Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

eviska83
13. apr 2010

Erika- aj ja drzim palceky 🙂 daj potom vediet ako si dopadla.no aj Andrej bol riadne vyblazneny a spal ako drevo 😀
Mati - je to presne ako pisala Erika ved ak pojdes nic nestratis,Ja som bola na English assesment v Stepe a tiez som tam isla s pocitom ze nic neviem a predstav si ze som ziskala ten posledny certifikat. A ze je posledny som sa ale dozvedela len nedavno vdaka Ejviske 🙂

ejviska
14. apr 2010

Eriko, tak dobre dopadni!! Treba uz budes doma, mozna by to bylo lepsi.
Fotky dam, ale mam jen jednu. 🙂
Matko, jaky test to budes presne delat? Tak si zvol mensi obtiznost, to nejde? Ja budu delat uplne zakladni a ten druhy po nem. Pujdu na dva. Sice skoro 60 liber to stoji za oba testy.

etuska
14. apr 2010

dakujem kocky,
V nemocke vsetko OK-na pocudovanie mi robili aj Usg a ze s tym tvrdnutim brucha sa nemam znepokojovat-vraj cislo do nemocky viem ak by som zacala rodit 😝 😀
pekny den 😵

mamartinka
14. apr 2010

Etuli neblazni uz z porodom.Ved mate este cas Nech si Simonko este pocuci u mamicky pekne v brusku.Som rada ze aspon vsetko je v poriadku.

karolinka2
14. apr 2010

Erika tesim sa,ze je vsetko o.k.

ejviska
15. apr 2010

Eriko, ty se chystas rodit ve skole? 😀 Dneska uz se pry ani nedava na tvrdnuti bricha magnezium, po novu, tak nevi. Kazdopadne moje gynekolozka vzdycky rikala, ze 35.t staci. Ja jsem se tim utesovala 🙂

mamartinka
15. apr 2010

Este ze mi letime buduci stvrtok.Dufam ze to dovtedy prejde,asi nas porazi.

etuska
15. apr 2010

Mamartinka-letime do,ci z Irska?Uz nemam prehlad 😅 -my sa najblizsie chystame na SVK az v decembri.

Ejviska 😅 -no dufam,ze ma to chyti doma 😅 Do prace by som chcela chodit este do konca aprila-uvidime podla situacie.
Vcera som lezala cele popoludnie,tak dnes som sa uz citila lepsie

mamartinka
15. apr 2010

etuli davaj pozor na seba a drz sa este pokope.Mi letime buduci stvrtok domov na Slovensko.Ja idem na mesiac a manzel len do pondelka.Ale natyzden pride potom 27.05 a potom ideme spolu uz nazad do Irska.Ja si musim ist lekarov vybavit.2.06 ma caka zakrok.

etuska
15. apr 2010

tak to drzim Matka palce-nech vsetko dobre dopadne 😉

karolinka2
15. apr 2010

ahojte.
My sme akurat dosli z vonka boli sme na preliezkach a este len teraz obedujeme. 🙂
Mati citala som ten clanok no vsetko pozrusovane,tak hadam kym vy pojdete domov tak fakt bude vsetko o.k.
Erika este nejako vydrzis tych par tyzdnov.

eviska83
15. apr 2010

Ahojte
Mamartinak- nebo to uz poletia 🙂 MM teraz prisiel z prace a zajtra maju vsetci volno- teda okrem neho on robi zajtra testy na ten vozik 😒 - a vraj pokial sa nic nestane(vybuchne este raz ) tak najviac do 48hod nebudu lietat 🙂 Ja som si myslela ze to rusia koli viditelnosti ale vraj nie- vraj ten popol robi velku sarapatu v motoroch.
Mati - no teda obed o 17.00? 😵
Erika- este aby si neprenasala 😀 😀 drzim palceky- setri sa 🙂
Ejviska- fotecky ako vzdy super 😵

saminka
16. apr 2010

Ahoj holky
rada bych se vas zeptala,jak to probihalo u vas pri kontrolach vasich mimisku v sev.Irsku? ja se sice nachazim v Irske republice ale myslim si,ze system je hodne podobny. Mam 7 mesicni holcicku,narodila se o tri tydny driv,vse v poradku, ale do dnesniho dne se sama nepretoci,ani na boky nic, pri kazdem ockovani nebo prevazeni jsem to zminovala zdr.sestre nebo doktrorce,ale vzdy me rekli ze to se bude resit az na dalsi prohlidce,ktera bude v 9.mesici.vim ze system doma, v cr je uplne jiny, ze pokud se dite nezacne pretacet do 6.mesice vetsinou se s nim chodi na rehabilitace a treba cvici vojtovka atd. Hodne lidi tady me uklidnuje,ze at na ni nespecham atd ale ja zase nechci nic zanedbat,tak by me zajimal vas nazor,protoze jste v podobne zemi....dekuji moc 🙂

karolinka2
20. apr 2010

Ahojte.
Samimka ja som tu chodila kazde dva tyzdne na baby clinic a ked karolinke kontrolovala nozicky tak sa jej nieco nezdalo poslala nas k lekarke ale chvalabohu bolo vsetko v poriadku,tak neviem aky je system u vas tu chodis na baby clinic.ale je tu tema Irsko tak skus sa popytat tam....
Letim ja do prace.
Ozaj baby idete na ten europsky den do belfastu 1.maja????
Pekny den.

pajakubik
20. apr 2010

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla,prvni jsem mela pc kaput 2 tydny a pak jsem se chystala na dovcu na kt.uz asi ani nepojedeme. ☹
Marti,my jdeme,program vypada byt pekny,jeste aby to pocasi vyslo.Nekdo se prida? 😉
Eri drzime palecky,setri se a uzij si jeste hodne spanku.
Saminko,kubik spaval porad na jedne strane.a bylo to videt na hlave.zacala jsem chodit po doktorech,poslali ho na rentgen a dalsi vysetreni,kt.trvaly 2 mesice a pak jsme chodili na cviceni.cvicila jsem s nim i hodne doma a pomohlo,dnes je v poradku
Pokud ty nezacnes doktory otravovat,tak to nechaji jako,ze je to ok.Drzim palce a pak napis 🙂

ejviska
21. apr 2010

Ahoj holky! To uz budem prvniho zpatky, ze by jsme udelali vylet do Belfastu.
Marti, poletite? Asi uz se lita, ze jo?
Saminko, moje dcera taky porad lezela na jedne strane, mela slezenou hlavicku, ale to ji bylo treba 6 tydnu, tak jsme ji nutili lezet na druhe strane a spravilo se to. Ale to se vas netyka... A taky nechtela zvedat hlavu, tak to nam dr. rekla, ze ji musime trenovat, davat ji na bricho, at se trochu potrapi. A zlepsilo se to. Ale jinak je to tak, ze se cvici s temito detmi Vojtova metoda. Mozna se podivej na jine servery, jako je rodina.cz, tam bude vic diskuzi. Nebo baby-cafe. Nebo mozna jestli neznas nejakou detskou lekarku v Cechach, zavolat ji a zeptat se. Ono to neni jednoduche, decko se neda napasovat do tabulek, ale treba poradi.

mamartinka
21. apr 2010

No caute baby.Nepoletime bohuzial.Az 27.05 a to dufam sa do tej doby da dokopy.Este to je do piatku tu zatvorene.Co uz narobime.

eviska83
21. apr 2010

Ahojte,
joooj mamartinka to je mi luto 😒
Z Belfastu sa uz lieta- Karolovi o 23.30 volali ci by nemohol prist do prace - tak bol od 24.00-8.00. Ja teraz robim kazdy den - neviem kedy to dospi 😒
Tak rada by sme sli aj my do ZOO- ale zasa makam- za kolegynu- ale kazda korunka sa prida 🙂
My sme vcera boli na ockovani - Adam ani nezaplakal- Evicka trosku- zatial su uplne v poriadku 😉
No my sme chodili na baby clinic raz do mesiaca- ale tu je to naozaj tak ze pokial neotravujes tak je vsetko normalne. ale ako pisala Ejviska deti sa nedaju skatulkovat do tabuliek.

ejviska
21. apr 2010

Marti, fakt neletite? Uz by mela litat cela Britanie.

mamartinka
21. apr 2010

No mi asi neletime.Vlastne ani nevieme na com sme.Uz mame vsetkeho plne hlavy.Zatial to vyzera ze nepoletime.Vobec netusime co mame spravit.

karolinka2
21. apr 2010

Evi tak dvojcata sa drzali statocne ked neplakali,nasa karolinka vzdy velmi plakala ked sme chodili na ockovanie.
Matka a kedy mate vlastne letiet domov?
Evi zase si potesila fotkami.

pajakubik
21. apr 2010

Ahojky,
Evi tak dvojcatka opravdu statecne,jen tak dal 🙂
Marti,tak to si na tom jak ja,slak by to trefi,ale nic nenadelame. A ty jsi mela jit na tu operaci?
Ja bych to resila autobusem student agency,z Dublinu urcite jezdi,jenom jeste bude kumst sehnat volne mista.
Ejvisko,drzim palce,jestli poletite,aby jste se dostali v poradku zpatky 🙂

mamartinka
22. apr 2010

No caute.Tak mi sme nakoniec ostali v Irsku aj ked lietadlo letelo.My sme ani na letisku ale neboli.Len sme uz nechceli riskovat ze sa manzel nebude moct v pondelok vratit spet.Tak ideme az 27.05 domov na tyzden a snad to uz bude v norme dovtedy.Inak nam letenky aj peniaze prepadli.Co uz.Hlavne ze sme v poriadku a mame kde byt.Uz na peniaze nakaslat.Nez by sa malo nieco insie stat.Ano pajakubik 2.06 som mala ist na ten zakrok.Nakolko nebudem mat vysetrenia sa to musi odlozit na august.To ideme domov na 3 tyzdne.By sme chceli teda.Takze tak sme dopadli.Tak zelam vsetkym este pekny den.pajakubik a vy kedy planujete teraz domov?

mamartinka
22. apr 2010

Inak baby mna uz 3 den tak neznesitelne boli hlava ze az.Zrovna mi v nej sklbe.A nie prestat. 😝

pajakubik
22. apr 2010

Marti,aj nam propadli letenky a urcite zdaleka nejsme jedini ani posledni.
Jo,tak to nevim,abych pravdu rekla,tento mesic bych asi do toho letadla nenasedla. Cetla jsem pruzkum na internetu a 80% lidi se ted boji letat,kazdy voli autobusy a vlaky,ale jed s deckem tolik hodin v autobuse. ☹
Ted uz nic neplanuju,jak trefim na neco,objednavam a jedu,bez teseni a planu.
Tak at hlava brzo prestane bolet. 😉
Pekny slunecny den vsem 😎

etuska
22. apr 2010

Mamartinka-a nechcela si ist aspon ty?Stihla by si vysetrenia a vybavit si veci.... 😕
No nie je to ziadna slava s tymi lietadlami-hadam v lete to uz bude OK.My sa sice nikam nechystame,no maju prist moji rodicia-tak to by som bola sklamana ak by nevideli babo az do Vianoc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre