Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

dodka007
11. jan 2010

a mate obycajne tricko ci s golierikom?.........a na uniforme mate aj znak skoly?

etuska
11. jan 2010

Dodka-mame "polo-T-shirt"-cize ano-to s golierikom a na mikinke je logo skoly 🙂
ved mrkni moj albumcek 😉

ejviska
11. jan 2010

My mame take to tricko s limeckem a logem skoly. Ale jinak pravidla zadna, tak prisni teda nejsou. Asi jak pise etuska.
Dodka do Londyna? Za praci nebo se vam tu nelibi?

ejviska
12. jan 2010

Evi, my jsme Terezku ockovat nenechali. Ani to neplanujem. Ani nas. Na podzim jsme ji ockovali na zloutenku A a pak jeste kvuli dovolene brisni tyfus, takze by toho bylo i moc.

dodka007
12. jan 2010

etuska.....mate peknu uniformu naši maju podobnu na telocvik.vy mate aku uniformu na telocvik?

ejviska-ano do londyna paci sa nam tu ale manzel tam asi bude mat pracu...

eviska83
12. jan 2010

Ahojte,
No ja som happy 😀 Dnes nam volali z playgroupu z tej dedinky kde sme sa prestahovali ze Andreja mozu vziat od pondelka.Niekto sa odstahoval a on bol na cakacke 🙂 🙂 🙂 Doteraz sme ho vozili asi 15mil odtial do craigavonu a MM tak stale tie 3 hod.cakal a koli tomu chodil len 3x do tyzdna.Teraz to mame 2mile a moze chodit kazdy den 😉 😉 😉 JUUUUJ tak sa tesim.A do tej skolykde je skolka sme dali aj app.tak mame teraz vacsie sance ze sa tam dostane- inak skola preplnena a vychyrena.Uz som dala app.aj pre drobcov- mozu zacat od 2r.a 9mes 😝

nawal
12. jan 2010

Caute, baby Lili dosiel list nech sa zahlasi u GP koli swine flu ockovaniu. ja neviem citala som ze to nie je bohvie co to ockovanie, ale zas sa bojim ked teraz ideme na 5 mes. prec ci tam nieco nechyti 😒

karolinka2
12. jan 2010

ahojte.
Akurat som dosla z angliny uzimena zase dve hodiny v zime....karolinka je prechladena tecie jej z nosteka.Nam zatial nedoslo nic na ockovanie proti chripke,a takisto neviem ci by som ju dala,ja som nesla a mne prisiel papier asi pred dvomi mesiacmi.
Evi super,ze ti zobrali Andrejka tak blizkok,ja som tiez bola pre papiere do skolky tak hadam ju zoberu.
Erika ja idem v pondelok k zubarke....no vidis ze to nie je nic do randalstownu stale hlavna cesta a si u nas. 😉 Nic som sa nedocitala v papieroch ze sa plati tak neviem,hadam nie.
Nawal tazko poradit ja som tiez bola na vazkach ked mne dosiel papier,ale nakoniec som nesla...

ejviska
13. jan 2010

Evi, tak parada! To se bavite o statnich skolkach, ze jo?

Dodka, ja ani nevim, jestli telocvik maji. 🙂)) Pokud ano, tak jsou v techto uniformach. My jsmeji koupili plimsoles ( ci jeto dobre napsane) a zatim je nepouzili 🙂
Ve vedlejsi katolicke skole, jsem si vsimla, ze nosi holcicky barevne puncochace, ko jake chce.

Nawal a vy jedete vsichni na 5 mesicu k tobe odkud pochazis? Ja jsem psala, my jsem ockovat nedavali.

Matka, ta anglictina ti pomaha? Ja chodim na NRC. Neni to spatne.

karolinka2
13. jan 2010

Evi ano som spokojna a urcite pomaha mi ta anglina aj ja chodim na NRC.

etuska
13. jan 2010

ahojte zienky,
Dodka-v skole kde ucim maju "ubory" na P:E len starsi.Mensie deti cvicia v uniformach-lebo ako si videla na fotkach-maju take pohodlne-tricko,mikina a na telesnu si stale obuvaju plimsoles(tie cierne cvicky).

Evi-a Terka telesnu urcite ma-tusim ju maju 2x tyzdenne.

Mati-ved ak chces,tak sa zastavte aj s tou "application form" a zistime o co ide.Na kolko hodin ti povedali,ze vezmu Karolinku?

Evi-tak super,ze Andrejko moze byt blizsie k domu a aj dlhsie 😉

nawal
13. jan 2010

caute som poobede napisala spravu a nevidim ju tu 😠
Mata my za skolku platime, kedze zadarmo to je ked obaja rodicia pracuju. Platime £2 denne a chodi tam na 3 hodinky 3 dni v tyzdni.
Takze ockovat nedame, som sa radila s otcom a ze netreba 😀
Evka ideme len ja a deti, muz tam pride za nami na 3 tyzdne. Iman tam davam do skolky, kedze tento rok je to posledny krat ked mozeme takto nadlhsie ist, potom uz skolicka 😎

etuska
13. jan 2010

baby-mame novinku-kuk moj "pas" 🙂

karolinka2
13. jan 2010

Erika vdaka marian to uz vypisal a je to do 9.30 do 11.30 kazdy den alebo poobede od 12.30 do 15.30,a od kolkych rokov je skolka na dlhsie no to clovek sa tu ani nezamestna ked skolka je len dva hodiny...

ejviska
13. jan 2010

Erika, no mala rikala, ze chodi do telocvicny, ale co tam delaji jsem z ni nedostala 🙂 Navic tam asi maji i nejake nabozenstvi, protoze rika, ze je tam pan reditel a neco povida a oni mu tleskaji 😀 A hazi mickama a letajicimi taliry.

Nawal, to chapu, my jsme si naplanovali dovcu na cely duben a nejak nam tehdy ( ono to bylo uz v lete ) nedocvaklo, ze mala bude ve skole. Nastesti tam maji zrovna 14 dni prazdniny, ale presto zameska 14 dni. Kdy jedete?

nawal
13. jan 2010

Erika jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej takze bude parik. Super krasne gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

etuska
13. jan 2010

Mati-no-zamestnat sa mozes aj na cely den,len skolky su strasne drahe,tak sa to neoplati niekedy ani Irkam 😒 -preto maju 3-4 deti za sebou,lebo od 4-och rokov ich daju do skoly ,ktora je nastastie zadarmo.Ve ani ja som minuly rok nemohla pracovat viac ako 2,5hod./denne,lebo Mska bola v Reception Class od 9-12:00 a opatrovatelku,ci skolku by sa mi neoplatilo platit 😒

Evi-ano aj u nas maju deti tzv. "Assembly"-to je nieco ako "stisenie"-maju to 2x tyzdenne a bud riaditel,obcas zastupkyna si pripravi nejaky biblicky pribeh,speivaju sa nab. piesne a nejaka kratka modlitba-cca 20minut

nawal
13. jan 2010

Evicka ideme 12.2. Velmi sa tesim az nato, ze som si milion veci pokupila z netu a ziaden balicek uz spred vianoc mi neprisiel. volala som na postu a ze nic tam nemaju 😠 😠 😠

etuska
13. jan 2010

Nany-dik 🙂 -no ak sa dokina nepomylila tak ano 🙂 -ale vravela ze vidi dobre 😀
Hmm-tak asi kvoli pocasiu meska aj posta 😒 -ale hadam ti to do februara pride

ejviska
13. jan 2010

Erika, tak bracha, to je parada!!
My mame objednany sportsdirect, sice jenom tyden, ale balik je stale nekde zamrznuty v Anglii. Ale pro kamosku jsem objednala Next a to tu bylo za 3 dni. A sledovani zsasilek tam nemas?

eviska83
13. jan 2010

Erika- VELKA GRATULACIA 😀 😀 😀 😀
Mati - na nursery ja teraz ani pomysliet- za jedno dieta 115£ tyz 😲 😲 co kradnem???
Este ze manzel ma take smeny ze sa mozme striedat- dnes som bola za sefkou tak kazdy druhy vikend mam isty- a bude sa snazit doplnit hodiny cez tyzden- ale chcem max do 20hod. 😝

karolinka2
14. jan 2010

Ahojte.
Erika blahozelame. 🙂
Evi ano viem ze tie opatrovatelky su drahe no co uz nejako bude....
Ideme mi malovat Karolinka velmi rada maluje kazdy den si vystrihujeme a maluje,zachvilu bude mat narodeniny tak jej kupime sadu farieb a farbiciek...
Pekny den vsetkym.

ejviska
14. jan 2010

Matka, my kupujem takove ty casopisy Cbeebies apod, kde je moc veci na tvoreni, ale je fakt, ze nase je vesti. Taky porad tvori. Ja porad nesehnala tu tabuli. Nechapu, co je na tom tak drahe!!!

etuska
15. jan 2010

ahojte kocky,
tak ma napadlo-kedy spravime to stretko????? 😅 😅 😅 😅 -mohli by sme to stihnut kym Nawal odleti na "dovolenku" 🙂 -co vy na to???? 😵

ejviska
15. jan 2010

A vy se vsechny znate? Uz jste setkani mely? A i s detma nebo jak?

eviska83
15. jan 2010

ahojte
No aj mna to minule napadlo ze sme na to akosi pozabudli 😒 Ja som free az do 4.2 - potom uz nastupujem do prace- tak dajte navrh 😉 😉

etuska
15. jan 2010

Ejviska-osobne som sa stretla len s Matkou(karolinka2) a Nawal,ale ostatne sa predsa pozname z MK a z facebooku 😀 😀 😀

Evi-cim skor,tym lepsie-mne sa uz aj tak nikde nikam nechce cestovat a to som este len v 5mes. 😀 -tak dajte baby navrhy-miesto,cas... 😀

Ejviska-jasne ze vsetci s detmi,kam by sme ich dali?-jedine ze by sa niekto obetoval a vsetky ich postrazil 😀
No preto najlepsie dat stretko nikede kde sa aj decka zabavia aj my pokecame a nebute tam milion ludi-mate navrh????

eviska83
15. jan 2010

ja som sa este s nikym osobne 😀
A co tak na dalsi vikend????? 😉 😉 Len teraz rozmyslame s MM o mieste- to chceme ist niekam do restiky?????
My sme asi tak na pol cesty ku vsetkym- dalo by sa aj u nas- ale boli by sme poriadne namackany(neviem slov.vyraz 😝 ) jak sardinky.Ale zasa kavu mate zadara- a tusim este mame aj jednu popradsku 😀 A keby kazdy nieco male doniesol- 😎 😎 To len taky navrh.Kolko by nas asi bolo????
Pocitam - Erika - 2+1
Matka 2+1
Nawal 2+2
Ejviska 2+1
Jarka 2+3
My 2+3
Zuzka zo svk asi nepride vsak a mamartinka????
Dodka -neviem ci sa prida ale aj ano tak je to asi 2+2
Cize suma summarum- 12-14 dos.11-13dti
Ak som na niekoho pozabudla ospravedlnujem sa 😵

mamartinka
15. jan 2010

eviska83 ja asi tazko.A buducu nedelu letime na tyzden na Slovensko.Uz sa nemozem dockat.

mamartinka
15. jan 2010

A dakujem ze na mna takto myslis. 🙂 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre