Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
6. dec 2010

@etuska to je parada, jak si uzivate 😵 Ja mam takove rodinne seslosti rada, mame velkou rodinu, je to prima, kdyz se vsichni sejdou.
Sak po takove dobe uz jste si to zaslouzili 🙂 A jak Miska na Slovensku? Ona uz je spis doma tady, ne?

TAk my nejsme ve skole, Terka ma ten desny kasel. RAno jsem chtela jet do skoly, protoze jsem chtela listky na ctvrtecni vanocni koncert a ucitelka mi dala na stredecni, tak to zkusim vymenit. D. totiz ve stredu nemuze. Jenze terka spala, tak jsem ji nechtela budit, tak tam zajdu jak konci skola. To zase byla noc, celou noc jsem byla vzhuru. Ona porad kaslala a tak divne dychala. Zase ma takovy ten laryngitidovy stekavy kasel, ale od soboty je bez teploty. Pres den OK, jenom ten kasel v noci

ejviska
6. dec 2010

Tady bylo rano - 4 a ted koukam, ze prichazi snehova vanice od more 😒

ejviska
6. dec 2010

hm, tak jsem to privolala, snezi a snezi, je -2, tak to tam lezi. A to potrebuje jet autem do skoly ve dve. TAk asi pujdem s terez pesky, mozna ji to prospeje 🙂

ejviska
6. dec 2010

tady je tak 15 cm snehu a porad chumeli. Des des!!!

eviska83
6. dec 2010

Ahojte kocky 🙂
No ja vnimam ze su vianoce aj tu- ved tu mam najblizsiu rodinu- mne nic nechyba 😉 A tu aspon kraaasne nasnezilo 😵Aj v Izraeli sme prezivali krasne vianoce - aj ked sme si ozdobili palmu a jedli sme kapustnicu bez klobasky 😀 Pamatam si ze nam nas farmar jedny vianoce priviezol vlecku snehu z hor- to vam bola gulovacka 😀 😀 😀 😀 😀
@etuska- super ze si tak uzivate- tak vitame Simonka medzi nami 😵 som zvedava na foto 😉
@ejviska - no u nas velmi husto snezi- sa tu vytesuje- len keby boli lepsie cesty.
My sme cez vikend nic nestihali- ja som mala zopar callsov a do toho sme malovali obyvacku- ozdobovali dom (aby jezisko videl kam ma doniest stromcek) a jasne ze sme zdobili stromcek ked deti zaspali- isli sme spat po polnoci- to je pre mna nezvyk,bola som hotova. Vcera sme boli v skole na Santu - tak mame kalendar so Santou 😉
@karolinka - a napisala si Jeziskovi co chces? 😀 😀 ozaj a ako v praci? vyriesilo sa to?

ejviska
6. dec 2010

@eviska83 tak tady 25cm snehu. Skola samozekme zitra zavrena 😵 Ale drzi se to, je to pekne

nawal
6. dec 2010

@ejviska aj tu dnes snezilo a snezilo. aspon mam zabavu v okne, divam sa ako sa soferi pokuisaju "vyjst" na ten nas mini kopcek
no a dnes hned po tom jak dosla iman zo skoly zrazilo jedno dievcatko auto, tak tam bola sanitka a deti plakali. esteze som to nevidela, len rado spoiminal kolko tam bolo ludi ☹

ejviska
6. dec 2010

@nawal ☹ tak snad bude holcicka v poradku, ne?

eviska83
6. dec 2010

@ejviska - ozaj mate skolu zavretu? 😲 to ti povedali? no som zvedava ci nebude aj nasa 🙂
@nawal - to je hrozne- ale snad nemohol ist rychlo a vsetko bude oki

ejviska
6. dec 2010

@eviska83 my sli do te skoly pesky v tech 14h, kvuli listkum na vanocni koncert a bylo tam uz malo deti. Rodicum volali uz behem dopoledne, ze si muzou pro deti chodit a tam nam rekli, ze zitra skola neni.
A nasim znamym, co bydli v Portrushi, poslali ted navecer sms, ze skola v Coleraine je zavrena

karolinka2
6. dec 2010

ahojte.
Vonku je fakt nadherne bielo,len to soferovanie je katastrofa,dnes mi sefka vravela ze mam ist inou cestou,ale ziadna slava predo mnou sa skrizovalo BMW ,benzin mi dochadzal ku domu som nemohola vyjst no groteska a vecer marian tiez nemohol vyjst ku domu asi na patkrat skusal,sadli sme si do predu aby bola zataz teda hlavne ja 😀 a na tretikrat cuvanim sme vysli hore.
@nawal cez okienko sa pekne pozera na snezik. 🙂 no a az ma zamrazilo ked som citala o tom dievcatku co si pisala.hrozne. ☹
@eviska83 pisala som jeziskovi tatikovi 😀 a v robote nic viac odomna to ospravedlnenie nepytala ked som jej povedala ze to chcem aj ja pisomne od sefa a ze tam napisem aj dovod.
Erika uzivaj si slovensko,tak to ste mali pekne udalosti krstiny a otcovu 60-tku,prajeme vsetko najlepsie.

ejviska
6. dec 2010

@karolinka2 hehe, tak nakonec jsi na sefovou stejne vyzrala 🙂

ejviska
7. dec 2010

Holky, prosim vas, nevidely jste nekde ty kluzaky nebo boby na snih???TReba ve velkem tescu?

karolinka2
7. dec 2010

@ejviska Evi u nas mali v asde a na druhy den isiel marian ze ich kupi a uz vsdtko vypredane,smyths lybrace bm vsetky obchody pochodil vsade vypredane,nakoniec zobral moj pradelnik umelohmotny karolinka si tam sadla a to by ste videli ako isla dole kopcom a radosti kolko bolo. 😀 ved potom dam fotky na facebook.

ejviska
7. dec 2010

@karolinka2 Diky! no ja pocitam, ze to bude vyprodane! Terka jezdila normalne na igelitu, to jede paradne🙂 Jsem si vzpomnela, ze jsme tak jezdili my 🙂 Jedna holka jezdila ve viku od kufru, taky to pekne jelo 😀
No zitra budu v Colearine, tak se podivam, ale treba uz to roztaje, dneska se vyblbla az az.

ejviska
8. dec 2010

Holky, jeden dobry tip http://www.irishcountryhouse.com/. Pokud by jste leteli z Dublinu a potrebovali tam dyl parkovat. Takze kdyz tam budete spat pred odletem, tak mate 3 tydny parkovani u nich zdarma. Noc stoji 79 liber ( nam dali nejaky family room za 99 liber ), ale porad se to vyplati. Protoze parkovani na 14 dni stoji 100liber. A i kdyz letime az o pul dvanacte, tak by jsme museli jet v sest rano a ted ty cesty.... takze my to budem pristi tyden vyuzivat.

nawal
8. dec 2010

caute, neviem nic o tom dievcatku ☹
my sme vcera zasli na xmas market do belfastu, len vela chuti nam porobili 😀 😀 😀
v piatok idem na scan tak drzte palce 😅

mamartinka
8. dec 2010

@nawal budem mysliet na teba.Baby my nemame teraz net.Stale nam vypadava.Striedame sa teraz len u jedneho z manzu.Je to hruza.Ja som normal stratena bez toho.Mame taky len slaby na dobytie kredytu.A to stoji prt s prepacenim.Ale aspon nieco.Ako sa vsetky mate?

ejviska
8. dec 2010

@nawal stoji ten market v belfaste za to? drzim palce moc moc 😵

nawal
8. dec 2010

@ejviska no je tam veeeeeela medzinarodneho jedla. takze si pochutnate 😝

eviska83
9. dec 2010

Ahojte
@karolinka2- som rada ze to takto dopadlo v praci 🙂
@nawal - zajtra budeme na teba mysliet 😉
Evca je chora 😒 Adam sa zatial drzi- ale posledne 2 noci bola katastrofa 😒

ejviska
9. dec 2010

@eviska83 a co je evicce? My uz dobry, uz snad dokaslala, uz dve noci jsme spali celkem dobre.

eviska83
9. dec 2010

@ejviska - sopli,kasle- teraz u ztroska lepsie ,ale mala nepekny stekavy kasel 😒 Teploty ale nema .No dnes je na tom uz celkom dobre tak uvidime aka bude noc.

ejviska
9. dec 2010

@eviska83 presne jak u nas, ten hnusny stekavy laryngitidovy kasel. Ji na to pomahaji takove leky z Asdy, velice pekne si po tom odkaslava

eviska83
9. dec 2010

@ejviska - no nam dobre zabera sirup z tesca 😀 😀 este ze Adam je oki.Ono to dotiahol Andrej zo skoly - to uz je 2x toho roku 😒 zo skolky nikdy nepritiahol nic - a to som si myslela ake mame odolne deti a prd 😒

ejviska
10. dec 2010

Vyhlizim porad Nanny, kdepak se toula? 🙂

eviska83
10. dec 2010

@ejviska -ja tiez vykukujem 😀 ale ja som mala zvycajene scan az okolo 14.00-15.00 😵

lucia277
10. dec 2010

cavte baby dlho som tu nebola ako sa mate

nawal
10. dec 2010

som tu
takze bol scan, pocet baby 1, srdiecko krasne bilo a baby tam tancovalo 😀 😀 .velkost je 12tt takze zodpoveda mojim vypoctom.
ani si neviete predstavit ako mi je uz dobre, strasne som sa bala, ze nieco nebude ok 😅
dakujem ze na mna myslite 😵

ejviska
10. dec 2010

@nawal tak to mi spadl kamen ze srdce!!! Moc gratuluju! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre