September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
6. sep 2008

eweny no oni budu u jedneho spoluziaka na dome grilovat a varit gulas, tak preto tak skoro a vacsina z nich uz ma zavazky, takze tam nechcu byt do rana...ten moj musi byt tiez na telefone keby nieco

winona24
6. sep 2008

no jurocko poriadne brušenko...ako má byť... 😀 😀 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

winon ja tiez budem len lenosit

eweny
6. sep 2008

evit, tak to si fajn vymysleli..jasne, musi byt pripraveny, snad to nema daleko 🙂

ja rozmyslam, co by sme dnes podnikli, ale asi to bude papucova kultura a podvecer aj tak zevraj davaju nejaky futbal..jedine ak predtym zbehneme pozriet na zahradku za mamcou..

eweny
6. sep 2008

jurocko, kraaaaasne brusko 🙂

evitkamalicka
6. sep 2008

ew ma to asi 20 minut pesi domov

claudinka
6. sep 2008

aj ja cem take pekne brusko bez strii ☹ ☹ buhuuu

my vymyslame nejaky program.. asi pojdeme do toho cunova pozriet, co tu vcera euffra spominala 😀

winona24
6. sep 2008

ewit idem uvariť obed.Milan ide poupratovať...potom pôjde tatata a ja budem kľúúúúúúúúúúúúúúd,pohodu...telku sama pre seba...čo viac mi je treba... bože to je lenivosť 😀 😀 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

claudi nic si z toho nerob, ja preto nefotim brusko vyzlecene, lebo mam strie jak hrom a nic mi na to nepomaha

winona24
6. sep 2008

claudi my tam chceme ísť zajtra...resp.moja "svokra" vymýšľa...ale keďže neviem ,či mám náladu tráviť poobedie v jej spoločnosti,tak asi ostanem doma... 😀 😀 😀 😀 😀

winona24
6. sep 2008

ewit,claudi a natierali ste brušenká???

claudinka
6. sep 2008

winon jasnacka, poctivo 😒 aj ten drahy olejcek Euceryn som si v lekarni kupila 😖

evitkamalicka
6. sep 2008

winon natierala som vselicim, ale nic nepomaha, ono to je asi aj geneticky dane

claudinka
6. sep 2008

ale srandovne to na tych fotkach vyzera, ako postupne najprv jedna stria, potom dve a fuu teraz je toho uz kopec 😒

claudinka
6. sep 2008

evitus elasticita koze, dedicnost.. sme mohli natierat furt a aj tak by sa nam to popukalo 😖

evitkamalicka
6. sep 2008

claudi ale kaslat na to

helenka2
6. sep 2008

ahojte baby co je tu nove? 🙂

evitkamalicka
6. sep 2008

helenka ahojky

helenka2
6. sep 2008

evit ahoj...no co Adamko sa este nepyta na svet? 🙂

evitkamalicka
6. sep 2008

helenka este zatial nie...a s vami to ako vyzera?

winona24
6. sep 2008

no jo ...veď to...že gény neokakáš...ja som tiež myslela,že sa popraskám...moja mama má strašné strie...ale našťastie...a ešze k tomu aj koľko som pribrala...

claudinka
6. sep 2008

helenka ty sa pochval 😉

evitus kakam na to 😝 sak s tym nic nenarobime, tak co si tym zatazovat hlavu..

helenka2
6. sep 2008

no my uz sme doma aj z porodnice...mala sa mi narodila 29.8 ....o pol 8 vecer som tam prisla a o 20:54 bola na svete...isla som na monitor a doktor mi povedal ze som uz na prstov otvorena a ja som pritom nemala ziadne bolesti...vsetko bolo v poriatku mala bola dole hlavou a ked mi praskli vodu tak sa otocila...pocuvali ozvy a uz neboli pocut tak sme sa zlakli ze co sa deje tak nakoniec som rodila cisarakom ale uz je vsetko v poriatku malinka je zdrava a to je najhlavnejsie

evitkamalicka
6. sep 2008

helenka tak teda gratulujem....zmen si pas a daj nejake fotocky malinkej do albumu...takze hovoris ze sa to dalo vydrzat?

claudinka
6. sep 2008

helenka na kolko prstov??? a ake mala miery?

helenka2
6. sep 2008

aha 🙂 ...na 5...mala mala 2900g a 48cm...

claudinka
6. sep 2008

heleni krasne miery, super, ze ste obe v poriadku 😉 😉 gratulujem

helenka2
6. sep 2008

claudi dakujem...a tu kto uz ma vsetko babenka?

martinna78
6. sep 2008

Ahojte 😉

Helenka gratulujem k Simonke, zelame vsetko naj naj naj 😉 a zmen si pas, lebo ti tu svieti ze si v 458 tt 😀

Claudi, este stale nic? Dúfam, ze posles potom sms 😉
a inac dobre sme upisane, ked mame uz 5-ku 😀

No ja som prezila prvú noc bez mangelika, este jedna ma caka 😝 😝 no snivalo sa mi v noci, ze som rodila, a ze muz prisiel na poslednu chvilu 😝 dost zle to prezivam, ze nie je doma, i ked porodnik vravel, ze tento tyzden to na porod nevyzerá, ale clovek nikdy nevie ze 🙂

eweny
6. sep 2008

baby, zevraj vam ma napisat..claudinka nariadila 😀

ze sa odpojila bez rozlucenia, ale ze ide niekam s muzickom na cerstvy vzduch, kym je zamracene..snad sa im nenarodi chlapec s konskou hlavou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre