September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
13. sep 2008

kocikaren nemame 😠

lenka.pav
13. sep 2008

zuzi, to musi byt hrozne, ked nevies, preco placka 😢 .
evit, tak musis len dufat, ze vytah bude stale frcat 😉

evitkamalicka
13. sep 2008

leni nic ine my neostava

zuzana1710
13. sep 2008

lenka,tak to teda je hrozne...ja som plakala s nou... ☹ tak sa trepala,ze si rukavicku strhla a cele licko si poskriabala,ze az krv jej isla...trdielko makove... ☹

lenka.pav
13. sep 2008

oki, catwomen skoncila, idem skusit zaspat 😉 . som rada, ze sme si pokecali.

evitkamalicka
13. sep 2008

kocky idem ja skusit tu postel, snad sa mi podari zaspat, tak dobru nocku vam aj babatkam

lenka.pav
13. sep 2008

ach jaj, zuzi, ale neboj, coskoro bude lepsie 😉
dobru nocku vam prajem, papa

zuzana1710
13. sep 2008

dobru nocku bruskane..a vydrzet to ets nejak..sladke sniky..pa pa 😉

skrecok
14. sep 2008

Dobre skore ranko vam prajem. 🙂
Vcera som tu nebola, tak sa hlasim este ako kinderko 😀 . Boli sme v meste a domov som sla tak unavena, ze som hned zaspala 😲 .
Idem si precitat co ste si popisali kym som tu nebola.

tehulka4
autor
14. sep 2008

dobre ranecko kocendy... 😉 takze jas om krasne vyjarmokovana, mala som vsetko co som chcela zjest a kupit a teraz mozem ist rodit.... 😀 😀 😀 nejak ma od vcerajska strasne bolia krize a dnes sa k tomu pridalo aj brusko..zeby sa to konecne nejak rozhybalo?? no neverim...uvidime...co noveho tu?? ziadna nova mamina?? nooo, podla toho ze tu evitka este vcera svietila, tak jej posielam pochvalu ze ma pekne caka... 😉 😝

evitkamalicka
14. sep 2008

tehuli servus...ja tu este budem svietit asi dost dlho 😀

tehulka4
autor
14. sep 2008

nooo evitus, neviem neviem...to som hovorilas aj ja, ale prave som dovolala s mamou a ta mi hovorila, ze uz to na mna asi teda ide, ked ma pobolieva brucho a tvrdne mi kazdych 7 minut..nooo tak som teda vazne teraz uz zvedava..ze by sa malemu zapacil vcera ten burciak a uz by si rad cucol aj on? 😉

skrecok
14. sep 2008

Ahojte,
Tehulka, aj ja by som si rada dala burciak 😝 . Jooj, ty si mala ale odvahu. 😉
Aj mna trosku pobolieva brusko, ale nie kazdy den. Vcera vecer mi aj stale tvrdlo brusko...dnes uz nie. Chvalabohu, este nech vydrzi v brusku 😅 .

evitkamalicka
14. sep 2008

tehuli no tak nakoniec ma opustis ty 😢 ...drzim palceky ak je to teda ono, aby si to mala rychlo a bezbolestne za sebou

skrecok
14. sep 2008

Kazdych 7 minut? 😕 No, mozno to pride dnes alebo zajtra...

momoyka
14. sep 2008

cawte, ja tu budem s vami asi tiez do konca 😀

co je nove?

evitkamalicka
14. sep 2008

momo no aspon niekto 😀

tehulka4
autor
14. sep 2008

evit, nooo, podla toho co to je, tak myslim, ze vas tu budem este chvilu otravovat....myslim, ze to este dnes nebude... 😉

skreki, ja som mala vcera tiez taku chut, ale muz mi kupil iba maly a aj to som sa rozdelila s kamoskou na polovicu, takze aspon som mala nejake 4 glgy..aj to je nieco... 😀

tehulka4
autor
14. sep 2008

noo kocky, pokial mam povedat, ze toto je este len zaciatok, tak sa teda mam na co est len tesit...bolest je narazova a stale mam pocit ze sa pocikam...no parada...

bubadlo27
14. sep 2008

tehu, este tu strasis 😀 😀 😀

evitkamalicka
14. sep 2008

tehuli nuz tu bolest budeme musiet dako prezit vsetky

momoyka
14. sep 2008

to mas pravdu evit, neviem si predstavit co nas caka, ale viem, ze ked to pride, asi hned budeme vediet, ze to je ono, vsak?

tehulka4
autor
14. sep 2008

bubi, strasim, strasim,....co budem robit...hadam necakas ze pojdem teraz rodit??? 😀 😝

evitus, to mi je jasne, ale necakala som ze to bdue bolest jedna cez druhu..ale zvladneme...kazdej z ans to stoji za to...

bubadlo27
14. sep 2008

tehu, teraz mi doslo, ze ked sa mala zacala pytat na svet, tak som mala kontrakcie tak po 6 minutach, a ani tepla sprcha nepomohla 😉
do 24 hod bola mala na svete, tak sa tes 😀

momoyka
14. sep 2008

baby, bola som v piatok u nas na porodnici na poradni, a isla som odtial s placom ☹ 😠 😠
vyzera to tam tak strasne, ze asi tam ani nechcem ist...

bubadlo27
14. sep 2008

tehu este vydrz do terminu, ja sa tiez chystam na buduci tyzden, len to este musim malemu vysvetlit a objasnit 😀

evitkamalicka
14. sep 2008

ja si tiez tu bolest neviem predstavit, ale hadam to nejako prezijeme

bubadlo27
14. sep 2008

baby, jasne ze prezijete 😉
a ked zbadate drobcov uz na svete, ako na vas budu kukat s tymi velkymi kukadlami, tak poviete, ze pojdete rodit v pohode aj zajtra 😉

kharratka
14. sep 2008

ahojte...aj mne to vsetci hovoria...hlavne, ze zabudnem na vsetku tu bolest, ked malinku uvidim...ale tak strach z nepoznaneho je dost zly... 😅

tehulka4
autor
14. sep 2008

bubi, nooo neviem ci sa mi podari vydrzat...mama aj segra mi tvrdia, ez maximalne zajtra uz budem bez brucha..nooo tak neviem...teraz som vyliezla zo sprchy..no parada...je to take uzasne...uvidime ako dlho mi ten pocit vydrzi... 😀 😝

inak neviem ci to bude dnes alebo zajtra alebo je to len plany poplach, alebo je to uz skutocne, ale ak je este len toto ten zaciatok a taky predvoj toho vsetkeho, uz sa tesim na ten zvysok... 😀 akurat ze mi to tusim zacina nejak dochadzat ze budem mamou..ale strach zatial nemam ziadny...mozno preto ze som doma...ale rada by som dnes este vydrzala, mam ca ma dobry zakusok, tak by som si rada dala... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre