September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
15. sep 2008

estell nie nove, ja uz ani nedufam ze sa to u mna rozbehne, budem tu strasit sama do oktobra

veji celkom to ujde

estella
15. sep 2008

idem sa pomali naopbedovat..od kedy som doma z porodnice vari muzik dnes mame pecene kurca a ryzu....je zlaty ze ma takto odbremenil od varenia kym je doma.....

lenka.pav
15. sep 2008

evit, nesmieme zufat. ved si berme priklad z tehulky, tiez si myslela, ze nic a potom sa to u nej ako rychlo rozbehlo 😉

evitkamalicka
15. sep 2008

leni ja si uz nebudem nic namyslat, malemu sa u mna asi velmi paci

lenka.pav
15. sep 2008

evit, asi citi, ze vonku je zima a v nasich bruskach im je pekne teplucko 😉

vejinka
15. sep 2008

heh ...teraz som dala maleho prebalit strykovi..nebol nadseny lebo pred chvilkou kakal take dost bublaveee 😀 😀 😀 a moj manzel mu asistuje..no bol velky sef ze to zvadne lavou zadnou..takze preco nevyuzit aspom sa bdue mat cim chvalit v praci 😀 😀 😀
mojmu muzovi uz ide prebalovanie na jednicku len mu to dlho trva ale aj to sa este da napravit a zrychlit 😅
sme sa dohodli ze ja v noci kojim a on prebaluje..tolko krat kolko krat to bdue nutne cize po kazdom kojeni respektivne zbudeni..ale nereptal..ale vcera sme mali nehodu..ja si kupem maly reve..a z vanicky ten vyvod sa nejakym zahadnym sposobom uvolnil a vsetka voda vytiekla na koberec a na mna..len som kricala na muza lebo maleho som nemohla pustit vo vanicke tak sme skoro do pol noci ozarovali koberec soluxom 😀 a v noci zasa muz zakopol o moju vineu co mam pri posteli a samozrejme ze nebola zatvorena..sak nexcem bublinky no nie? 😀 😀 😀

evitkamalicka
15. sep 2008

leni zima bude ked bude -20 😀

vejinka
15. sep 2008

estel ..fuj cierne uhlie...sak z toho gracam este teraz a to som uz velka 😀 😀

barbiek
15. sep 2008

veji terz som sa zchuti posmiala mate to vesele doma 🙂

evitkamalicka
15. sep 2008

veji mnam cierne uhlie, ved to je fajne

vejinka
15. sep 2008

no a uz mi ho donisli ako na tacke..ze vraj je hladny ach ti chlapi keby sa este kojit naucili 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
15. sep 2008

idem spat, nejako sa mi nic nechce

vejinka
15. sep 2008

ono to je vesele ked sme vsetci doma...ale ked muz odide do prace aj svagor a zostanem so svokrou..uz to take vesele nieje ona je dole a vari a ja sama hore 😖

estella
15. sep 2008

veji no malemu to asi tiez celkom chuti kedze mi to zje....ani ja cierne uhlie nemusim....inak vineou sa napajam aj ja ale asi budem musiet prestat lebo ak je fakt dobra na mlieko tak ja ho mam aj na rozdavanie...a potom musim po nakojeni este aj odsavat a to sa fakt napapa do prasknutia...

lenka.pav
15. sep 2008

estell, ma tak napadlo, malu uz mas tiez doma? tesi sa z braceka?

vejinka
15. sep 2008

obedujeme? 😉

terezicka
15. sep 2008

Tak som vás prišla aj ja mrknúť 🙂 Vonku je taká kosa a ja trubka sa napchávam ruskou zmrzlinou 😲 Ale hneď ako som ju dojedla som si bola zaliať aj čajík lebo my zostala veru riadna zima...

terezicka
15. sep 2008

Vraj my ako mne s tvrdým yyyyyyyyyy 😲 Jejmine baby to je hrôza, len sa mi nezačnite smiať 😲 😀

klaudinka21
15. sep 2008

babyyyyyyy aj ja chceeeeeeeeem uz rodiiit nech uz mam aby pri sebe kila dole postavicka ako lusk a roboty s babom vyse hlavy.....som narocna??? 😀

klaudinka21
15. sep 2008

grstulujem novym maminkam aj ich miminkam 😀 😀

ollako
15. sep 2008

ahojte baby, tak mame nove maminy-tehulka, winon gratulujem 🙂 aj ja uz chcem byt mamou..
dnes mam uz treti krat behom 1 hod a pol nejake podozrive bolesti brucha a krizov ale pravidelne to nie je, tak asi len poslickovia stracia 😝

klaudinka21
15. sep 2008

ollako, veru uz by bolo na case, dnes je vraj spln tak to moze byt aj za to,alebo sa ti to uz zacina pomaly ale isto, ja som sa uz zmierila s tym ze ta nasa byde asi vianocny darcek 😒 🙂

ollako
15. sep 2008

klaudi ja si myslim, ze tu stravim ten cas s tebou, ja som uplne zatvorena, teda v piatok na poradni som bola,...a vraj ak do dalsieho piatku nic, tak to nebudeme predlzovat a mam prist zbalena CS som mala 4

klaudinka21
15. sep 2008

noo tak to si na to lepsie ja tiez vobec nie som otvorena ani len na milimeter...tak neviem, aspon ze si mala 4 ja nic....v piatok mas poradnu? aj j a som zvedava co sa vyriesi do vtedy...aj keby som rada porodila lebo ten moj gynciar zase ide prec na nejake sustredenie a pochybujem ze sa s tihne s tadial vratit, uz to vidim tak ze sa bude niekto cudzi vo mne rypat.... 😠

evka1310
15. sep 2008

Ahoj babule

klaudinka21
15. sep 2008

ahooj evi

klaudinka21
15. sep 2008

ako sa drzite?

barbiek
15. sep 2008

evi ahoj

evka1310
15. sep 2008

dobre...uz zacali mali chodit aj von, tak je to lepise 🙂 Co vy ako sa dari? Barbi gratulujem k malje. Klaudi ako si na tom?

klaudinka21
15. sep 2008

evka uplne fit, necitim sa vobec na rodenie a to ma trochu serinka...uz by som to mala rada za sebou 😒 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre