• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

18. februára 2015 
@eviska83 udelame grilovacku na plazi, ne?
2. apr 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurita1 ahoj ja sa volam martina a mame 4 rocnu dceru a byvame v randalstowne.
3. apr 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurita1
najblizsie tam mate Coleraine?jeej-tak to si tu uz riadne dlho.
my sme tu necele 3 roky,som vydata za udatneho Slovaka :dizzy_face: :sweat_smile: a mame 2deti
3. apr 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska :grinning: :grinning: :grinning: udatneho slovak :slight_smile: Jako, ne ze by nebyl!!, ale rozesmalo me to :grinning:
3. apr 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurita1 ahoj, ja som v B'mene a sme tu skoro7 rokov, mam 2 dcerky. a takisto ako @etuska aj ja mam "udatneho" slovaka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurita- a aby som to aj ja upresnila - aj ja mam udatneho Slovaka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tusim najudatnejsieho :grinning: :grinning: :grinning:
@ejviska - jasne ,plaz moze byt- ved uz je pekne :slight_smile:
3. apr 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kocky,.som rada ze existuje tato stranka., :wink: hiii udatny slovak., :grinning: nie udatny Ir., :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .,sa postastilo :confused: :zipper_mouth: .,no ako citam podaktore ste tu tiez riadne dlho.,planujete tu zostat?.,my sme akurat dnes boli na plazi.,fajne velke vlny fukal fajn vietor ale super nedela., :sweat_smile: .,ako tak citam skoro kazda mate po 2-3 deturence my sa tiez snazime ale akosi sa nedari., :frowning2: :frowning2: .,som trosku s toho na nervy lebo lietam iba po doktoroch a nic.,tu musite povedat ze sa snazite mat babo aby vas vobec niekam poslali.,som zvedava uz druhy mesiac cakam na vysledky ., :frowning2: .,ako to robite tie @.,hej Coleraine., Kilrea., do B'meny chodim skoro kazdy den.,a blizko kilre niktora nebyvate ze by sme zbehli kacky pokrmit?
3. apr 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako nemyslete si!!! Ja mam udatneho Cecha, pcha! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@laurita1 tak to jsme se dneska mozna na plazi potkaly :slight_smile: My byli v Portrushe na White Rocks aj na West Strand.
No a co se tyce deti, tak ja mam jenom jedno a snazime se snazime.. a taky se nedari, takze nejsi v tom sama. Nase ma uz 6 let :/
3. apr 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurita1
@ejviska mna beriete za snazilku dufam.Som rada ze v tom niesom sama :grinning: :wink: :pensive:
3. apr 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa dnes tiez vybrali k moru-ale boli sme len v Cushendun a Cushendall a potom cez Larne spat domov :slight_smile:
bolo fakt krasne-decka sa vyblaznili na plazi aj na ihriskach a my sme si trochu prevetrali hlavy :slight_smile:
3. apr 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj sme sa s MM bavili ze by bolo dobre v lete zorganizovat nejake stretko na plazi,alebo aspon nejake BBQ :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurita1 mi mame v kilrei svagra taklze tam chodime....
Aj ja mam udatneho slovaciska.... :grinning: Mi sme dnes boli s karolinkou a kamoskou sa prejst vo forest parku a potom sme isli s tatikom ku jazeru do antrimu krmit kacicky ale vecer uz boi prezrate takze chlebik sme doniesli naspat domov.
3. apr 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka2
bodaj by neboli prezrate-v piatok bola Miska s MM pri jazere a nahadzali im plnu tasku chleba-vraj boli taaake hladne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. apr 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka2 ten cumel ste jim meli hodit :slight_smile:
@etuska u nas hodne foukalo dneska.

No ja bych byla za stretko may-june nez odejdem na prazdniny dom. V maji mame nejake navstevy, uvidime, jake bude pocasi. To by bylo super, udelat grilovacku :slight_smile:
3. apr 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.Tak ja som tu nova.Zijem na Slovensku,ale mam v plane ist do Irska alebo Severneho Irska,preto by som sa chcela opytat ako to chodi,aky je zivot tam u vas a kde to byvate.Skusila by som aj Belfast,no este neviem kam ale urcite niekam von odtialto :slight_smile:
4. apr 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@athlonka ahoj, no ja ti asi moc neporadim. My sem prisli a manzel uz praci najitou mel. Takze jen tak prijet a zacit hledat praci, to nedokazu posoudit, jestli je ted mozne. Prace se hleda tezko.
Co se tyce zivota tady, tak urcite plati "vsude chleba o dvou kurkach". Nemovitosti, najmy apod. jsou tady proti Anglii nebo LOndynu levne. Jidlo apod. je asi stejne jak v CR, vetsina lidi rika, ze levnejsi nez v Bratislave.
A rozhodne tady nejsou lidi tak otraveni jak u nas a na slovensku, tady se porad usmivaji a chovaji se slusne. Mozna je to "na oko", ale rozhodne ta jejich ochota a slusnost je prijemna. Ale my bydlime "na dedine", nevim, jak v Belfaste.
ZAlezi jestli mas rodinu nebo jsi sama, jake mas vzdelani, nasetrene penizky.... Pokud budes potrebovat treba hlidani decka, tak to je tu fest drahe.
4. apr 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bbq by bolo super, aj nam vyhovuje maj- jun :grinning: :grinning: :grinning: , sa tam dokotulam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@athlonka
http://www.jobcentreonline.com/JCOLFront/Home.aspx

tu si mozes pozriet aktualne pracovne ponuky-su aktualizovane niekolkokrat denne-su to joby v Sev.Irsku
4. apr 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka no jasne, ze dalsi snazilka :slight_smile: Treba uz mate zadelano :slight_smile:
4. apr 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska Pochybujem ze je zadelano.Moc nadej tomu nedavam tento mesiac.
4. apr 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pekne.Pozriem sa na ten job centrum.Ved vsade je tazko,no skusit to mozem ak to nevyjde ostanem doma na sk chi chi,dufam nie :D
5. apr 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam ze si robievate aj stretka,ako fajne,aj grilovacku budete mat no supeeeer,Vam je hej
6. apr 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@athlonka podotykam znova "vsude chleba o dvou kurkach" ! :slight_smile: Je tezke rict, ze je nam fajn... jako zije se tu dobre, ale rodina + pratele jsou jinde, nekdy to neni jednoduche....;)
6. apr 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@athlonka
veru-tak ako pise
@ejviska
vela tu ziskas,no vela toho nechas aj doma...rodinu,priatelov,....a kopec inych veci ktore ti nechybaju kym si na slovensku-ale to si clovek uvedomi az ked sa prestahuje :pensive:
6. apr 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska , @ejviska, @mamartinka- uplne s vami suhlasim :unamused: vsetko ma svoju cenu
@laurita1 - tusim Ti nikto neodpovedal ako robime tie @- pod prispevkom je modrym Odpovedz -ak nan kliknes urobi sa Ti @ :slight_smile:
6. apr 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83 ja jsem nepochopila, ze se laurita pta na ty @.... Ja to cetla a rikala jsem si, co to je za blbost :slight_smile:
6. apr 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak vy tu vela nepopisete,alebo uz tu nechodite?ako sa mate?ako ste prezili velkonocne sviatky tam u vas v irsku alebo severnom irsku?
27. apr 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@athlonka Sme v uzamknutej teme.Sem uz tak moc nechodime.Len obcas niektora.
27. apr 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok