Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
20. aug 2010

@eviska83
V noci zase teplota ☹ Rano zdrava, ted odpoledne 38, ale uz ji drzim doma. Uvidime v noci. Ale uz je to treti noc, konecne by to mohlo prestat.
My kupujem taky obleceni na 8-9 let. Ale ji to nastesti celkem sedi. To asi Andrejko nebude rad chodit v uniforme 🙂
Nas cekaji nove boty. Jinak snad budeme vsechno mit z lonska.

ejviska
21. aug 2010

Tak terez ma hnisavou anginu! Parada ☹ Byli jsem na pohotovosti, mela porad teploty a v noci zimnici, proste to neustupovalo. Takze ma ATB, tak aspon vime, z ceho to je. Hlavne, at to zabere!

karolinka2
21. aug 2010

@ejviska prajeme Terezke skore uzdravenie...

eviska83
21. aug 2010

@ejviska - tak to mi je luto 😒 skore uzdravenie 😉

ejviska
21. aug 2010

Holky diky! Zatim je bez teplot, unavena, ale ji, i se citi dobre. Ovsem ja uz mam zase "zaludek na vode", co zase bude v noci uz se bojim 😒

etuska
21. aug 2010

@ejviska -tiez prajeme Terezke skore uzdravenie 😵
@eviska83 -my stroj mame-dostala som taky mini od MM-netusim co mi tym chcel naznacit-lebo ja šit neviem 😀 -ale stroj ti velmi rada poziciam-je maly-lahky-lahko prenosny 🙂

@eviska83 -a system uz aky taky mam-len keby ostatni clenovia rodiny nerobili bordel 😠 😀

esentielka
21. aug 2010

ahojte máte záujem ísť na oceán na ryby s loďou?cena je £25 na osobu na 4h.,max.4osoby.,nič si nemúsite so sebou brať iba dobrú náladu a chuť chytať ryby.vadsinou sa chodi s Portrush.,tak od 9pm-1pm alebo od 10pm-2pm ale da sa aj 2x za den.ale to zalezi od pocasia.,,ak máte záujem tak mi napíšte,.prikladam aj foto lode

esentielka
21. aug 2010

od 9am-1pm.,10am-2pm 🙂 🙂

ejviska
22. aug 2010

Prosim vas, na vyrizeni child benefit muzu poslat cesky rodny list nebo musi byt prelozeny do anglictiny?

karolinka2
22. aug 2010

@ejviska tak to ti neviem poradit,skus sa pozriet na ich webovu stranku ci to tam nepisu...

nawal
22. aug 2010

@ejviska tiez neviem lebo sa nam obe dcerky narodili tu. ale myslim si ze prelozene 😵

eviska83
22. aug 2010

Ahojte 🙂
@ejviska - tiez neporadim 😒 ale tiez myslim ze prelozene 😉 Terke uz je lepsie?
@etuska - dakujem - mozno si pon pridem 🙂 je tam aj navod na pouzitie? 😝
Tak stroj uz mame este niekoho kto vie sit 😀 Karol tiez raz kupil -ja som aj skusala sit ale velmi mi to neslo- no ale ak nikoho nenajdem tak budem musiet 🙂

ejviska
22. aug 2010

Dekuji, dekuji. Terezka je bez teplot a jelikoz se citi dobre, tak chce byt furt venku. Tak se porad dohadujem, ze musi byt doma. Navic je pekne. Tak snad se ji teplota nevrati.

ejviska
22. aug 2010

mozna bude vedet Erika, Miska se tu nenarodila.

ejviska
22. aug 2010

@esentielka
Dneska mi kamarad posilal fotky z rybolovu. Uzasne. Mu se to zalibilo, jezdi casto. 🙂

nawal
22. aug 2010

@eviska83 ja som dnes iman skratila nohavice do skoly, teda som ich len troska ohnula a zasila z vnutra. neni to vidno ze je to zahnute. ale to som len asi 2cm zahybala

eviska83
22. aug 2010

@nawal - sila si rucne? noooo nam treba dost vela podohnut 😒

nawal
22. aug 2010

@eviska83 hej rucne, masinku nemam a neviem ju ani pouzivat 😠

etuska
22. aug 2010

@ejviska -hmm-no ja si tiez nepamatam-ale tusim sme posielali len slovensky rodny list bez prekladu. 😕

etuska
22. aug 2010

@eviska83
Evi-mam šikovnu kamaratku-ktora je vyucena krajcirka 😉 -kolko veci potrebujes skratit?Mozem jej zajtra brnknut

ejviska
23. aug 2010

Kamaradka, ktera se ted vratila po dvou letech do CR, rikala, ze stacil original cesky. TAk to vyridim. Terezka se chce ucit jezdit na koni, pak ma irske tance a rainbows (snad ji vezmou, mame slibene ), takze to pokryje naklady na jeji krouzky 🙂

@nawal Mate nohavice i pro holky? To jsou holcici? U nas ve skole jsem holky v kalhotach nevidela. My mame sede.

majus10
23. aug 2010

@ejviska stací určite nepreložený, ja som tiež posielala slovenský 🙂

nawal
23. aug 2010

@ejviska predavaju aj dievcenske. tie bude nosit ked bude prsat alebo ked bude chladnejsie. ja som radcej za nohavice ako sukna- saty. iman je este mala nevie dobre sediet .... vsak viete ako sedavaju dievcatka hehe 😀
kupila som jej v asde saty, sukne, nohavice, uz ma celu vybavu, uz len zimnu bundu 😵

zsuzsu
23. aug 2010

Ahojky.
Už som tu nebola 100 rokov, ale vidim, že sa mate dobre.
Erika ja Ti dodatočne gratulujem k malému, je krasny 😵
Ejviska staci poslat cesky rodny list. ja som posielala slovensky a nikto odomna nechcel preloženy, ja si myslim, že oni to preložia.
Ja makam, tak to tu niako nestiham. Tak pozdravujem vás, a majte sa pekne 🙂

ejviska
23. aug 2010

Tak super s rodnym listem! Odpadaji trable s prekladem. Taky jsem nemozna. Sak jsem s ena ten child benefit ptala pred x mesici a porad nevyrizeno 😠 Hned jak budem zpet, tak to zaridim.

etuska
23. aug 2010

@ejviska
@nawal
u nas v skole mozu nosit dievcata aj nohavice-tiez som Miske jedny kupila-ale akosi su jej este velke.
@nawal -co sa tyka sedenia dievcat-ja som davala Miske pod saty kratasky-kym sa nauci sdiet ako dama 😀
@zsuzsu -dik Zuzi 🙂
@majus10 -jaaaaj-tak to je Aaaron paradny macko-este ho kojis?
K nam pride v stredu health visitor,tak som zvedava kolko sme pribrali-pred mesiacom mal Šimi 5,5kg a plne ho dojcim-niekedy aj kazde 2 hodky 😝 😀

majus10
23. aug 2010

@etuska len ho kojím, ide to zatiaľ dobre, je strášne veľký 6,50kg, 63cm 😀 cez deň častejšie, v noci krásne spinká, 2 - 3x je hore. Vy ako? K nám už health visitor nechodí.
@zsuzsu len makaj, makaj 😀

eviska83
23. aug 2010

Ahojte
@etuska - potrebujem skratit 2 nohavice- ale Karol duma ze kupi stroj (vraj sa zide -ze mame 3 deti ) asi sa na nom chce naucit sam 🙂 Planuje ze v sobotu kupi - ak nie tak si prideme pre tvoj 😉
@ejviska - no to sa teda hanbi- po roku vybavujes peniaze- hanba 😲 😲 😲
@majus10-teda to mas doma riadneho valibuka 🙂 🙂
@nawal - Iman si v pohode obliekla uniformu?
Baby myslite ze 2 nohavic je dost? zatial mame 2 kosele -asi este dokupime- jednu kravatu- ta snad staci jedna 😀 a jeden svetrik.

nawal
23. aug 2010

@eviska82 iman miluje skolu a uniformy. 😎 uz sa nevie dockat kedy pojde do skoly. kazdy den otvara skrinu a chce si obliect veci do skoly. ja som kupila 1 nohavice, 1 teplaky, 2 sukne, 1 saty, 2 polo tricka s mikinou ( skolsky erb je na tom)

eviska83
23. aug 2010

@nawal - no to aj Andrej sa tesi do skoly- len ta uniforma 😒 - ako vsetko nove- 😠 😠 😠 My na uniforme nemame skolsky erb. Ozaj a co na telesnu? Tricko a teplaky? Erika tusim spominala aj neake cvicky - to je aj pre chalanov?
Joooj mame to my ale starosti 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre