Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
25. okt 2008

tak to mas pravdu,bohuzial 😖

karolinka2
25. okt 2008

Ahojte.
Ja som dnes utahana ako kon,v sobotu mam toho dost na upratovanie,ale som rada,ze je praca.
Erika aj mi sme cakali dlho na benefity,a svagrina cakali rok kym im vsetko vyplatili.
Pekny vecer.

etuska
25. okt 2008

ahoj Matka,
aj ja om nejaka unavena,no este tu sedim a citam 🙂 Prave som dopiekla masko na zajtra,tak relaxujem 🙂

etuska
26. okt 2008

bre ranko-vinku neprsi,tak sa asi vyberieme vonku-ale ryyyychlo,lebo pocasie sa moze veeelmi rychlo zmenit.Navarila som vcera vecer takze parada 🙂

etuska
26. okt 2008

Kocky,tak ma napadlo,piekli ste tu niektora tortu s tou jedlou oblatkou na ktorej je fotka?Kde sa to tu da zohnat????? 😕

karolinka2
26. okt 2008

Erika u nas torty pecie ocinko,a ja som kupila akurat korpus v tescu ten okruhly piskotovy a navrch dam ovocie a zelatinu,tak skus v tescu ci to nezozenies.
My sme dnes boli na oslavu u kamosky,ale len na chvilku aby sa nenabrala od nas jej dcerka.
Zuzkag.tak ty si uz urcite na svk,napis aky si mala let ak budes mat chvilku casu.
Pekny vecer. 🙂

etuska
26. okt 2008

Matka-dik za tip 😉 Neviem ci sa ta oblatka nemusi nejako specialne vyrobit 😅 😕

nawal
26. okt 2008

etuska moja susedka mava vzdy na narodky dcerky tortu s jej fotekou. Ale ona objednava celu tortu, Skus v cukrarnach, mozno ti objednaju len tu fotecku.

karolinka2
26. okt 2008

Erika tak skus sa popytat susedov ak dobre vychadzate.a co ako pokracujete s domom?

etuska
26. okt 2008

Ahojte Nany a Matka 🙂
Do domu sa mame nastahovat 7.11-dufam,ze aj ostane pri tej dohode,lebo zatial na papieri nic nemame,ale mame sa mu ozvat buducu nedelu. Dom je dost velky,ani nam az taky netreba,ale to bol doposial jediny zaujemca,kt. bol ochodny dom prenajat na taku krastu dobu-ak sme teda nechcei cvakat v B+B 1200libier. A je to cca 2 min. autom od nasho "povodneho" domu.

etuska
27. okt 2008

ahojte kocky,
tak mi sme sa konecne naobedovali,idem trochu poupratovat a potom sa venovat Miske-mame zo skoly na zajtra precitat opat dalsiu knizku.

No a vecer este dobrusim "lesson plan" na zajtrajsiu hodinu + opravim nejake cvicenia z prac. zosita ,no a caka ma este jeden preklad.

nawal
27. okt 2008

caute, ja asi v nedelu do mesta ani nepachnem.
Vcera sme boli s muzom a detmi v meste a po asi polhodine, hovorim Radovi, ze co sa tak vsetci na mna divaju a on, ze je nedela a sami cudzinec je v meste.
Ja vacsinou chodim do mesta cez tyzden a vtedy su vascinou v robote.
Baby ako to ste mali vidiet tie pohlady, ale niektory sa aj zastavili a pozerali na mna jak na ufonca 😀 . Akoze mala som dost. Dobre, ze sme isli domov, lebo uz som skoro isla jednemu povedat, ze co tak cumi, ze som clovek ako on.
Ako nechapem 😠

karolinka2
27. okt 2008

Ahojte baby.
Nawal a preco sa tak na teba pozerali,bola si zahalena alebo co.ved si myslim,ze plno ludi tu takto chodi,ze nie si jedina,tak co sa tak cuduju.
Jooj mi sme dnes boli rano vonku asi 20 minut aj to sme dobehli a spustil sa lejak a uz sme len doma.hrozne pocasie. 😠
Zuzka a co ty,este vladzes pracovat?nejako si tu neni,dufam,ze si o.k.
Ozaj a nezabudli ste vcera ze sa menil cas? 🙂
Pekny vecer.

etuska
27. okt 2008

ahojte kocky,
Nawal-tak to sa aj ja cudujem ,ze ta ocumovali 😒 ved nie si ani zelena,ani 5metrova 🙂 -ale to svedci o intelekte cloveka,tak na nich kasli,aj ked mne sa to dobre povie,ze?

Matka,aj my sme boli akurat vybavit veci v banke,pre Misku v skole a palili sme domov 😒 Dufam,ze zajtra bude aspon trosku lepsie pocasie.

Veru,veru Zuzka asi maka ako ďabel 🙂
Ja mam v stvrtok hodinu o 20:00 😝 ,lebo ta Monika co ju ucim ma 2 babatka,tak inac nestiha.Budeme teeeda vyzerat obidve 🙄 🙄 😀

Inac baby,minuly rok chodili decka na Halloween k Vam "husto"? 😅 ,aby som vedela kolko cukrikov nakupit 😀 Davali ste aj nieco ine?
Idem este s Miskou precitat knizocku,dat jej veceru a uz sa len tesim kedy zaspi,ze si stihnem porobit veci,co cez den nestiham.
Pekny vecer 🙂

z.g.
27. okt 2008

Ahojte, babule.
Let v pohode, neskôr sme odleteli, ale prileteli sme skôr, pilot to dohnal.
Ale práve sa posúval čas, a to sme zistili až cestou na letisko. Takže sme tam boli 3 hodiny pred odletom 😀 😀 😀 😀 😀 .
Bola som taká nejaká rozpačitá z toho odjazdu, lebo akurát Natálka začala chytať anglické výrazy a aj mne bolo ľúto toho kurzu. Ale teraz sa tu vytešujeme, tu sa jednoducho cítim doma.
A aj našim sme vzácne.
14.novembra idem ešte so ségrou na 3 dni naspäť. Ségra sa ešte chcela ísť pozrieť do Írska, chceme si ešte urobiť nejaký výletík, nákupy a hlavne odniesť ešte veci, čo tam máme, a je ich teda kopec. 😀 : 😀

karolinka2
28. okt 2008

Dobre ranko.
Zuzkag.len ked ste dosli domov v poriadku.Tak nech sa vam dari na tom svk. 🙂
Erika ja som tiez kupila cukriky,lebo pred dvomi rokmi sme nevedeli co a ako tak sme davali keksy aj peniaze,a suseda nam vravela,ze to sa dava len malinko sladkeho,ale u nas je malo deti ked pride 8 deti tak vela.
Baby to pocasie vonku je hrozne a hlasia tak aj nadalej.
Pekny den.

etuska
28. okt 2008

ahojte kocky,
ja som bola taka zmorena,ze som zaspala vcera s Miskou a zobudila sa o 2-hej v noci,ale povedala som si,ze spim dalej a co mi treba,dokoncim doobedu.

Zuzka-tak fajn,ze ste uz v poriadku na Slovensku.Velmi ste si tu toho neuzili,ale na druhej strane,aspon ste doma,ze?Manzelovi sa crta robotka na SVK,alebo je sanca ze mu tu predlzia kontrakt,ci uz nie?
Majte sa krasne,pekny dnicek 😵

jarka28
28. okt 2008

Ahojte zienky...aj u vas snezi? 🙂 no u nas husto,ale topi sa hned lebo je mokro...Matka bola som na poste,asi zajtra ti to pride...daj vediet...Zuzka ,tak drzim palce nech sa dari,doma je predsa doma,ja ked som bola teraz na par dni sa mi ani nechcelo ist sem spat.. ☹ Erika my sme kupili tiez cukriky,take male balicky su to Haribo Halloweenske,mozno aj k nam pridu deti,neviem minuly rok sme boli na inom dome....ozaj a kedy je ten halloween?piatok ci sobota?ja neviem,musim mrknut do kalendara....co dnes varite?ja netusim,idem polievocku zeleninkovu s haluskami a dalej neviem co....zasa premyslat co do hrnca...Matka malej ste uz kupili boticky?si spominala davnejsie ze chcete jej kupit...lebo my sme kupili v Clarks malemu ,som spokojna...za 34 lybier,drahsie ako pre mna 😀 ale co uz on potrebuje....idem ja ....tak zatim paa 😉

z.g.
28. okt 2008

ahojte, vďaka za želania,
mužovi chceli predĺlžiť kontrakt v portadowne, ale on už nechel, tak sa dohodli, že ešte zostane mesiac naviac

potom ešte neviem presne, či niekam pôjdeme- ale asi len na pol roka, na slovensku sa mu tiež rysuje práca, tak sa rozhodneme, čo a ako ďalej,
v decembri budeme ale spolu doma.../ja by som ešte išla niekam, ale závisí to teraz od môjho manžela, či ešte bude mať chuť, situácia je momentálne opačná-hihi/

tak u vás sneží? no, to počasie je fakt nejaké pomätené

...a tiež vám prajem všetkým, nech sa vám darí

etuska
28. okt 2008

Zuzi a v Portadowne ste uz nechceli ostat,ked ste sa tam uz vsetci dotrepali? 😕 Ci manzelovi sa nepacilo v praci?Ja bezim utobit posledne pripravy,lebo dnes ucim 2 hodiny anglinu v Civic centre 😝
Pekny vecer vsetkym 😵

z.g.
28. okt 2008

nuž, už nie, že by inde zarobil viac, a tam mu necheli zdvihnúť plat

z.g.
28. okt 2008

skôr sme chceli ísť trebárs do írska alebo anglicka a presunúť veci tam v aute, teraz musíme všetko vliecť domov a potom niekedy znovu niekam sa sťahovať...
mal chlapák skôr začať hľadať, ale sme na druhej strane radi, že sme zase chvíľu doma, lebo mne tam vážne švihalo a chlap si tiež oddýchne

počasie je tu tiež také "novembrové", ale lepšie ako v írsku, aspoň neprší- zatiaľ
malé už spinkajú, dostali nejaké hračky, tak máme také malé predčasné vianoce
dnes som bola u kaderníčky, zajtra idem domov na byt pozrieť, mám samé vybavovačky

etuska
28. okt 2008

tak ja som pred hodkou prisla z anglictiny,hodina dopadla fajn-mala som celkom dobry pocit,akurat ze nam celou cestou spat snezilo 😝 a dost husto.Aj domaci su prekvapeni,lebo ze inac snezi az okolo Vianoc.

Miske som kupila kostym-zajtra nemusia ist do skoly v uniforme,ale v kostymoch-maju spolu/reception class + playgroup Halloween party 🙂
Taka bola zlata-cele popoludnie nosila tu bosoracku ciapku 😀 az teraz si to dala dole a uz spi ako zarezana 😅

Zuzi-tak drzim palceky nech najde muzik lepsi job 😉

etuska
29. okt 2008

ahojte kocky,
urcite mi budete vediet poradit kde okrem Clarks zozeniem dobre a kvalitne topanky?Chyba mi tu ten styl "Deichmann",alebo topanocky kt. som si na SVK kupovala v Imbize,John Garfield a pod.
Tu mam aj pocit ze ked je kvalitnejsia topanka,ale nie je kozena 😠 a aj tak dost draha. V Clarks-e mali super cizmy,ale sa mi zdalo,ze dost tenucke a ktomu vo vnuti napis "Made in Romania" 😒

karolinka2
29. okt 2008

Ahojte baby.
Juuj tak to pocasie je neskutocne,mna najviac deprimuje ze nemozeme ist s malou vonku lebo v kuse prsi,a ked aj prestane kym sa oblecieme nanovo leje. ☹
Jarka kupili sme cizmicky som velmi rada,dam potom nove fotky do fotoalbumu.
Erika mi sme boli v nexte tam mali velmi pekne za 25 lybier kozene zmiesane s umelinou,ale tie jej boli male,a pochodili sme plno obchodov a nakoniec sme kupili v adams kids za 20 lybier tiez koza s umelinou,podla mna uz cisto kozene topanky zeby boli z vonku aj zvnutra uz ani nie su,v clarks su drahsie ako pisala jarka ale neviem ich kvalitu,ale co ma trocha zarazilo,ze raz ich mala na nozke a mala ju zafarbenu dufam,ze sa to viac nestane.
Mala este spinka,ja som dokoncila zapekane cestoviny s kuracim maskom,sunkou a zeleninkou.boli vyborne. 🙂
Pekny den,skusim dat fotky kym mala spinka.

karolinka2
29. okt 2008

Zobralo mi len dva fotky musi mi ich drahy zmensit a tak ich mozem poslat.

mamartinka
29. okt 2008

inak mala je strasne zlata.pacia sa mi jej kudrlinkate vlasky.

karolinka2
29. okt 2008

Dakujeme len keby si ich chcela dat cesat 🙂

etuska
29. okt 2008

Matka-aj to bude 🙂
Nasa Miska nechcela niekedy ani sponku a teraz ju cesem do skoly kazde rano 🙂
Adams kids je v Ballymene?????

karolinka2
29. okt 2008

ano v tower centre,ale asi dva druhy ciziem tam maju,vnexte je lepsi vyber ten je vo fire hile.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre