September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
20. sep 2008

😢 😢 😢 😢 😢

klaudinka21
20. sep 2008

hadam nebudem svietit do 44tt??? 🙂

vejinka
20. sep 2008

to urcite nie neboj 😉

vejinka
20. sep 2008

ja som si myslela ze porodim nakoniec na vianoce a aha ako to rychlo na mna prislo..a predtym uplne vymizli vsetky bolesti ani chrbat nebolell a v noci to na mna prislo

klaudinka21
20. sep 2008

🙂 🙂 uz chodim po byte aj po vonku aby sa nieco pohlo viacej a stale nic:O)))hruuuza toto cakanie, inak som sa rozhodla na poslednu chvilu pre epidural,radsej 😉

klaudinka21
20. sep 2008

badaj by to bolo aj u mna veji tak, ale mna prave naopak teraz zacali bolievet krize ale to ti je ako ked idem mat menzes presne taka bolest.....:O((no musim ist lebo sa k nam niekto dobija:O)))este hadam vecer pridem ak ma zase nezlomi do postele:O))packo zatial 😎

vejinka
20. sep 2008

majsa pekne...no ja som den pred porodom mala slusnu prechadzku mozno by pomohla aj tebe 😀

claudinka
20. sep 2008

aaahojte, nejake nove babatka? o eweny vieme nieco nove?

martinna78
20. sep 2008

ahojcek Claudi 🙂

ziadne babatko nepribudlo, Eweny sa nam ozvala, je uz v nemocke od vcera a dnes jej odisla zatka, tak uvidime, ci sa jej to rozbehne 🙂

blovitc120 srdecna gratulacia k dcerke a vitaj 🙂

claudinka
20. sep 2008

matus a ty sa kedy uz chystas? 😀 a ako to vyzera s nadstavbou, stihate predsa len ci nie?

martinna78
20. sep 2008

Claudi no ja sa chystam v piatok na Sofinkine narodeniny 😉 uz len 6 dní 🙂
v pondelok idem na Antolsku, tak som zvedava, co povie, jak to so mnou vyzera, sa uz neviem dockat 😝

asi to nestihame ☹ ☹ ☹ taka som nastvana, mesiac cakame na elektrikara, lebo musi tu nieco porobit, az potom sa mozu dalsie veci, no nato ze je to Ondrejov kamarat, tak mu to trva nekonecne, to cudzi clovek by skor prisiel 😠 no budem to musiet este chvilu tu dole prezit, budu bojove podmienky 😀 😀

martinna78
20. sep 2008

a valibuk ako? Co robka? spinka dobre v noci?

claudinka
20. sep 2008

matus dnesnu noc si musim zaklopat sme zvladi super 😀 a teraz haja anjelik malinky.. taky je chutnucky, lepsi ako telka 😀 vela papa drobcek.. tak mam z neho radost 🙂
to mas vzdy tak, vacsinou si znami davaju so vsetkym nacas 😖 a kolko to este potom bude trvat?

martinna78
20. sep 2008

juj nech mu to pekne vydrzi to spinkanie aj papanie 🙂

no uz si to netrufam radsej odhadovat, lebo som sa tak tesila, ze maly dojde do noveho, no necham sa prekvapit.
Viem, ze mangel robi pre to maximum, ale ja mu to trochu vycitam, ze mi to slubil a nepodarilo sa to ☹

claudinka
20. sep 2008

matus kedy pojdeme kocikovat? boozinku si neviem predstavit tu zimu.. co budeme vystrajat 😀 ja mam tri kopky bodycok s kratkymi rukavmi a bez noh a asi ich nevynosime ☹ taka skoda..
to ti verim, ze mu to vycitas 😖 ale nic s tym nenarobis.. staci uz len vydrzat 😉

claudinka
20. sep 2008

juuj ozaj a co je s winon?

claudinka
20. sep 2008

a slaavka ci ktora to prenasala??

martinna78
20. sep 2008

aj ja sa velmi tesim, ked sa s drobcami stretneme a pokocikujeme 🙂
ja mam malilinko bodycok s kratkymi rukavmi, lebo tym, ze aj sofi je septembrova, tak som vedela, ze nevyuzijem. Ale mozno este vyuzijes, napr. pod overalik na spinkanie mozes dat kratke bodynko 😉

no Winon pisala akurat jednu spravicku z porodnice, minulu nedelu 14-teho porodila a viac sa neozvala

claudinka
20. sep 2008

sjuzocku myslim 😝

dnes tu je nejako mrtvucko.. zeby som zajtra mohla dorabat tabulku s babatkami? 😀 😀

claudinka
20. sep 2008

heeej? tak to je super 😀 minulu nedelu? paradicka, snad sa ozve, ked dojdu domenka..
mnoo to hej, mozno to vyuzijem nejako alebo ked tak pri druhom 😉

martinna78
20. sep 2008

slaavka, tak ta sa tusim vobec neozvala a este prenasala Sjuzocka a ta pisala tiez z porodnice, ze 15-teho porodila po vyvolavacke, ale viac som ju nezahliadla, ale mali by byt babule uz doma ak je vsetko o.k.

evitkamalicka
20. sep 2008

cafte 🙂

martinna78
20. sep 2008

no je tu fakt mrtvo, sa mi lubi, tie iste tvare stale dookola, sem tam na nas nakukne nejaka maminka, ze moja 😉
inac aj Evus a Jasminka27 maju uz za sebou sekcie, aj som ti to chcela pohladat tu u nas a napisat do ip-ky udaje, lebo este su v nemocke

martinna78
20. sep 2008

ahoj Evit, kolacik sa podaril?

evitkamalicka
20. sep 2008

martinka hej podaril, je mnam

claudinka
20. sep 2008

matus som ti prave chcela povedat, ze do tabulky neviem, co mam pridat, lebo nemam tolko casu vsetko citat ☹ ☹ tak koho mam teda pridat a kedy? winon dam 14-teho, sjuzocku 15-teho..

evitus ahoooj, ako sa citime?

uvidite, ked pridete domov z porodnice.. sa citim jak v cudzom byte, vsetko je to uplne ine alebo ja som ina a nahovaram si to vsetko 😀 proste vsetko je uplne ine ako predtym..

evitkamalicka
20. sep 2008

claudi servus, citim sa fajne, len ma troska pobolieva brusko, tak dufam ze sa coskoro nieco pohne...vcera bola 2x povinne horuca sprcha a sexik, dnes zatial jedna horuca sprcha a to druhe bude neskor 😅 ...a ty ako?

claudinka
20. sep 2008

mnaaam aky kolacik?

ja mam uplne nervy z toho, ze nemozem nic papat.. tolko bonbonier som dostala ☹ ☹
nepapam cokoladu, cerstve rozky, vcera som si kupila piskoty a tie tiez nemozeme a veela veci proste nemozem jest.. uplne som z toho na nervy, ale co pre tych drobcekov neurobime.. hlavne, ze mam asi tri druhy jogurtov vselijakych a to nemozem, paradajky a papriky - ani to, no proste otras 😖 😖

evitkamalicka
20. sep 2008

claudinka pernik s cokoladovou polevou a slivkovym lekvarikom

claudinka
20. sep 2008

evitus vyuzivam chvilku volna 😀 uz som si pozehlila, osprsila sa.. a vcera som si oholila nohy 😀 booze to je tak super bez bruska si holit nohy 😀 😀 neuveritelne nieco.. a mam plno brozur o babatkach aj kniziek, tak poctivo studujem, len lutujem, ze som to nerobila pred porodom, ked som sa cele dni nudila jak pes.. lebo take kvantum info nestiham teda citat ani za rok ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre