teba pride 😉
a potom zase ja dojdem k nasim do Petrzky a bude prechadzka pri Drazdiaku, aj s dalsimi mamulami co byvaju v okoli - Haanka, Ba80, Sjuz a mozu sa aj ostatne pridat 😉 🙂 aj Evitka ked pride k tete

natasa8
11. sep 2008

martinka... super ze sa vam podarilo vybavit tu skolku 🙂

evitkamalicka
11. sep 2008

claudi ahojky

eweny
11. sep 2008

claudi, to si z nas hadam strielas 😀 co nove na poradni?

Matka, aj ja by som sa rada pripojila na kocikovanie 🙂 boooze, vsak ja ani nebudem mat s kym kocikovat, budem ako osamely jazdec 😀

cemi
11. sep 2008

ahojte 🙂 eweny ako vyzerame? ja som bola vcera, oficialne som 37+2, ale maly je 39+4. a hlavicku ma chudacik na 41+3. ale termin mi dal na 23.9.

evitkamalicka
11. sep 2008

ja budem mat s kym kocikovat, suseda pod nami a teda draheho spoluziacka z gympla cakaju dievcatko 3.decembra 😀

skrecok
11. sep 2008

Ahojte... 🙂
Tak Claudi, mas CS 10 a ja som tipovala 9...takze som nevyhrala 😀 . No, cudujem sa, ze ta poslali domov 😕 .

claudinka
11. sep 2008

ew nic 😀 okrem toho, ze uz nemam CS 8, ale uz mam 10, krcok je stale makky a zrely a cakam na kontrakcie alebo prasknutie plodovej vody 😀 😀

evitus tak to mas super, takto blizko kamosku 😉

misik asi nemas kontakt na tu Katku, co porodila Aishu v ten isty den, ako ty?

claudinka
11. sep 2008

skreci aj ja som myslela, ze 9 mi napise a potom kukam a uz tam je 10-ka 😀

dal mi nejake antibiotikum.. ze to je nejaka ampulka a to sa vstrekne dnu do posvy, najma na noc si to mam dat, je tam tusim 7 davok hovoril a to mi vyjde na tyzden.. tak som zvedava.. lebo som mu hovorila, ze mam ten vytok velmi silny a zapacha.. 😒

martinna78
11. sep 2008

áno Misik presne, detom je lepsie v kolektive, to bolo hrozne bez tej druziny, Sofi hned zasadla k telke, pocitac, no snazila som sa aj na prechadzku s nou vybehnut, ale fakt uz som nevladala... ved obcas pre nu aj skor pridem, ked bude chciet, hlavne nech sa dobre zabehnem s malym, nech je rezim

no Claudi vitaj, tak si prezila aj ten trolejbus 😀
Claudi mohlo by byt aj lepsie, som pisala, ze ma trapia tie hemoroidy a este mam aj nejaky nalez z kultivacie, tak musim brat cipky, som zvedava, co povie zajtra porodnik

winona24
11. sep 2008

ew omáčka je už hotová...dobrá sa podarila...no s knedľou sa mi nechcelo babrať o polnoci 😝 😝 😝 😝

matrin to vôbec nie je zlý nápad.... 😀 😀 😀 😀

claudi ani si nevieš predstaviť ako Ťa tu očakávame.... 😝 😝 😝 😲 😲 😲

eweny
11. sep 2008

cemi, ahooooj..tak vas teda pekne pomerali?..ja sa pomaly otvaram, maleho mi nemerala, ze pokial nie je dovod, tak to znovu nerobia..ze mam s tym ratat, ze to bude velke dietatko..mne s terminom nehybe, vlastne mam prvy 17.9. a ten druhy az 26.9. tak nikto nevie..povedala, ze ma mozno buducu stredu posle za primarom na konzultaciu a mozno aj urobime predporodnu hospitalizaciu, hoci sa nevyjadrila preco..

claudinka
11. sep 2008

matus a ake cipky ti predpisal? ako sa volaju? a s tou druzinou mas pravdu, este stastie, ze uz moze chodit.. ci to sa este moze nakoniec zmenit?

winon ty este tu oxidujes? 😕 😕 😀 😀 v dobrom samoska.. 😉

misik
11. sep 2008

Claudi nemam, v pondelok ked nas pustali som bola za nou, ale telefonovala tak povedala ze sa zastavi za mnou, ale uz nas nestihla lebo my sme dost skoro odchadzali. Viem len, ze teraz bude tu v Ba a na zimu maju ist do Tunisu ale moc sa jej tam nechce

martinna78
11. sep 2008

no vidim Claudi, ze aj ty mas nejake ampulky, tak sme na tom nejak podobne

cemi
11. sep 2008

ewenz ja uz som si zacala vzbavovat tie predoperacne vysetrenia, zajtra by mali byt hotove.
inak porodnik mi povedal ze kvoli maleho rozmerom by som mala cisarsky aj tak.

evitkamalicka
11. sep 2008

claudi aj ja som vcera dostala pre zmenu vaginalny krem, tiez na vytok na 7 dni

eweny
11. sep 2008

claudi, no pekne..tak ti nezostava nic ine len cakat 🙂

winon, vsak jasneeeeee!..dost co si sa dala na tu svieckovu tak neskoro..

claudinka
11. sep 2008

misik sak snad ju niekedy stretnem na pieskovisku, ked byva len ulicu odomna 😀 do Tunisu? ako naco? ma tam svokrovcov asi, nie? kedy pridas nejake fotecky, nech sa mame my bruska aspon z coho tesit? 😀

winona24
11. sep 2008

claudi ja už nekomentujem...katastrofa....idem vyskúšať výstup do schodov...na sex nemám absolútne chuť,tak mi neostáva nič iné.... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

eweny
11. sep 2008

cemi, a mne preco chcu nechat maleho rodit normalne? 😠 vsak tiez je taky velky, ak nie uz vacsi?..

winona24
11. sep 2008

ew nwdala.... len koštovala 😔 😔 😅 😅 😀 😀

martinna78
11. sep 2008

Claudi, muzik mi to prinesie vecer, ked pride z robotky, bol mi pre vysledky a dala mu sestricka recept, potom ti poviem. No uz by sa to nemalo zmenit s tou druzinou, uz prijali dalsiu vychovavatelku, akurat ze maju menej miesta, ze je viac deti

claudinka
11. sep 2008

matus minuly tyzden som dobrala vo stvrtok Macmiror complex 500 a teraz mi dal nejake antibiotika ci co..

ew asi tak, inak to nevidim 😀 ale uz ma to nebavi, som po poradni bola pozriet na strednej skole (mam ju hned za nemocnicou), bufetarku, triednu, vratnicku a tak 😀 to vzdy je velka show a vsetci furt okolo mna behaju, ked tam dojdem pozriet, aj ostatne profky, tak tam rada chodim 😀 a aj spoluziak dosiel, co som s nim bola dohodnuta, az zo zalesia chudacik, ale je to moj najlepsi kamos, sa narodil 18. septembra a ma super povahu 🙂 tak sme este kecali na lavicke pred nemocnicou az doteraz..

evitus krem? a pomaha ti?

eweny
11. sep 2008

ja som teda zvedava, aky bude vysledok po tom vcerajsom kontrolnom vytreti 🙂 ked som musela tie antibiotika skor vysadit..

cemi
11. sep 2008

ja neviem eweny, skus sa ich spytat ale kazda porodnica je v tomto ina. alebo mozno sa mu nezda, ze by som ho bola schopna vytlacit, neviem. 🤐

evitkamalicka
11. sep 2008

claudi este neviem som si to davala vecer prvy raz, mam si do davat vecer pred spanim, je to take ako keby pero a v tom ten krem, to si strcis dnu a troska vytlacis a samozrejme si potom musim dat vlozku lebo by som bola do rana cela spinava od toho

claudinka
11. sep 2008

winon to aj mne dnes zahlasil doktor so sestrickou, ze mam vyskusat sex, vtipalkovia 😀 😀

matus sak snad to nejako v tej druzine zvladnu.. aj keby sa mali deti tlacit 😀 jaaj vecer, no aj ja budem musiet poobede ist pre to, som nemala pri sebe ani korunu sakris a povedal, ze to asi dostanem iba v tej ruzinovskej lekarni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre