September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
8. sep 2008

presne aj mojho muza poslali prec, ze ved ho zavolaju, ked to zacne a ledva stihol dobehnut, no a potom ho ani nepustili, lebo vsetky boxy obsadené 😀 😀
dúfam, ze teraz to bude inak, nepustim ho nikam ani za svet 😀

eweny
8. sep 2008

tak uz som si to nasla, ked niktora z vas mi nepodala infosku..

estell, blahozelaaaam k Maximovi, urcite je to nadherny kus chlapa 🙂

claudinka
8. sep 2008

ja zase naopak, dufam, ze nebude vela rodiciek a bude ten moj byt so mnou na cakacke, kedze priamo pri porode byt nechce.. 😠

silwietta
8. sep 2008

ale na cakacku ho nepustia... tam ides vtedy ak prides do nemocky prilis skoro, takze budes v podstate normalne na oddeleni... ale kedze si uz na 4 prsty otvorena, tak tebe to asi nehrozi 😝

martinna78
8. sep 2008

no idem ja nahnat tu moju skolacku do sprchy a postele, mozno sa este zastavim, a ak nie, tak sa majte pekne, dobru nocku, drzte sa 🙂 😉
zajtra sa vidime 🙂

winona24
8. sep 2008

claudi nechce??? bojí sa??? alebo???

ajoj ew... a akú info si chcela???nejako som nepostrehla.... 😒

winona24
8. sep 2008

ajoj martin.... 😉 😉

silwietta
8. sep 2008

papa martinka

claudinka
8. sep 2008

matus dobru nocku 😉

winon nechce.. nevie mi to ani poriadne vysvetlit 😀 ja ho nutit nenutim, i ked by som bola rada, keby bol so mnou, ale na druhu stranu mozno aj bude dobre, ze tam nebude.. vsak vam poviem po porode potom 😀

eweny
8. sep 2008

winon, ahoooj..ale nic take, len som pozdravila a pytala sa, co nove..lebo som tu len na malu chvilocku a kym by som to nasla..ale uz som si poradila..

winona24
8. sep 2008

claudi ja som si tiež povedala,že keď bude nástojiť na tom,že tam nechce,tak ho nemôžem nútiť...ale mrzelo by ma to...chcela by som,aby bol pri tom priamo...

ew ako sa cítiš??? no čo kedy ideme???estell nás už predbehla... 😠 😠 😠 😀 😀 😀

claudinka
8. sep 2008

ew ty si ale sikovnaaa 😉 ako sa citis, co nove? si sa tu neukazala dlhsie, co je co je de sme??? 😀 co sme od macochy? ☹

claudinka
8. sep 2008

winon aj ja som chcela.. od zaciatku mu to hovorim.. ale on od zaciatku mi vravi, ze nech to po nom nechcem.. ze ma miluje, ale ze to nezvladne tam byt.. a ked si predstavim, ze ani nevie smeti vyniest, lebo ho pri tom smrade napne - zly priklad.. tak neviem, co by mu urobilo, keby to videl.. radsej nech si mysli, ze to neni nic hrozne a vidi nas uz peknych 😀

eweny
8. sep 2008

winon, ako sa citim?..ako keby ma presiel nakladak 😀 posledne 3 dni mavam vecer dost intenzivne bolesti podbruska, krizov, vcera som si myslela, ze sa uz nieco udeje, ale kdeze!!!..preslo to 🙂 ja to vidim este na dlhu cestu pred sebou..dnes som upratovala, vysavala, umyvala dlazku, ledva som fucala..ale chcem mu trosku dopomoct 😀 a co ty?

no uz som sa docitala, ze to ma estell za sebou..super!..mali by sme si brat priklad 😀

claudinka
8. sep 2008

ew vidim, ze aj ty si dnes riadila presne takisto ako aj ja 😉 😉

eweny
8. sep 2008

claudi, moja pekna 😀 ja by som sa aj ukazala castejsie, ale akosi to neslo..to vies, moj chlap 🙂 ale nemozem to len na neho zvalit, aj pocitac nam akosi strajkuje, tak patra po chybe, je z toho moje chudatko cely nestastny 😀 no a vcera sme boli na navsteve u sestry, samozrejme svagor sa zas vyznamenal..ozraty ako delo a to bol este pekny biely den 😀 smrdel ako stary ozraty spoteny cap..skoro ma urvalo, ked ma chcel stiskat..no isto 😀

este sa Lubosko nezbera von?..uz som myslela, ze budes rozdvojena 🙂

evitkamalicka
8. sep 2008

baby mna moj muz prave milo prekvapil, z nicoho nic mi povedal ze s nim mozem pri porode ratat, som skoro padla na rit...ze vraj sa rozpraval na stretku so spoluziackou ktora rodila a zmenil nazor 😀

winona24
8. sep 2008

claudi tak to potom áno...radšej nech sa toho nezúčastní... 😝 😝 😝
ten môj tiež začal s takými alibistickými rečami typu.. :"ty si ani nevieš predstaviť,aké je to,keď človek,kt.miluješ tak trpí".... 😀 😀 😀

eweny
8. sep 2008

evit, super teda 🙂 budes mat aj ty muzsku podporu..

evitkamalicka
8. sep 2008

juuuj ja sa tak tesim, ze nebudem v tom sama 😵

claudinka
8. sep 2008

ew takze zabavna navsteva hovoris? to muselo byt radosti.. a sestra chuderka sa musi tiez citit..
to som si aj ja myslela a malemu sa akosi nece a nece.. jak kliest sa ma drzi, asi vie preco neist do tohto sveta 😀 😀

winon hehee ale tak niekto to zvladne bez problemov, niektori mangelovia uplne tuzia po tom, aby tam boli pritomni, ale ked moj nie, preto ho neprestanem milovat jak kona 😀 nejako uz odrodim a drobceka si moze doma naplno uzivat aj on 😉

evit tak to mas super 😉

silwietta
8. sep 2008

evit no super... a si sa tak bala ako na tom stretku dopadne 😝

claudinka
8. sep 2008

babulky, neviete mi poradit nejaky rychly recept s mletym masom??? okrem fasirok a spagiet..

eweny
8. sep 2008

babulky, trosku sa vyparim..ide mi to totiz seriaaaaaaal a ten si nemozem nechat ujst 🙂 este potom nakuknem..

eweny
8. sep 2008

claudi, veru bolo mi aj sestri luto, lebo mali este aj inu navstevu a on taky ako delo, sa hanbit za neho musela..a to mala vcera meniny, tak mu aj povedala, ze jej krasny darcek daroval..ja ho tak neznasam!

miriam24
8. sep 2008

claudy ... lasane /neviem jak sa to spravne pise/ ...

cemi
8. sep 2008

ahojte 🙂 co nove? som sa rozhodla ze zajtra sa na poradni doktorovi poradne postazujem. tak dufam ze to bude mat nejaky ucinok a navrhne nejaky skorsi termin. a to iste poviem aj svojmu porodnikovi v stredu. ja uz fakt nevladzem, maly mi hrozne tlaci na nejaky nerv alebo co, vobec nemozem chodit a navyse mi zacinaju opuchat nohy 😠

lenka.pav
8. sep 2008

ahojte 😉 . som sa tu dnes este neukazala, ci ano? boze, ta moja demencia, ani si nepamatam 😅 . gratulujem novym maminkam 😵
claudi, lasagne, plnena paprika (alebo len gulky v rajcinovej omacke), masove pirohy. mozno si este na nieco spomeniem

claudinka
8. sep 2008

ew vsak o tom hovorim, ze sa musela chuderka hanbit.. 😒 hlavne, ze ona ho miluje 😀 pa

mirus a to sa ako robi? co tam treba? 😀

cemi ahoooj 😉 tak to je teda radosti..

claudinka
8. sep 2008

leni eeee neukazala 😀 o tom by som vedela 😝 gulky v rajcinovej omacke, to znie fajn - je to lahke a rychle?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre